Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loja me numra - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loja me numra - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loja me numra

+32
Katniss
Blendi
Americco
Vellai
valbona goxha
LADY D
NEO
Poeti Dhimbjes
vajza-sy-bukur
Lolita
Neta E
sycka
kasperi
Melaqja
Elisaaa
WebMaster
Marinela Radshi
Aristogata
Grejza
LaDescarada
V-I-P
leta
Bleta
Ardii
Alberti
Shaban Cakolli
Erza
Emona
**Jeta**
Hera
Binni
Bukurosh-Djal
36 posters

Faqja 2 e 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 8 May 2010 - 14:37

First topic message reminder :

**Loja me numra është fare e thjeshtë, praktikisht niset nga numeri me i madh qe konkretisht po vendos 500 dhe vihet duke zbritur një e nga një (499, 498, 497...) dhe kush arrin te vendose 0 është fituesi i lojes :**Për fituesin Një udhëtim qift ne Spanje, Shpenzimet mundesohen nga xhepi i fituesit pra vet personi po ja pati qejfi :

Deklarojme lojen me numra të hapur.

**Po ja filloj une e para :500 Loja me numra - Faqe 2 118479

PO FILLOJ UN I PARI HAHAHA

""499"" tash ju vini duke zbritur poshte .... Loja me numra - Faqe 2 18656
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Sat 15 May 2010 - 4:08

461
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga leta Sat 15 May 2010 - 4:09

460
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Sat 15 May 2010 - 4:11

459
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Sat 15 May 2010 - 4:16

458
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Sat 15 May 2010 - 4:18

457
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Sat 15 May 2010 - 4:19

456
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Sat 15 May 2010 - 4:20

455
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Sat 15 May 2010 - 4:21

454
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga V-I-P Sat 15 May 2010 - 4:22

453
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Sat 15 May 2010 - 4:23

452
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga V-I-P Sat 15 May 2010 - 4:23

451
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Sat 15 May 2010 - 4:24

450
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga V-I-P Sat 15 May 2010 - 4:41

449
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Sat 15 May 2010 - 4:44

448
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga V-I-P Sat 15 May 2010 - 4:45

447 :o
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga V-I-P Sat 15 May 2010 - 4:47

:roll: 465
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga leta Sat 15 May 2010 - 4:49

464
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Sat 15 May 2010 - 4:52

Hmm pasni boh gabim me numra ju dy kah fundi ..

446
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga LaDescarada Sat 15 May 2010 - 8:13

445
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 15 May 2010 - 20:47

444
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Sat 15 May 2010 - 21:59

443
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Grejza Sun 16 May 2010 - 2:42

442
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Sun 16 May 2010 - 2:47

441
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Binni Sun 16 May 2010 - 4:16

440
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Shaban Cakolli Sun 16 May 2010 - 4:21

439
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Thu 20 May 2010 - 4:32

438
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Grejza Thu 20 May 2010 - 4:35

437
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Thu 20 May 2010 - 4:36

436
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Fri 21 May 2010 - 10:36

435
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 21 May 2010 - 10:39

434
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Fri 21 May 2010 - 10:39

433
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga leta Fri 21 May 2010 - 10:48

432
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 21 May 2010 - 10:49

431
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Fri 21 May 2010 - 11:10

430 Loja me numra - Faqe 2 52173
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Sat 22 May 2010 - 9:20

429
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Sat 22 May 2010 - 21:08

428
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bleta Sun 23 May 2010 - 21:36

427
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Hera Tue 25 May 2010 - 6:42

426
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Tue 25 May 2010 - 6:51

425
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Tue 25 May 2010 - 8:03

424

vllacko mi zvoglu nr jo mi rrit ahahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra - Faqe 2 Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi