Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 15 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 15 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 15 e 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

First topic message reminder :

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 12:11

Se cdo veshtersi tejkalohet ne kete jete
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 12:22

..................se punet e mira behen ngadale.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 12:26

gjdo problem ka zgjidhje .... edhe pas shum situatav te renda te vijn dit te bukuraa ;)
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 12:30

..........................gure gure behet mure.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 12:33

Magjit e zeza ekzistojn me te vertet
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 12:35

bukuria e njeriut nuk vlersohet .....
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 12:36

kam mesuar se bukuria hahet nje dite pasuria per dite.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 12:38

kam mesuar se te pasurohesh nga bukuria esht e perkohshme ,,e nga menquria me jet gjate
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 12:38

Bukuria e njeriut eshte brendesia e tij,,ajo qe ka per brenda vetes
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 12:40

Kam mesuar se mend te jep gjith bota por per te ngrene as kush.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 12:43

kam mesuar gjithqka ne kete bot ka nje kufi , po dole jasht kufirit te zen Polici hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 12:48

Besnik duhet te jesh,por bes mos t'o zesh askujt
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 12:51

Kam mesuar se gjumi eshte shendet e nuk kushton fare.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 12:51

kam mesuar se ate qe e don edhe e shef ne enderr hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 12:54

Per te pasur nje mermorie te kthjellet,te duhen 7 ore gjume
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 12:54

Kam mesuar se Treume sind Scheume.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 12:58

kam mesuar se nese nuk te dhemb koka ndoj here ,,ske gje ne too hiq ,,e mua sme dhemb kurr hihihi hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 12:59

Njeriu imagjinon pertej imagjinates se tij
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 3 Jan 2013 - 6:27

Kam mësuar se...Pa marr parasysh sa keq është thyer zemra jote,bota nuk ndalet për shkak të pikëllimit tënd.
Kam mësuar se...Gjithnjë nuk mjafton të jesh i falur nga të tjerët. Ndonjëherë duhet të mësohesh që edhe vetë të falesh.
Kam mësuar se...Vetëm nëse dikush nuk ju do në mënyrën që ju dëshironi t'ju dojë nuk do të thotë se nuk ju do me gjithë ç'ka ka.
Kam mësuar se...Nga të dashurit gjithnjë duhet të ndahemi me fjalë të dashura sepse mund të jetë hera e fundit që i shohim.
Kam mësuar se...Fjala "dashuri" mund të ketë shumë kuptime dhe e humb vlerën kur përsëritet për së tepërmi.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sat 5 Jan 2013 - 0:54

Vitet nuk te bejne zoteri,sikurse as diplomat e shkolles te bejne njeri.

Nqs do te rritesh meso e vepro pozitivisht,por kjo s'do te thoje qe inteligjencen nuk e zoterojne e mprehtesite e rruges se ndotur.

Mbi supe peshojne vite ,por ne mendje te lehte si gjethe vjesht
e!!


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 1:53

Kam mësuar se lotet te ndihmojn te rritesh,Kam mesuar se kujtimet nuk fshihen kurr, qe fjalet e hedhura ne er te lendojne, kam mesuar qe sa me shume jep aq me pak merr, qe gjerat e medha duken nga gjerat e vogla, kam mesuar qe bota rrutullohet po ateher kur ste behet me vone, qe ne jete nuk mbarojm kurr se mesuari.!!
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:41

dashuria e mund urrejtjen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 6 Jan 2013 - 3:48

Mendjet e vogla diskutojne njerezit.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 10 Jan 2013 - 10:04

Duhet te rrethosh veten me njerez qe e dine se ti vlen, nuk ke nevoje per shume njerez per te qene i/e lumtur, thjesht pak, por te vertete qe te vleresojne per ate qe ti je..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Esba Thu 10 Jan 2013 - 10:07

Ne bote ndryshon gjithcka, pervec ligjit te ndryshimeve
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Jan 2013 - 10:10

Nga te gjitha ngjyrat te bardhen beri Njutoni. Dhe te bardhe e kujtuan gjithcka, pothuaj nje shekull!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Esba Thu 10 Jan 2013 - 10:11

Dashuria nuk lind ne shpirtin e prishur!
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Darius Sun 27 Jan 2013 - 12:06

Kam mesuar se jo cdokush eshte ashtu si duket,ashtu si flet. Kam mesuar te mos u besoj njerezve shpejt,heret a vone ata te zhgenjejne. Kam mesuar te qendroj e forte edhe atehere kur kam pasur deshire vetem te qendroj gjithe diten shtrire ne krevat duke degjuar muzike. Kam mesuar te buzeqesh,te shikoj gjerat e bukura qe me rrethojne,kur jeta me ka dhene dite gri,monotone,te shpifura.Kam mesuar se edhe atehere kur mendon se je ne gremine, e fundosur ka nje arsye per tu ringritur,per te rijetuar perseri,per te dashuruar,per te besuar;nje arsye per te ecur perpara.
Sot besoj se mund tja dal.Jam e sigurt se edhe ti!Asgje ne bote nuk ka me shume rendesi se buzeqeshja ime.
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Mon 28 Jan 2013 - 0:44

Nuk mund ta bësh dikë që të t'dashurojë.E tëra që mund të bësh është të jesh dikush që dashuronE pjesa tjetër varet nga pala tjetër.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Darius Mon 28 Jan 2013 - 0:51

Kam mësuar që buzëqeshja është mënyra më ekonomike për të përmiresuar pamjen tënde të jashtme.
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Klio Mon 28 Jan 2013 - 1:19

Shqiptari është i gatshëm t'i ndezë një qiri Djallit, sapo zhgënjehet me Zotin...!
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Darius Mon 28 Jan 2013 - 1:22

Kur është fjala te femrat gjëja më e rrezikshme është se smund të jetohet me to, por as pa to.
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Mon 28 Jan 2013 - 1:31

Jo gjithcka qe t'i deshiron mund te kesh
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Kristii Mon 28 Jan 2013 - 1:44

Se shumica e njerzve jan me interes
Kristii
Kristii
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 76
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2013
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 1:59

Qe shumica e njerezve nuk din cfar do te thot shoqeri


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Mon 28 Jan 2013 - 2:01

Shumecka nga gabimet
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Mon 28 Jan 2013 - 11:29

Personat perfekt,nuk luftojne,nuk genjejne,nuk bejne gabime dhe...nuk egzistojne !
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 11:32

Kam mesuar mos ta ul koken per asnje lloj motivi edhe ti perballem realitetit te hidhur apo te embel sido qe te jet duhet luftuar per ate qe eshte e drejte edhe per ate qe ja vlen


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Kristii Mon 28 Jan 2013 - 11:33

se futesh per tu argetuar edhe te bejne lemsh
Kristii
Kristii
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 76
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2013
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Tue 29 Jan 2013 - 12:07

Një kasolle në të cilën ti qesh, dhe je i/e lumtur, është më mirë për ty se një kështjellë në të cilën ti qan…


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 15 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 15 e 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi