Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 6 e 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

First topic message reminder :

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sat 5 Nov 2011 - 2:18

Besa shkruajti:kam mesuar se ... Dituria eshte i vetmi bagazh,qe nuk do valixhe per t'a mbartur me vete..!
[Ok] [Ok] [Ok] [Ok] [Ok] [Ok]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 8 Nov 2011 - 2:15

..humbja me e madhe eshte te dorezohesh pa luftuar
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Tue 8 Nov 2011 - 7:16

,,se kenga ka efekt shplodhes,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Dori_sweet Tue 8 Nov 2011 - 7:50

qwe pas dickaje te keqe del gjithmone dicka e mire
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 8 Nov 2011 - 8:33

Kam mësuar që të maturohesh ka të bëjë me eksperiencat dhe çfarë ke mësuar prej tyre dhe jo me ditëlindjet që ke kaluar.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alberti Tue 8 Nov 2011 - 10:34

Kam mesuar se jo gjdo gje ndodh rastesisht.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 8 Nov 2011 - 10:38

Kam mësuar që nuk është mjaftueshem të falësh nga të tjerët, shpesh duhet të falësh veten tënde.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alberti Tue 8 Nov 2011 - 10:41

Kam mesuar se, pasuria vjen dhe shkon..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 8 Nov 2011 - 10:45

Kam mësuar që një njeri dhe pse nuk të do në mënyrën që ti kërkon nuk do të thotë që nuk të do me maksimumin e tij.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Tue 8 Nov 2011 - 10:47

*****************
Rastesite u perkasin fateve!!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Nov 2011 - 14:17

... askush nuk te do aq sa te duan prinderit.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga e panjohura Wed 9 Nov 2011 - 3:39

Kam mesuar se...sinqeriteti i tepruar eshte fatal...
e panjohura
e panjohura
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 186
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2011
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 9 Nov 2011 - 3:46

Kam mësuar që rrethanat e jetës mund të kenë ndikuar në atë çfare jemi, por ne jemi përgjegjës për atë çfarë do bëhemi.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga qershicka Wed 9 Nov 2011 - 3:53

Kam mesuar se ...duhet te besh vetem te mira ne kete jete...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Wed 9 Nov 2011 - 3:58

Kam mesuar se...sa do qe flet edhe me shum humbet dhe sarrin te te kuptojn!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Wed 9 Nov 2011 - 7:42

Kam mesuar se kur te vdesesh asgje me vete ske per te marr keshtu qe le te mbetet nje fjale e mire per ty.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Nov 2011 - 7:45

Kam mesuar mos ti perulem njerezve qe mendojne se kan fituar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Free spirit Wed 9 Nov 2011 - 7:48

kam mesuar si te kercej vals megjithese do mesoj me sh ne ditet ne vazhdim 589968
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Wed 9 Nov 2011 - 8:33

se mentaliteti i shqiptarit ka shume ndryshime me te vendeve tjera,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Nov 2011 - 8:39

kam msua se arabela esht vajz e bukur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga exploreri Wed 9 Nov 2011 - 8:43


Nuk ka gjë më të rrezikëshme, se sa injoranca aktive.
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 9 Nov 2011 - 8:50

Qe ne jete nuk mbarojme kurr se MESUARI!!!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Wed 9 Nov 2011 - 8:55

ana kalon rruges me shef e sme flet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Wed 9 Nov 2011 - 8:57

Te padrejtet jane neveri per te drejtet geeegge
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Wed 9 Nov 2011 - 8:58

bobi 10 shkruajti:Te padrejtet jane neveri per te drejtet [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Nov 2011 - 9:09

se gjysma e mijes eshte peseqind
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 9 Nov 2011 - 9:15

Kam mesuar qe bota rrotullohet ..por atehere KUR STE BEHET ME VONE geeegge
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Nov 2011 - 9:18

se 40 vjecaret kane exsperienca shume [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Wed 9 Nov 2011 - 9:27

qe moshataret duhet te luajne me moshataret,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Nov 2011 - 9:28

se kjo lart eshte goc e mire [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Klio Wed 9 Nov 2011 - 9:50

Kam mesuar te perballoj vete situata te veshtira pa u ankuar.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Sat 12 Nov 2011 - 2:04

Kam mesuar se vetem budallai eshte i kenaqur nga vetja..
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Nov 2011 - 2:14

kam msua se kjo besa esht vejz e ndershme
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Sat 12 Nov 2011 - 2:49

kushtrimi shkruajti:kam msua se kjo besa esht vejz e ndershme

Kam mesuar se ka njerez qe te vleresojn
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 3:01

Kam mësuar se...Mund të mbështetesh në sharmin tënd për më së shumti pesëmbëdhjetë minuta .Pas kësaj më mirë është të mësosh diçka.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Nov 2011 - 3:04

kam msua se kjo anna esht nga shipria
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 3:47

Kam mësuar se...Se shumë më lehtë është të reagosh, se të mendosh.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 3:51

ndonjehere nuk kam nerva te degjoj asnje
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 3:53

Kam mesuar se...Ose ti e kontrollon qendrimin tend,ose ai të kontrollon ty.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 3:55

cdo njeri ne kete bote eshte nje konkurent i forte
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 6 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi