Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ma Mori Zemren - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ma Mori Zemren - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma Mori Zemren

+25
Amazone
dajti modh
Anila
Neta E
LaDescarada
Alberti
aLbinna.
AlBora
Elisaaa
kasperi
pexha
bobi 10
Lot i derdhur
Roksana
zafina
embelsira
leona
Aristogata
Gjakush Tana
Shaban Cakolli
mela
WebMaster
rifati
Gerushi
Kotelja
29 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 19 Mar 2009 - 14:25

First topic message reminder :

Dmth kur ju jeni duke biseduar me nje femer/mashkull, ku eshte shkaku qe ai/ajo u ben per vete duke e shikuar apo biseduar me te....

Ma mori zemren me ate buzeqeshje qe me dha sonte ne msn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Sat 23 Oct 2010 - 11:43

kur isha ne gjume,se po te isha zgjuar nuk kishte mundur te ma merrte [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga aLbinna. Sat 23 Oct 2010 - 11:44

00027003
Ai atjeee :S
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Sat 23 Oct 2010 - 11:46

ma mori zemren edhe mua ,keshtu qe te dy ngelem pa zemra qka te bejme mi [smile_1] [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Alberti Sat 23 Oct 2010 - 11:47

Ma mori zemren kjo qika..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga aLbinna. Sat 23 Oct 2010 - 11:49

Dhee smundd tja kerkojjj :S:S
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Sat 23 Oct 2010 - 11:58

aLbinna. shkruajti:Dhee smundd tja kerkojjj :S:S
[You must be registered and logged in to see this image.]eja mi mos tna ze nata
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga aLbinna. Sat 23 Oct 2010 - 12:00

kasperi shkruajti:
aLbinna. shkruajti:Dhee smundd tja kerkojjj :S:S
[You must be registered and logged in to see this image.]eja mi mos tna ze nata
oo yllooo , cthuaa mii :P [smile_1] [smile_1]


te pret biondina tyy hahahaha 00027003
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Sat 23 Oct 2010 - 12:03

aLbinna. shkruajti:
kasperi shkruajti:
aLbinna. shkruajti:Dhee smundd tja kerkojjj :S:S
[You must be registered and logged in to see this image.]eja mi mos tna ze nata
oo yllooo , cthuaa mii :P [smile_1] [smile_1]


te pret biondina tyy hahahaha 00027003
ky i thtote kesaj eja se femer eshte kali i bardhe kuptove,don ta qon me lidh
e princin ende nuk je duke e pare [smile_1] [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga aLbinna. Sat 23 Oct 2010 - 12:10

HAHAHAAHAH

LEREEE te lutemm :P

Dua princ tjeter unn [smile_1]
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga LaDescarada Sat 23 Oct 2010 - 22:18

pahiri...dhe tahs poi pres te ma kthen prap
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Sat 23 Oct 2010 - 22:27

ma mori zemren ,se ma dha te veten [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga LaDescarada Sat 23 Oct 2010 - 22:34

ma mori zemren se edhe ati ja ka mor dikush
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 1:18

MA MORI ZEMREN QE T'LOZ ME TE
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Sun 24 Oct 2010 - 1:23

ma mori zemren e me tha ,merre mbaje te gotikes provo a po te funksionon [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Oct 2010 - 1:26

Me heshtjen e ti
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 1:28

E IMJA FUNKSIONON AQ MIRE..KURRE S'KA PROBLEME [You must be registered and logged in to see this image.]
MA MORE ZEMREN PER T'JA VJEDHUR KASPERIT [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Sun 24 Oct 2010 - 1:40

ma mori zemren,por per te ti eshte nisur
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 1:48

MA MORE ZEMREN QE T'JETOJA PA ZEMER [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Wed 27 Oct 2010 - 2:15

ma more zemren dhe une dua te gjej nje menyre te ta marr prape se e kam te veshtire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga AlBora Wed 27 Oct 2010 - 2:52

harroi me kthye
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Anila Wed 27 Oct 2010 - 5:18

ma mori zemren,por ja mora shpirtin...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Oct 2010 - 5:20

Ma mori zemren edhe i tha lamtumire :(
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Anila Wed 27 Oct 2010 - 5:22

ma mori zemren,e hodhi ne nje grop.ma shkateroj zemren e beri cop.ma helmoj zemren,as qe i behet von,ma more zemren o idiot,,, :P :lol:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Tue 15 Feb 2011 - 10:36

ma mori zemren pa asnje paralajmerim,si e shpjegoni kete qesh
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga dajti modh Tue 15 Feb 2011 - 10:37

ma mori zemren dhe e bashkoi me te sajen 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Amazone Tue 15 Feb 2011 - 10:39

ma mori zemren e beri nje me te tijen dhe se len te ndahet nga zemra e tij 432965
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga kasperi Tue 15 Feb 2011 - 10:40

ma mori zemren per pake sekonda ,dhe spo ma kthene më
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga dajti modh Tue 15 Feb 2011 - 10:41

ma mori zemren dhe po i degjon tik taket e saj tani 432965 luletyyyyy
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Feb 2011 - 20:39

ma mori zemren po do ja marr perseri duhaniiiii duhaniiiii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 15 Feb 2011 - 20:59

....ajo, te cilen i fala dhurate.......
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Neta E Fri 25 Feb 2011 - 4:09

Ma mori zemren ai idioti i Maçedonis dhe kurre s'ma ktheu [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Mar 2011 - 13:01

Por sma kthej me
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Yll Qielli Sat 5 Mar 2011 - 13:04

ma mori zemren dhe spo ma kthen me
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Gata Sat 5 Mar 2011 - 13:10

NUK E DI ,,A KAME ZEMER UNE [You must be registered and logged in to see this image.]
Gata
Gata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne kete perjudhe te jetes sime ,as ne qiell as ne toke ,,mister !!!
Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/03/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Yll Qielli Sat 5 Mar 2011 - 13:12

Gata shkruajti:NUK E DI ,,A KAME ZEMER UNE [You must be registered and logged in to see this image.]
pse mi me ca rron ti qesh qesh qesh qesh
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:20

Ma mori mendjen me nje shikim,por eshte e veshtire tew me marresh zemren.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren - Faqe 3 Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi