Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksidenti në Lushnje, viktimë kalimtari  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksidenti në Lushnje, viktimë kalimtari  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksidenti në Lushnje, viktimë kalimtari

Shko poshtë

Aksidenti në Lushnje, viktimë kalimtari  Empty Aksidenti në Lushnje, viktimë kalimtari

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Feb 2014 - 2:02

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e së martës, në autostradën Lushnje-Rrogozhinë, pranë fshatit Golem. 

Një furgon me targa të Kosovës, që drejtohej nga 46-vjeçari Ilir Hoxha, aksidentoi një person, ende i paidentifikuar.

Policia po kryen veprimet proceduriale, ndërsa nga hetimet e para mësohet se viktima i ka prerë rrugën mjetit, gjë që nuk është vënë re nga drejtuesi.



 / Top Channel
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi