Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te therras edhe ti.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te therras edhe ti.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te therras edhe ti..

+66
Oni
serxho kasa
Ailin
Princ
mister.albania
Arian 123
Lazdrane
Malsori
Xhan
Samuela
Sasha
EMI
il conte
Next
Labja
Anakonda
Space
enis
spongebob
Durrsaku
Erii
Docteur
Dita
aleksander matrin
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Arabela
Darius
Selda
Gata
AlBora
xhoni_bravo
Yulia
Yll Qielli
klodian
dajti modh
Maksi
Amazone
Gjeto Gjetani
EpiKada
CuN@BosS/
Albert
kasperi
bobi 10
Poeti Dhimbjes
Melaqja
my name
Dua
Gjarperesha
Roksana
/:UserCode"
Gangsta
**Jeta**
leta
V-I-P
WebMaster
pleshti
Emona
Doktori
Tonii
Aristogata
Neta E
Shaban Cakolli
Lolita
LaDescarada
Alberti
70 posters

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Wed 10 Mar 2010 - 1:10

The therras e ti s`me pergjegjesh!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga LaDescarada Wed 10 Mar 2010 - 4:34

e ti ende flen
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 4:35

te therras edhe une por dera qeka e mbyllur e sme degjon
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga LaDescarada Wed 10 Mar 2010 - 4:43

e ti kishe spo me nin
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 4:43

me paska hy uji ne vesh nuk degjoj


te therras per kafe do vish live
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga LaDescarada Wed 10 Mar 2010 - 4:46

uahauah

te therras e ti se qon telefonin
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 4:47

hahahaa, sepse thirr gabim hahaha


te therras e ti paske humb telin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga LaDescarada Wed 10 Mar 2010 - 4:53

te therras prap e ti si me kon shurdhan
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 4:55

te therras hej kujeeeeeeeeeee te ka ik mendja dikun ahahha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Wed 10 Mar 2010 - 5:23

Te therras e ti po del

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Lolita Thu 11 Mar 2010 - 10:18

ben sikur nuk degjon
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Shaban Cakolli Thu 11 Mar 2010 - 10:32

nuk dal,frikohem nga gjarperi
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Thu 11 Mar 2010 - 10:40

Te therrash po ti s'me degjon [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Mar 2010 - 10:53

por ti nuk je
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Tonii Thu 11 Mar 2010 - 11:19

te therras dhe ti ne gjum fli lale fli ajt se po vi dhe un te fle
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Mar 2010 - 11:20

te therras por me humbet mes heshtjes
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Tonii Thu 11 Mar 2010 - 11:26

te therras aq sa dhe plepat u shkunden dhe ret u shperben ndersa ti nje shkemb ne bregun e detit e thyen valen qe te perqafon
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Mar 2010 - 11:27

te therras por ti je diku tjeter
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Mar 2010 - 11:31

te therras por ti vjen thjesht si nje mirazh qe zhdukesh ne te mijten e sekondes dhe zeri im i mekur nga dashuria rend pas teje por ti je fantazma e nates e cila prish gjumin e thell te ndjenjave
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Mar 2010 - 11:33

te therras e ti ne nje gajde vazhdon
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Mar 2010 - 11:33

te therras eti sme veshhhhhhhhhh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Mar 2010 - 11:35

te therras e ti ja ku me qenke bre
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Mar 2010 - 11:37

te therrasss por ti me ikeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Mar 2010 - 11:39

te therras e ti me zhdukesh
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Mar 2010 - 11:54

te therras eti sma varenn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Mar 2010 - 11:57

te therras por nuk ja vlen me
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Fri 12 Mar 2010 - 2:21

Te therras e ti sme thua gje`

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Fri 12 Mar 2010 - 3:08

dhe ti nuk vjen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Doktori Fri 12 Mar 2010 - 3:12

je largg nga unn
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Fri 12 Mar 2010 - 3:41

TE therras e ti po me ik`

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Sun 14 Mar 2010 - 11:27

te therras por ti nuk me degjon
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Emona Sun 14 Mar 2010 - 23:03

Te therras e sme shikon..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Sun 14 Mar 2010 - 23:16

NUK PERGJIGJESH SEPSE JE ENDE NE BOTEN TENDE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Mon 15 Mar 2010 - 0:52

Te therras e ti spo me shikon!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Emona Mon 15 Mar 2010 - 1:16

Te therras po ti nuk je Ktu..!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Mar 2010 - 1:29

te therras e ti sdegjon
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Mar 2010 - 2:12

ti shikon vitrinat e rrobeve hahahah
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga LaDescarada Mon 15 Mar 2010 - 9:35

nuk po vjen
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Mon 15 Mar 2010 - 9:50

nuk degjon
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga pleshti Mon 15 Mar 2010 - 9:50

me iken pleshtuke
pleshti
pleshti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : duke gjurmu klean nat e dit
Postime Postime : 107
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2010
Hobi Hobi : president hahaha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi