Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kasahpane ne Korce, 4 te vrare, emrat e tyre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kasahpane ne Korce, 4 te vrare, emrat e tyre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasahpane ne Korce, 4 te vrare, emrat e tyre

Shko poshtë

Kasahpane ne Korce, 4 te vrare, emrat e tyre Empty Kasahpane ne Korce, 4 te vrare, emrat e tyre

Mesazh nga An0nim Wed 8 Jan 2014 - 6:45

Rëndohet bilanci i viktimave të raportuara mbrëmjen e sotme në Korçë. Pas arrestimit të të dyshuarit, mësohet se ai ka vrarë katër persona.

Policia tha se 34 Bashkim Latollari fillimisht ka vrarë dajën dhe bashkëshorten e tij, Rexhep dhe Valentina Mecollari dhe më pas i ka marrë jetën çiftit tjetër, Belimin dhe Daniela Deçollari.Si u mësua masakra

Sonte rreth orës 20.10, u raportua se dy persona kanë humbur jetën pasi janë vrarë me armë zjarri dhe trupat e tyre janë gjetur në juglindje të vendit.

Të vrarët u gjetën në afërsi të fshatit Gjonomadh në rrugën që lidh Korçën me Voskopojën.

Policia tha një nga viktimat është identifikuar me emrin Belimon Deçollari kurse viktima tjetër është bashkëshortja e tij, Daniela Deçollari, banorë të fshatit Gjonomadh, të moshës përkatësisht 35 dhe 32 vjec.

Si autor të dyshuar të krimit, policia arrestoi shtetasin Bashkim Latollari, 30 minuta pas vrasjes. Ai është banor i të njëjtit fshat ku jetonin viktimat.

Por pas prangosjes së tij, policia njoftoi se viktimat janë katër, pasi veç çiftit Deçollari, i dyshuari akuzohet se ka vrarë edhe dajën me bashkëshorten e tij.

Masakra është kryer teksa Rexhep dhe Valentina Mecollari gjendeshin me dy fëmijët e tyre të vegjël 2 dhe 6 vjec, dhe krimi u krye në sy të tyre.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi