Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A blehet Dashuria? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A blehet Dashuria? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A blehet Dashuria?

+36
Єямєℓiиdå
bobi 10
Poeti Dhimbjes
AlBora
Maksi
Amazone
Kejla_mezemer
Daku
Darius
V-I-P
lezhjani
Blerinaa
Naki
sycka
my name
Roksana
Dita
mentor
xhylianna
**Jeta**
Dua
Alberti
Tonii
Doktori
LaDescarada
Binni
Neta E
kristjan91
djall-femer
Aristogata
leta
MaNgUpJa
Shaban Cakolli
Emona
naploni
WebMaster
40 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty A blehet Dashuria?

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Mar 2010 - 6:51

Ne Ditet E Sodite Eshte E Mundshme Te Blesh Gjithqkah....me Te Holla Mendojne Se Blehte Edhe Zemra Dhe Dashuria E Tjereve......

Une Them Kurreeeeeeee Jo,te gjitha Mund Ti Bleshe Por Zemren E Askujte Jo......
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga naploni Thu 18 Mar 2010 - 6:53

qyqa.. luj venit.. sa lek bon iher, se du me blejt ca une..
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Mar 2010 - 8:25

sot keshtu si jan bere gjerat edhe dashuria po blehet sdo mend
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Emona Thu 18 Mar 2010 - 8:32

Un pervete sebesoj qe Mundesht i Blesh ndjenjat Por sedi ndoshta

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga naploni Thu 18 Mar 2010 - 8:33

ncuq.. e pamundur te blesh ndjenjat.. por mgjth. kam ca lek ne xhep.. ush ka naj mendje.. hihi.. :P
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Mar 2010 - 8:49

jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Shaban Cakolli Thu 18 Mar 2010 - 9:17

sikur te blihej,do e bleja njeren [You must be registered and logged in to see this image.]
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga MaNgUpJa Thu 18 Mar 2010 - 9:49

jo
MaNgUpJa
MaNgUpJa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Doren E Zoti
Postime Postime : 272
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2010
Hobi Hobi : Badihavistika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Mar 2010 - 9:54

jo asesi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga leta Thu 18 Mar 2010 - 10:02

JOOOOOOOOO
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Thu 18 Mar 2010 - 10:03

jo
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Mar 2010 - 10:07

jo dhe jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Thu 18 Mar 2010 - 10:08

absolutisht
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga djall-femer Thu 18 Mar 2010 - 10:14

po
djall-femer
djall-femer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 14
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga kristjan91 Thu 18 Mar 2010 - 10:17

jo
kristjan91
kristjan91
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 240
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Thu 18 Mar 2010 - 10:27

Jo ajo fitohet,por ne ditet e sotit po ndodh gjithqka
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Mar 2010 - 10:28

sedii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Thu 18 Mar 2010 - 10:37

kurrsesi,ajo fitohet me zemer
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Mar 2010 - 10:45

ndjenjat nuk blihen,por jeta ka vertetuar se njerezit shiten e blihen sidomos ne keto vite qe po kalojm e shohim shpesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Binni Thu 18 Mar 2010 - 11:03

Jo Jooooooooooooooooooooooooooooooo
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Thu 18 Mar 2010 - 11:16

mos e jep dashurin me asnje cmim vetem nese dikush ta jep me nderrim
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga LaDescarada Fri 19 Mar 2010 - 1:09

jo nuk mund te blen dashurin...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Doktori Fri 19 Mar 2010 - 2:03

dashura nuk ka qmim
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Sat 20 Mar 2010 - 2:06

jooooooo
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Tonii Wed 24 Mar 2010 - 11:45

ashtu eshte dashuria
kur eshte per ta shitur
per te holla eshte tregtia
ceshtje e merzitur
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Wed 24 Mar 2010 - 11:47

nese dashuria do te blihej ateher zemrat do veniteshin ne varferi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Mar 2010 - 11:47

po blehet me rrespekt besim me dashuri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Mar 2010 - 11:49

jo asesi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga leta Wed 24 Mar 2010 - 11:50

Jo nuk blehet po fitohet
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Tonii Wed 24 Mar 2010 - 11:58

po faktet tregojn se esht bler polt e plot her mjafton te shikosh perreth e do te gjesh historira per subjekte telenovelash
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Wed 24 Mar 2010 - 12:00

kushdo qe mundohet te blej dashurin po ushqen ne shpirt nje ndjenj totalitare
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Alberti Thu 25 Mar 2010 - 5:56

jooo

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Dua Thu 25 Mar 2010 - 5:56

joooooooooooooooooooooooo
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 25 Mar 2010 - 6:04

po blehet em dashuri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Dua Thu 25 Mar 2010 - 6:04

nuk blihet shitet hahahahah
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 25 Mar 2010 - 6:05

blehet me zemer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 25 Mar 2010 - 6:18

jo nuk blehet dashuria po fitohet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 25 Mar 2010 - 6:25

konsumohet me mir
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Emona Thu 25 Mar 2010 - 6:43

Dashuria nuk blehet Falet ati qe meriton!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga **Jeta** Thu 25 Mar 2010 - 7:01

Fitohet dhe duhet te ruhet si dy syt e ballit,(nuk ka para qe mund ta blej dashurin sepse esht shum e shtrenjet po te jet dashuri reale)... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi