Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A blehet Dashuria? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A blehet Dashuria? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A blehet Dashuria?

+36
Єямєℓiиdå
bobi 10
Poeti Dhimbjes
AlBora
Maksi
Amazone
Kejla_mezemer
Daku
Darius
V-I-P
lezhjani
Blerinaa
Naki
sycka
my name
Roksana
Dita
mentor
xhylianna
**Jeta**
Dua
Alberti
Tonii
Doktori
LaDescarada
Binni
Neta E
kristjan91
djall-femer
Aristogata
leta
MaNgUpJa
Shaban Cakolli
Emona
naploni
WebMaster
40 posters

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty A blehet Dashuria?

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Mar 2010 - 6:51

First topic message reminder :

Ne Ditet E Sodite Eshte E Mundshme Te Blesh Gjithqkah....me Te Holla Mendojne Se Blehte Edhe Zemra Dhe Dashuria E Tjereve......

Une Them Kurreeeeeeee Jo,te gjitha Mund Ti Bleshe Por Zemren E Askujte Jo......
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga xhylianna Thu 25 Mar 2010 - 8:03

Nese jeta blihet me para,edhe dashurija dote bliheet:D!
xhylianna
xhylianna
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 56
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga WebMaster Thu 25 Mar 2010 - 8:07

kurr dashuria ska vlere jo mo te blehet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Tonii Thu 25 Mar 2010 - 10:37

ndodh dhe keshtu: dashuria del ne ankand
dhe i ve ne radh klientet
kush me pak a kush me shum
ne gare te blej ndjenjen
se ashtu eshte dashuria
kur e jep per ta shitur
per te holla eshte tregtia
ceshtje e merzitur
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Thu 25 Mar 2010 - 10:47

dashuria e vertet nuk shitet ne pazar ku njeri eshte bleres e tjetri tregtar
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Fri 26 Mar 2010 - 1:09

Nuk bilehet po fitohet....
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Alberti Fri 26 Mar 2010 - 4:38

jo

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga mentor Fri 26 Mar 2010 - 8:08

Dashuria nuk blehet me para ....ajo fitohet me zemer dhe shpirt.....

qka blehet mundet edhe me u shite prape !
mentor
mentor
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ask and than I will answer
Postime Postime : 149
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : beautiful women

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Dita Fri 26 Mar 2010 - 8:41

kurreeeeeeee
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Fri 26 Mar 2010 - 9:14

kurrsesi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 26 Mar 2010 - 9:17

jo jo dashurija fitohet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 26 Mar 2010 - 9:29

blihet njeriu por jo dashuria
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Tonii Fri 26 Mar 2010 - 10:04

mendimin tuaj e kam te qart qe te gjith thoni jo nuk blihet dhe ky eshte vetem mendimi juaj, po realitetin a mund ta analizoni pak?! me falni po ku jetoni ju ne cilin planet? pse nuk keni degjuar ndonjeher ju qe dashuria eshte bler, kur themi bler nenkuptohet cdo gje qe ska lidhje me ndjenjen, sa e sa e kane ber kte gje?! ja po ja u them une shum ndoshta me shum se shum, ky eshte realiteti, ndersa mendimin tuaj e kam te qart qe thoni jo, ndaj mendimit tuaj shtoini dhe shikimin e degjimin e asaj qe ju rrethon se dicka do ta vertetoni, vetem nese jetoni ne planetin x
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Roksana Fri 26 Mar 2010 - 10:05

mir e ke then yllo ene un ashtu menoj
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 26 Mar 2010 - 10:44

edhe blihet mos ju vij cudi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Fri 26 Mar 2010 - 11:26

nuk eshte dashuria ajo qe blihet, se ti vertet mund te marresh dike per interes po ajo smund te quhet kurrsesi dashuri.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 26 Mar 2010 - 11:32

dashurija nuk blehet po e fiton me zemer dhe shpirt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga my name Fri 26 Mar 2010 - 11:37

Vertet mendoni se ka pasuri aq te medha sa te blejn nje dashuri???
my name
my name
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 183
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 26 Mar 2010 - 12:17

njeriu blihet por jo ndjenjat e tij
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Dita Mon 29 Mar 2010 - 8:09

joooooo asnjeher
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Mon 29 Mar 2010 - 8:13

e blen em dashuri me zemer me fjal
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Mon 29 Mar 2010 - 8:27

njeriu po ndjenjat e tij jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Mon 29 Mar 2010 - 8:27

njeriu po ndjenjat e tij jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Tue 30 Mar 2010 - 8:57

Jo ajo fitohet
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Tue 30 Mar 2010 - 9:38

kurrsesi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Tue 30 Mar 2010 - 9:39

ne nje fare menyre po
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Roksana Tue 30 Mar 2010 - 9:40

ene po ene jo
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Tue 30 Mar 2010 - 9:41

jo jo asesi ama ket siper ekisha pagua shum shtrajt hahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Tue 30 Mar 2010 - 9:46

dashuria mund te blihet vetem me dashuri
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Tue 30 Mar 2010 - 9:49

po po ashtu asht dhe ska tjeter
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Dua Tue 30 Mar 2010 - 9:57

per ata qe skan dinjitet dhe mund te blihet keshtu them se besojn

un se blej as se shes
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Tue 30 Mar 2010 - 10:00

JO
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Tue 30 Mar 2010 - 10:02

ka e njerez te till qe e shesin dhe e blene kur te duan
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Aristogata Tue 30 Mar 2010 - 10:03

jo
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Tue 30 Mar 2010 - 10:04

DUA shkruajti:per ata qe skan dinjitet dhe mund te blihet keshtu them se besojn

un se blej as se shes

tu lumt goja DUA A blehet Dashuria? - Faqe 2 8723
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Wed 31 Mar 2010 - 9:24

Ajo fitohet e nuk blihet
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Wed 31 Mar 2010 - 9:26

dhe luftohet per dashuri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Wed 31 Mar 2010 - 10:00

Fitohet.........
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Wed 31 Mar 2010 - 10:02

JO NUK BLIHET
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Neta E Wed 31 Mar 2010 - 10:13

Jooooooooooo
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Thu 1 Apr 2010 - 14:47

jo kurr Dashuria nuk blihet por Dashuria rrjedh nga thellesia e Zemres dhe me ndjenja te plota keshtu kam ndegjuar se nuk e kam provuar se cfar esht Dashuria
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 2 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi