Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

First topic message reminder :

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 2:19

po edi ti qe ekam fiksim..... geeegge [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sun 30 Oct 2011 - 2:21

Kam mesuar se hamshori ecen vec para geeegge pa shikuar shume c'ka duket boze,edhe pa u ndal te shijoje momente casti Kam Mesuar Se... - Faqe 5 426788
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Ajo goca Sun 30 Oct 2011 - 9:24

kam mesuar se..pavaresisht gjithckaje jeta vazhdon :qajjjjjj:
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Sun 30 Oct 2011 - 10:12

Kam mesuar qe te kaluares duhet t'i hakmerresh me nje te ardhme te lumtur.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Oct 2011 - 10:13

Kam mesuar se ne jete jo gjithcka eshte Paraja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sun 30 Oct 2011 - 10:52

Qe krenarite s'jane te perhereshme geeegge
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 30 Oct 2011 - 10:56

Jeten duhet ta maresh te veshtire kur te duket e lehte
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 10:59

Te jetosh mire, eshte me mir se te jetosh...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Ajo goca Thu 3 Nov 2011 - 9:31

kam mesuar se ... bota eshte shume e padrejte
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Thu 3 Nov 2011 - 13:11

Kam mesuar qe ... ajo cka eshte e imja vjen vet ndersa ajo cka nuk eshte e imja e kerkoj vet.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Dori_sweet Thu 3 Nov 2011 - 19:09

Per te kerkuar ndihme jane te paret . . Kurse per te te ndihmuar jane te fundit .
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Thu 3 Nov 2011 - 21:38

,qe ka vetem ngjarje-s'ka parime
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Fragolina Thu 3 Nov 2011 - 21:58

se ne kete jete Asgje nuk eshte rastesi dhe gjithcka ndodh per nje arsye
Fragolina
Fragolina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : andej kendej gjithandej
Postime Postime : 513
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/05/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : te caj derrasat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Thu 3 Nov 2011 - 22:24

Arsyet kane qellime!!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Thu 3 Nov 2011 - 22:26

Femrat duan meshkuj qe heshtin,,,,,,,,,,,,

thojne pelqejne te tille sepse mendojne qe ata i degjojne.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Nov 2011 - 22:41

Kam mesuar se zemra nuk e degjon llogjiken
Dhe llogjika eshte gjithmon kundra zemres
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Thu 3 Nov 2011 - 22:48

skam vullnet ta le cigaren sado jam munduar
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Thu 3 Nov 2011 - 22:55

,,,Qe te gjithe fshehin nje fuqi gjigande thelle ne shpirt
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Thu 3 Nov 2011 - 23:39

bobi 10 shkruajti:,,,Qe te gjithe fshehin nje fuqi gjigande thelle ne shpirt
oh no te gjithe,,,me duhet te te kundershtoj i nderuari bobi[You must be registered and logged in to see this image.] ,,,ca njerez jane nje ritem si u derdh si u mbush,,,fuqia e dikujt shikohet ne sy,,,biles edhe kur nuk e shfaq ne ato momente qe po e shikon ne sy fuqine,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Nov 2011 - 4:25

Arabela shkruajti:
bobi 10 shkruajti:,,,Qe te gjithe fshehin nje fuqi gjigande thelle ne shpirt
oh no te gjithe,,,me duhet te te kundershtoj i nderuari bobi[You must be registered and logged in to see this image.] ,,,ca njerez jane nje ritem si u derdh si u mbush,,,fuqia e dikujt shikohet ne sy,,,biles edhe kur nuk e shfaq ne ato momente qe po e shikon ne sy fuqine,,,

Mundesh ,,,,,,,pa e vene ne dyshim.

E fshehin pa e ditur edhe vete ku eshte,edhe ajo iken kryesisht pa e zbuluar,edhe i perket pjeses se enigmes Arabela.

Kam mesuar qe nje shi i rrembyeshem ka rene ne Itali ne nje zone,edhe diku permendi femije Shqiptar RAI 1,me duket qe ka humb jeten. [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Klio Fri 4 Nov 2011 - 4:40

Kam mesuar sot se si gatuhen makaronat[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Dori_sweet Fri 4 Nov 2011 - 4:41

Perpiqu ta besh t'lumtur personin qe shikon cdo dite ne pasqyre
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga T_o_n_i Fri 4 Nov 2011 - 5:27

.[You must be registered and logged in to see this link.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Fri 4 Nov 2011 - 5:31

ndihem mire ne kete forum
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Dori_sweet Fri 4 Nov 2011 - 5:33

Te kesh vend ne zemren e dikujt , do te thot qe nuk je kurr vetem
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Fri 4 Nov 2011 - 7:20

ka dhe njerez qe jane te pashpirt shihni ndryshimin e disa njerezve me kafshet

Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 4 Nov 2011 - 7:32

...u mundova per dite me rradhe ti heq nga mendja keto ikona se esht dicka qe me ka dhemb jasht mase kur e kam pare ne video,,

Kam mesuar se kafshet jane me njerezore se vet njerezit shpesh qe jan kthyher ne bisha se as kafshe s'meriton ti quash keta... [@@nervaa@@]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Fri 4 Nov 2011 - 13:09

Kam mesuar se dashuria eshte kapitulli i pare ne librin e madh te mosmirenjohjes.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Nov 2011 - 13:11

Kam mesuar qe me gjith keto gjera qe po ndodhin po vjen fundi botes me verte
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Dori_sweet Fri 4 Nov 2011 - 23:59

Edhe pas nje zenke kush te do vertet kthehet perseri
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sat 5 Nov 2011 - 0:32

“..Eshtë gabim ti lejosh njerëzit të shkojnë shumë pranë zemres tënde, sepse njerëzit pranë godasin gjithmonë në shenjë..”
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Ajo goca Sat 5 Nov 2011 - 0:49

Durrsaku shkruajti:“..Eshtë gabim ti lejosh njerëzit të shkojnë shumë pranë zemres tënde, sepse njerëzit pranë godasin gjithmonë në shenjë..”

[Ok] [Ok]
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sat 5 Nov 2011 - 1:12

“Zemra di të dojë, di të urrejë, por nuk di të harrojë”
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Dori_sweet Sat 5 Nov 2011 - 1:15

Shume here gaboj, sepse mendoj se te gjithe njerezit jane si une!
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Nov 2011 - 1:18

se kjo dori me pelqen hahahaKam Mesuar Se... - Faqe 5 947108
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Dori_sweet Sat 5 Nov 2011 - 1:20

ky kushtrimi eshte shum i sjellshem
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Nov 2011 - 1:22

se dori esht vajz e gucimshme dhe shum e dashurKam Mesuar Se... - Faqe 5 947108
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Sat 5 Nov 2011 - 1:23

kam mesuar se ... Dituria eshte i vetmi bagazh,qe nuk do valixhe per t'a mbartur me vete..!
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Nov 2011 - 1:24

kam msuar se te kesh bes esht krenari
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Dori_sweet Sat 5 Nov 2011 - 1:39

kushtrimi shkruajti:se dori esht vajz e gucimshme dhe shum e dashur[You must be registered and logged in to see this image.]

se ky kushtrimi ka shum respekt per mua dhe flm gjithashtu dhe une
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 5 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi