Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A blehet Dashuria? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A blehet Dashuria? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A blehet Dashuria?

+36
Єямєℓiиdå
bobi 10
Poeti Dhimbjes
AlBora
Maksi
Amazone
Kejla_mezemer
Daku
Darius
V-I-P
lezhjani
Blerinaa
Naki
sycka
my name
Roksana
Dita
mentor
xhylianna
**Jeta**
Dua
Alberti
Tonii
Doktori
LaDescarada
Binni
Neta E
kristjan91
djall-femer
Aristogata
leta
MaNgUpJa
Shaban Cakolli
Emona
naploni
WebMaster
40 posters

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty A blehet Dashuria?

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Mar 2010 - 6:51

First topic message reminder :

Ne Ditet E Sodite Eshte E Mundshme Te Blesh Gjithqkah....me Te Holla Mendojne Se Blehte Edhe Zemra Dhe Dashuria E Tjereve......

Une Them Kurreeeeeeee Jo,te gjitha Mund Ti Bleshe Por Zemren E Askujte Jo......
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Apr 2010 - 20:23

dashuria eshte nje thesar qe ska vlere te blehet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga sycka Thu 1 Apr 2010 - 21:49

ka raste qe pooooooooooo
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Emona Fri 2 Apr 2010 - 3:39

Ne raste Interesiii Ndoshta ama kshtu jo se besoj!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 2 Apr 2010 - 3:43

jo nuk blehet po ti ma dhuro
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Emona Fri 2 Apr 2010 - 3:52

Nuk Blehte po dhurohet personit qe meriton!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 2 Apr 2010 - 3:53

jo nuk blehet po emona ke knaqsi ma dhuro
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Emona Fri 2 Apr 2010 - 3:58

00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 2 Apr 2010 - 4:00

A blehet Dashuria? - Faqe 3 786367 A blehet Dashuria? - Faqe 3 179629 A blehet Dashuria? - Faqe 3 767840 A blehet Dashuria? - Faqe 3 772957
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Apr 2010 - 4:05

jo me ikona ju lutem

jo nuk blehet dashuria fitohet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 2 Apr 2010 - 4:14

njeriu po ndjenjat e tij jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Alberti Sun 4 Apr 2010 - 3:28

jo

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Sun 4 Apr 2010 - 10:26

Jooooooooooo
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Sun 4 Apr 2010 - 10:34

jo jo dashuria fitohet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Sun 4 Apr 2010 - 11:04

jooooo kurr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Alberti Sun 4 Apr 2010 - 11:44

jo

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Naki Sun 4 Apr 2010 - 12:03

Pse kur ka egzistuar ajo qe te blihet ?
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Sun 4 Apr 2010 - 12:04

njeriu shitet e blihet por ndjenjat e tij jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Sun 4 Apr 2010 - 12:28

jo kurrrrrrrrr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Mon 5 Apr 2010 - 0:59

Joo asnjehere ne jete......
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Apr 2010 - 0:59

nuk vler dashuria
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Apr 2010 - 1:05

jo jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Apr 2010 - 1:08

jo kurrrrrrrrr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Mon 5 Apr 2010 - 1:19

Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Blerinaa Mon 5 Apr 2010 - 1:20

mos vall dashuria eshte per tu bler
Blerinaa
Blerinaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 94
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Alberti Mon 5 Apr 2010 - 1:54

joo

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga lezhjani Mon 5 Apr 2010 - 10:32

ske nevoje te harxhosh para dashuria falet
lezhjani
lezhjani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : lezhe
Postime Postime : 229
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/04/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : ADMINISTRATOR

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga V-I-P Mon 5 Apr 2010 - 10:42

nce... dashuria nuk esht per tu shitur....... [You must be registered and logged in to see this image.]
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga lezhjani Mon 5 Apr 2010 - 10:46

mos te rafte ta blesh se te kushton shume
lezhjani
lezhjani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : lezhe
Postime Postime : 229
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/04/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : ADMINISTRATOR

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Alberti Mon 5 Apr 2010 - 20:51

jooo

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Alberti Sun 11 Apr 2010 - 22:52

jo

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Roksana Tue 13 Apr 2010 - 8:55

sot ca nuk ben leku
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Wed 14 Apr 2010 - 3:36

Joooooooo
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Alberti Mon 26 Apr 2010 - 3:10

jo jo jo

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Darius Sat 19 Feb 2011 - 11:42

dashuria nuk blihet,por fitohet me zemer,,
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Feb 2011 - 12:12

jo sepse dashuria eka vleren te madhe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Daku Sat 19 Feb 2011 - 13:49

Poooo por e shtirur
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Daku Sat 19 Feb 2011 - 13:55

Ne nje fare menyre dashuria blihet sigurisht.
1-Fillimisht ata qe kane lek , dmth nje femer do i vardisej te binte ne dashuri me te qe te kishe mundesine e nje jete te mire .
2-Me pas nje njeri qe ka pozite ne pune /ne shoqeri/art/sport serish do i vardiseshin shume pasi do kishin mundesine e nje jete te mire , do ishin ne faqe te gazetave.
3-Me pas cunat e bukur do ju vardiseshin femrat te binin ne dashuri me te sepse do binin ne sy e do mburreshin shi ca mashkulli kam une.

Ja pra pse tregoheni hipokrite , dashuria paska nje cmim .
Asnje nga ju sdo dashurohej me nje te varfer ( dashuria dikur mbaron ndersa leket jo ) me thoni nje qe e ka bere , pyete veten do e beje , jooo

PS.Dashurite e medha qe jane shkruar libra e bere filma etj jane dashurite e te pasurve , vetem ne perralla princesha merr te varfrin se ne realitet as i hedh syte .
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Kejla_mezemer Fri 25 Feb 2011 - 9:53

a blihet asgjeja?
Kejla_mezemer
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Tonii Fri 25 Feb 2011 - 10:16

po tek pazari ri dy tufa dollar copa
hajd se mbaroj dashuria dhe dy arka kan mbetur ajd se kemi dhe ulje cmimi qesh
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Feb 2011 - 10:20

Dashuria ska cmim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 3 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi