Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A blehet Dashuria? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A blehet Dashuria? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A blehet Dashuria?

+36
Єямєℓiиdå
bobi 10
Poeti Dhimbjes
AlBora
Maksi
Amazone
Kejla_mezemer
Daku
Darius
V-I-P
lezhjani
Blerinaa
Naki
sycka
my name
Roksana
Dita
mentor
xhylianna
**Jeta**
Dua
Alberti
Tonii
Doktori
LaDescarada
Binni
Neta E
kristjan91
djall-femer
Aristogata
leta
MaNgUpJa
Shaban Cakolli
Emona
naploni
WebMaster
40 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty A blehet Dashuria?

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Mar 2010 - 6:51

First topic message reminder :

Ne Ditet E Sodite Eshte E Mundshme Te Blesh Gjithqkah....me Te Holla Mendojne Se Blehte Edhe Zemra Dhe Dashuria E Tjereve......

Une Them Kurreeeeeeee Jo,te gjitha Mund Ti Bleshe Por Zemren E Askujte Jo......
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Amazone Fri 25 Feb 2011 - 10:21

te blesh dashurine eshte sikur shet vetveten
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Maksi Fri 25 Feb 2011 - 10:26

jo ne teori nuk blihet po ka njerez qe e blejne mendoj une
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Emona Sun 27 Feb 2011 - 3:13

...Ka persona qe mendoj qe Mundesh te Blesh gjdogje, Dashuria NUk shitet as Nuk blehet!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga LaDescarada Sun 27 Feb 2011 - 6:23

jo nuk blehet...dashuria eshte ndjenje dhe ndjenjat askush nuk mund ti blen...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Vizitor Sun 27 Feb 2011 - 6:24

jo asesi dashuria fitohet me zemer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga AlBora Sun 27 Feb 2011 - 9:55

dashuria nuk blehet,nuk eshte mall konsumues
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 27 Feb 2011 - 11:41

Kurrsesi jo.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga bobi 10 Sun 27 Feb 2011 - 11:42

Une them blihet-imponohet-jetohet.

Ka raste sa te duash. 724516
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 27 Feb 2011 - 11:44

Jo
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Leo_uk Sun 27 Feb 2011 - 12:16

jo,jo.
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 27 Feb 2011 - 12:18

Dashuria as nuk blehet ,as nuk shitet, por dhurohet..
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga elira89 Mon 28 Feb 2011 - 7:33

Po te duash te blesh dashurin me vjen te mendoj qe je person i ulet edhe me vlera te pakta sepse dashria eshte si nje lule duhet te kujdesesh per te qe te shikosh te celi nje lule ...me shume mendoj se njerez qe mendojn qe leket mund te blejn zhdo gje duhet te mundohen atere de blejn pak intelligjenze ....kohet e sotme si dihet me mire me shume tru se sa bosh si nje kavern
elira89
elira89
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali
Postime Postime : 14
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/02/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : te shkruaj poezi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga **Jeta** Thu 3 Mar 2011 - 1:36

Ne ditet e sotshme ne 50% te rasteve dashuria po blihet,e them ket nga keto qe po ndodhin kohet e fundit,vajzat e reja e shesin dashurin e tyre me njerzit te cilet mund te jen edhe baballaret apo gjysherit e tyre,kjo esht qe them se "dashuria po blihet"...


Esht dhe tjetra: per ata qe japin dhe marin dashuri te sincert,nuk ka para ne bot qe mund ta blej dashurin,dashuria e sincert dhe reale ofrohet pa fallcitet,dhe deshiroj qe te mbizotroj dashuria ne te gjitha zemrat e atyre qe kan nevoj per nje dashuri te till...
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga bobi 10 Thu 3 Mar 2011 - 2:07

Nqs dikush qe do nuk eshte i lire asnjehere s'ka qene i yti.


Ne kete mynyre si thuhet mund te shikojme qe s'jane te lira por quhet dashuri,edhe pse ka raste qe imponohet-keqtrajtohet,edhe serish ne fund thote
''KAM DASHURI,,

valle s'me ka kuptuar kush,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ku desha te dal.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 6:00

As ari i botes nuk e blen dot.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A blehet Dashuria? - Faqe 4 Empty Re: A blehet Dashuria?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi