Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 10 e 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

First topic message reminder :

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:08

Shuke shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
oouuu kur kshu ti me keto teorina .. ne e ndezim zjarrin dhe ne uje mi dryq :541221: :541221: :541221:
ja thuaja se kjo thot gjera te pa qena haahahah
hahahah ne ja fusim zjarrin njeri tjetrit mi arabela....sta fusim zjarrin ty ne haahahahahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 3:08

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz sa gjuhe banale,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:09

Shuke shkruajti:
Shuke shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
oouuu kur kshu ti me keto teorina .. ne e ndezim zjarrin dhe ne uje mi dryq :541221: :541221: :541221:
ja thuaja se kjo thot gjera te pa qena haahahah
hahahah ne ja fusim zjarrin njeri tjetrit mi arabela....sta fusim zjarrin ty ne haahahahahahah
amore hini ja leme dikujt per kujtim :541221: [TePuC] oajahsse
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:10

dajti modh shkruajti:
Shuke shkruajti:
Shuke shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
oouuu kur kshu ti me keto teorina .. ne e ndezim zjarrin dhe ne uje mi dryq :541221: :541221: :541221:
ja thuaja se kjo thot gjera te pa qena haahahah
hahahah ne ja fusim zjarrin njeri tjetrit mi arabela....sta fusim zjarrin ty ne haahahahahahah
amore hini ja leme dikujt per kujtim :541221: [TePuC] oajahsse
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221:
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:16

Arabela shkruajti:iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz sa gjuhe banale,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] :541221:
eshte gjuha qe ngrofet robi Arabel ..me zjarr me te futme me te nxjerrme ..bohen te gjitha gjonat :541221: :541221: :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 3:17

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz sa gjuhe banale,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] :541221:
eshte gjuha qe ngrofet robi Arabel ..me zjarr me te futme me te nxjerrme ..bohen te gjitha gjonat :541221: :541221: :541221:
keto jane gjera personale,,,mbaji per vete dhe shuken ti,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:18

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz sa gjuhe banale,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] :541221:
eshte gjuha qe ngrofet robi Arabel ..me zjarr me te futme me te nxjerrme ..bohen te gjitha gjonat :541221: :541221: :541221:
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: si bon dhe kjo arabela njeher hahahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:19

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz sa gjuhe banale,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] :541221:
eshte gjuha qe ngrofet robi Arabel ..me zjarr me te futme me te nxjerrme ..bohen te gjitha gjonat :541221: :541221: :541221:
keto jane gjera personale,,,mbaji per vete dhe shuken ti,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz :541221:
po jo eri se skemi kohe ne me ndez zjarr .. se e ka te ndezme SHukja .. zjarrin e perdorim per komshit :541221: :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:21

:541221: duhet me u msu me publik dajto haahhaahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 3:24

Shuke shkruajti: :541221: duhet me u msu me publik dajto haahhaahahah
ju lutemi jo,,, :10578: :10578:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:25

Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti: :541221: duhet me u msu me publik dajto haahhaahahah
ju lutemi jo,,, :10578: :10578:
ik pilu ti se esht ftoht e duhet zjerr hahahahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:25

Shuke shkruajti: :541221: duhet me u msu me publik dajto haahhaahahah
..
ec ke lali jot..
mos degjo Arabel..
sepse ti je pul..
ene une jam gjel..
................................
oajahsse oajahsse oajahsse
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:26

Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti: :541221: duhet me u msu me publik dajto haahhaahahah
ju lutemi jo,,, :10578: :10578:
..
:541221: :541221: :541221: :541221: ..
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 3:26

Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti: :541221: duhet me u msu me publik dajto haahhaahahah
ju lutemi jo,,, :10578: :10578:
ik pilu ti se esht ftoht e duhet zjerr hahahahahah
u ndezsh flake pra,,,, :541221: :541221: :541221: :541221: [@@@@@@] [@@@@@@] [@@@@@@] :[LoL]:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:28

edhe pa na uru ndezemi ne arabel hahahaah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:29

SHukja eshte baroti .. une jam shkrepse oajahsse celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:30

dajti modh shkruajti:SHukja eshte baroti .. une jam shkrepse oajahsse celebrate005
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: edhe bohet................
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:33

bohet po shperthejm [QeSh] [QeSh] Kam Mesuar Se... - Faqe 10 426788 [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:35

dajti modh shkruajti:bohet po shperthejm [QeSh] [QeSh] Kam Mesuar Se... - Faqe 10 426788 [Ok]
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221:
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:36

kur vijne tezet per vizite .. femnat bohen grindavece Kam Mesuar Se... - Faqe 10 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:37

dajti modh shkruajti:kur vijne tezet per vizite .. femnat bohen grindavece Kam Mesuar Se... - Faqe 10 426788
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221:
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:42

Shuke shkruajti:
dajti modh shkruajti:kur vijne tezet per vizite .. femnat bohen grindavece Kam Mesuar Se... - Faqe 10 426788
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221:
thuj qe skame te drejte :541221: :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:43

dajti modh shkruajti:
Shuke shkruajti:
dajti modh shkruajti:kur vijne tezet per vizite .. femnat bohen grindavece Kam Mesuar Se... - Faqe 10 426788
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221:
thuj qe skame te drejte :541221: :541221:
eshte fund muaji edhe mundet hahahahahahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Labja Sun 29 Jan 2012 - 3:45

te zgjeth shoqerin.......................
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:46

Shuke shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Shuke shkruajti:
dajti modh shkruajti:kur vijne tezet per vizite .. femnat bohen grindavece Kam Mesuar Se... - Faqe 10 426788
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221:
thuj qe skame te drejte :541221: :541221:
eshte fund muaji edhe mundet hahahahahahahah
sa mire qe merremi vesht ne te dy ..
ke nai lavatrice me rroba per te lare sot thu :541221: :541221: :541221: oajahsse
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 4:13

...Asgje!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Mar 2012 - 19:35

Kam mesuar se vajzat e sinqerta jan te rralla,dhe un e tille do te jem gjithmone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Tue 13 Mar 2012 - 7:23

Kam mesuar ditet e fundit qe miqte e vertet jan shum pak .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 18:23

Kam mesuar se jam e sinqerte dhe kshu do jem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Mon 26 Mar 2012 - 9:46

....njerzve ju pelqe te flasin shum, e s'thone gje.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Mon 26 Mar 2012 - 10:20

Kam mesuar nje gje kam mesuar edhe kam kuptuar qe ka njerez qe ecin mbas fjaleve shume edhe ju besojne shume gje qe un se bej edhe sme intereson .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 26 Mar 2012 - 10:21

Spo e them se mos me kopjoni ju te tjeret :P
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Mon 26 Mar 2012 - 10:24

Fjalet e shumta i mer eraaaaaaa
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga zymer Mon 26 Mar 2012 - 10:26

Profesioni me i keq eshte, te jesh pa profesion
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Mon 26 Mar 2012 - 10:27

Kam mesuar sa me shum ti rrespketosh njerezit aq me keq eshte
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 26 Mar 2012 - 10:28

... arma me e forte per te luftuar ne jete, eshte mendja e njeriut.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 26 Mar 2012 - 10:34

..të gjithë janë të mirë që të kuptojnë vuajtjet e një miku, por duhet një shpirt vërtet i madh që të gëzojë për sukseset e tij'
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga zymer Mon 26 Mar 2012 - 10:34

Mendja është vegël e zemrës.
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Mon 26 Mar 2012 - 11:36

...nje fjale e embel ,nuk kushton asgje ...por vlen shume ...dhe fjala e hidhur nuk kushton asgje, por te rendon shume ...!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga zymer Mon 26 Mar 2012 - 11:38

Ai qe qdo dita ka nje deshire tjeter....asnjehere nuk arrin qe ta plotesoje deshiren e tije
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 10 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 10 e 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi