Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ma Mori Zemren - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ma Mori Zemren - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma Mori Zemren

+25
Amazone
dajti modh
Anila
Neta E
LaDescarada
Alberti
aLbinna.
AlBora
Elisaaa
kasperi
pexha
bobi 10
Lot i derdhur
Roksana
zafina
embelsira
leona
Aristogata
Gjakush Tana
Shaban Cakolli
mela
WebMaster
rifati
Gerushi
Kotelja
29 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 19 Mar 2009 - 14:25

First topic message reminder :

Dmth kur ju jeni duke biseduar me nje femer/mashkull, ku eshte shkaku qe ai/ajo u ben per vete duke e shikuar apo biseduar me te....

Ma mori zemren me ate buzeqeshje qe me dha sonte ne msn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:29

ja sdo ta mar une e ke atyy pa merakk
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:45

ma mori zemren ky shejtani lart :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:46

ta kam mshefurrr sdo gjesh kurrr ahhah do te kalbet ahahahha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:47

ma mori po do pendohet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 21:19

jojo aty ekeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Fri 10 Jul 2009 - 22:08

akoma sma kan marr zemren , se gjen dot njeri
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 22:43

ahhahahaa mir thua ti aris mir thuaaaaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Fri 10 Jul 2009 - 22:45

ahahaha po ore se deri tani se ka gjetur njeri celsin e zemres time
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 22:49

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu spo flasss
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Jul 2009 - 2:49

ma mori zemren nje bukurosh :affraid:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga embelsira Sat 11 Jul 2009 - 3:06

ma mori zemren edhe sma dha me
embelsira
embelsira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 132
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Jul 2009 - 3:44

ma mori zemren por ja dhash
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Aug 2009 - 3:09

ma mori zemren merzia per nipat e mi :(
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga zafina Sun 23 Aug 2009 - 3:57

ma mori zemren malli per BABIN
zafina
zafina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 484
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Roksana Sun 23 Aug 2009 - 3:58

ma mori zemren njoni qe du me e :5454787: shum ;)
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Sun 23 Aug 2009 - 4:27

ma miri zemrennn , edhe eshte duke e mbajttt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga mela Sun 23 Aug 2009 - 4:28

iahalla nuk ta leshon :gezim: :gezim:
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Sun 23 Aug 2009 - 4:29

mela shkruajti:iahalla nuk ta leshon :gezim: :gezim:jojo nuk ma leshonn mos ke friggg, a ka kap fort
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga mela Sun 23 Aug 2009 - 4:30

shume mire shume mire
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Sun 23 Aug 2009 - 4:31

e moriii, sme pyeti aq e mori e iku (v)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga mela Sun 23 Aug 2009 - 4:42

ma mori zemeren i poshteri dhe nuk ma leshon
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Sun 23 Aug 2009 - 4:42

uuu sa i keq qeka aj melaaaaaa, si kjo eimjaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga mela Sun 23 Aug 2009 - 4:43

eeeeee cfare me vo ju keshtu jeni
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Sun 23 Aug 2009 - 4:48

eeeeeeeee, ca ti besh kem qelluar kshuuu, te mirrr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga mela Sun 23 Aug 2009 - 4:49

per marshalla
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Sun 23 Aug 2009 - 4:50

askush sma ka marr zemren juhjjjjj askush
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Lot i derdhur Sun 23 Aug 2009 - 4:53

ma mori zemren e nuk ma ka sjell ma :gezim:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Sun 23 Aug 2009 - 4:54

:gezim: a moj alda ci bere ketij shoku tim qe do te vras un ty
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Lot i derdhur Sun 23 Aug 2009 - 4:56

:110809: :zemerthyer: :am2:
eh mi ari keshu te lan pa shok ty :gezim: :gezim:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Sun 23 Aug 2009 - 4:56

leo84 shkruajti::110809: :zemerthyer: :am2:
eh mi ari keshu te lan pa shok ty :gezim: :gezim:

jo mi se shokun e kam prap un sma merr njeri shokun se e kam xhan juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga bobi 10 Mon 20 Sep 2010 - 9:49

Malli i ndarjes së trishtuar
Dhe dyshimi: “Po më pas?”
S’e gjej fjalën e bekuar
Që mendimin larg ta ngas!" :o :o
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga pexha Mon 20 Sep 2010 - 9:53

ma mori zemren eshe shpirtin po u largua per gjth mon nuk u kthye
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Tue 19 Oct 2010 - 10:46

ma mori zemren tinez me ate shikim te zjarrte
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Tue 19 Oct 2010 - 10:47

Ma mori zemren profesorja e seksologjise... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Elisaaa Tue 19 Oct 2010 - 10:48

[You must be registered and logged in to see this image.] ma mori Zemren ai qe me do dhe e dua
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga pexha Tue 19 Oct 2010 - 10:48

ma mori zemren ajo qe po vjen
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga AlBora Wed 20 Oct 2010 - 5:01

ma mori zemren e harroi te ma kthej 00027003
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Oct 2010 - 5:02

Me mori zemren po sme lejon ta dua
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Wed 20 Oct 2010 - 5:04

ma mori zemren,me tha ta kthej,po qa te beje une ne keto momente mund te ma huazosh tenden ti [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga aLbinna. Sat 23 Oct 2010 - 11:38

Qee kurr e njohaa:S:( :(
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 2 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi