Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te therras edhe ti.. - Faqe 17 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te therras edhe ti.. - Faqe 17 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te therras edhe ti..

+66
Oni
serxho kasa
Ailin
Princ
mister.albania
Arian 123
Lazdrane
Malsori
Xhan
Samuela
Sasha
EMI
il conte
Next
Labja
Anakonda
Space
enis
spongebob
Durrsaku
Erii
Docteur
Dita
aleksander matrin
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Arabela
Darius
Selda
Gata
AlBora
xhoni_bravo
Yulia
Yll Qielli
klodian
dajti modh
Maksi
Amazone
Gjeto Gjetani
EpiKada
CuN@BosS/
Albert
kasperi
bobi 10
Poeti Dhimbjes
Melaqja
my name
Dua
Gjarperesha
Roksana
/:UserCode"
Gangsta
**Jeta**
leta
V-I-P
WebMaster
pleshti
Emona
Doktori
Tonii
Aristogata
Neta E
Shaban Cakolli
Lolita
LaDescarada
Alberti
70 posters

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Wed 10 Mar 2010 - 1:10

First topic message reminder :

The therras e ti s`me pergjegjesh!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Maksi Sat 5 Jan 2013 - 9:32

sje aty
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Sat 5 Jan 2013 - 11:03

Per te te treguar se k'tu jam
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Arian 123 Sat 5 Jan 2013 - 11:11

Te theras po ti ma ke kthy shpinen.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Xhan Sat 5 Jan 2013 - 11:12

ti kishe spo ndegjoj eeeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Sat 5 Jan 2013 - 11:12

Por t'i e hudhe miqsin tone s'i te mos ekzistonte asnjehere
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga kasperi Sun 20 Jan 2013 - 7:17

edhe ti me thua prite edhe pese minuta.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Sun 20 Jan 2013 - 22:16

Nuk vjen,andaj te them vafsh ne djall jaraberi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Oni Thu 24 Jan 2013 - 12:23

Humbet neper kujtime...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Thu 24 Jan 2013 - 12:50

Por t'i Je shume Large nga une
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Oni Thu 24 Jan 2013 - 12:51

Kur do vish...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Thu 24 Jan 2013 - 12:54

Por t'i iken s'i era
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga WebMaster Thu 24 Jan 2013 - 22:57

Po ben sikur nuk degjon :P
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Arabela Fri 25 Jan 2013 - 0:45

por ti qenke gjekundi tjeter tani,,, Perqafffimeee
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Kristii Fri 25 Jan 2013 - 0:54

Nuk me degjon
Kristii
Kristii
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 76
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2013
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 7:22

Askund
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga WebMaster Thu 31 Jan 2013 - 7:28

Dhe ti sme degjon
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Thu 31 Jan 2013 - 12:28

T'i behesh i cuditshem ne disa pyetje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:49

SONTE FESTON ME DHIMBJEN TIME

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga kasperi Tue 21 May 2013 - 22:49

....je duke fjetur.Zgjohu.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga WebMaster Tue 21 May 2013 - 23:30

Edhe ti vjen
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 5:16

e ti puth ate tjetren

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Fri 14 Jun 2013 - 13:17

..e ti nuk je ketu

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:04

ike me tjetren sa hap e mbyll syt

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 17 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi