Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

+65
Lazdrane
Princ
bekimi
Neta E
Xhan
GocaOgel
Arian 123
An0nim
il conte
Anakonda
eGo0sTyle
mixer
mona
Aяtємιѕα
Erii
enis
Eliana
Maksi
Durrsaku
Leo_uk
dajti modh
Daku
Docteur
Arabela
EpiKada
Selda
Ajo goca
enigma
Gata
Yll Qielli
T_o_n_i
Katniss
Prada
Tonii
Amazone
Lolita
Єямєℓiиdå
Anila
**Jeta**
Golden
Shamikuqja
albushi
Naki
Darius
Aqka
Moza
Emona
LaDescarada
Sergio
Binni
/:UserCode"
Ambra
aLbinna.
pexha
Shaban Cakolli
kasperi
xhoni_bravo
Vellai
WebMaster
genaro gattuso
Ardii
Ariel
Hera
Aristogata
Poeti Dhimbjes
69 posters

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 0:10

First topic message reminder :

Ne kete teme, do te zbatojme nje tjeter rregull, nga se ne shumicen e temave te kete forum.
Kjo eshte nje teme Pyetje - Pergjigje ku:
Te drejten per te bere pyetje e kane vetem anetaret djem, dhe te drejten per te dhene pergjigje e kane vetem anetaret vajza.
Eshte shume e thjeshte, dhe nuk asgje per te mos u moskuptuar, ndaj ju lutem respektoni rregullin e temes, sepse postimet pa vlere, do te fshihen menjehere.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Fri 20 Aug 2010 - 12:35

pexha shkruajti:cilat vlera i osideron si te mira


tek nje mashkull vleresoj sinqeritetin,besen,e te qenit mashkull i vertet ne cdo situate....keto i konsideroj si vlera te mira ne nje mashkull une persoanlisht :shock:

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Fri 20 Aug 2010 - 12:36

Sergio shkruajti:a po iuu rihet


valla qe spo ikim po na rrihet mjaft.... 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Fri 20 Aug 2010 - 12:42

vajza a me shume ju pelqen jeta ne fshat te moderuar apo ne qytet te degjeneruar flm per pergjegjjen e juaj
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Fri 20 Aug 2010 - 12:48

kasperi shkruajti:vajza a me shume ju pelqen jeta ne fshat te moderuar apo ne qytet te degjeneruar flm per pergjegjjen e juaj


jeten kudo qe te ndodhesh po te dish ta ndertosh e ta jetosh ti e jeton shum bukur si ne fshat te moderuar si dhe ne qytet te degjeneruar,ska lidhje kjo per mua....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sergio Fri 20 Aug 2010 - 21:59

sa perqin ju dokum na djemt te sjellshem
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Sat 21 Aug 2010 - 3:04

Sergio shkruajti:sa perqin ju dokum na djemt te sjellshem

Me % 100% Do thoja per disa Nga Cunat ktu!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 21 Aug 2010 - 3:08

Sergio shkruajti:sa perqin ju dokum na djemt te sjellshem

disa kan mbet analfabete :P a thua dine ceshte sjellja.... pergjithesisht te mir jeni sa per mos then hic [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Sat 21 Aug 2010 - 3:13

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Anna QYqe me kon analfabeta sdin me shkruuu haahaha

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 21 Aug 2010 - 3:17

varet si shkruajne motra,ok analfabete me nje klase,i bera pak me shkolle se do me versulen pastaj [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Sat 21 Aug 2010 - 3:28

Uhahhaah Tani eshte me mir se ajo ke shum e ron per taa hahahhaha

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 21 Aug 2010 - 3:30

a kishe pranua te jesh me e vjeter se qi je e dashur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 21 Aug 2010 - 3:36

kushtrimi shkruajti: a kishe pranua te jesh me e vjeter se qi je e dashur


nese e kuptova mire pyetjen,a do kisha pranuar te jem me e vjeter ne moshe se i dashuri.... personalisht po ta doja sdo me shqetesonte shume kjo,mjafton te jemi te sigurte qe te njejten gje duam te dy.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Sat 21 Aug 2010 - 3:37

kushtrimi shkruajti: a kishe pranua te jesh me e vjeter se qi je e dashur

Kushtrim Mundesh te jesh Me I qart Ne Pytje te Lutem se nuk e kutovaa ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 21 Aug 2010 - 3:42

EmoNa shkruajti:
kushtrimi shkruajti: a kishe pranua te jesh me e vjeter se qi je e dashur

Kushtrim Mundesh te jesh Me I qart Ne Pytje te Lutem se nuk e kutovaa ! Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Icon_rolleyes


opsss mos thuaj qe kam faj une pastaj hahaha bingooo ;)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Sat 21 Aug 2010 - 3:44

Anna shkruajti:
EmoNa shkruajti:
kushtrimi shkruajti: a kishe pranua te jesh me e vjeter se qi je e dashur

Kushtrim Mundesh te jesh Me I qart Ne Pytje te Lutem se nuk e kutovaa ! [You must be registered and logged in to see this image.]


opsss mos thuaj qe kam faj une pastaj hahaha bingooo ;)

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] KI te drejt tanii [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sergio Sun 22 Aug 2010 - 1:28

a po ju rihet
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Hera Sun 22 Aug 2010 - 8:25

Sergio shkruajti:a po ju rihet

jane momente shume te mira per mua tani
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sun 22 Aug 2010 - 8:32

pse mos na rrihet 😕
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Moza Sun 22 Aug 2010 - 8:43

megjithse skam shum kohe ne dispozicion do desha te rri me shume por kaq sa mundem po hy
Moza
Moza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2010
Hobi Hobi : Studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Binni Sun 22 Aug 2010 - 8:45

Ju Pelqen Ndonje Qun Nga Forumi????
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Moza Sun 22 Aug 2010 - 8:46

Adмιn shkruajti:Ju Pelqen Ndonje Qun Nga Forumi????


po, ti Admin :|
Moza
Moza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2010
Hobi Hobi : Studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Binni Sun 22 Aug 2010 - 8:49

Moza shkruajti:
Adмιn shkruajti:Ju Pelqen Ndonje Qun Nga Forumi????


po, ti Admin :|


ahahahhaha 00027003 00027003 00027003 :tokeee: :gocebukur:
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Moza Sun 22 Aug 2010 - 8:51

Adмιn shkruajti:
Moza shkruajti:
Adмιn shkruajti:Ju Pelqen Ndonje Qun Nga Forumi????


po, ti Admin :|


ahahahhaha 00027003 00027003 00027003 :tokeee: :gocebukur:


e pra tu pergjigja,ja shih sa me pelqen e mu :gocebukur: :gocebukur: :gocebukur: :gocebukur: :gocebukur: kaq shume te puca :thankyou:
Moza
Moza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2010
Hobi Hobi : Studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga xhoni_bravo Sun 22 Aug 2010 - 9:03

cfar do te thot agapi ja panda 00027003
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sun 22 Aug 2010 - 9:26

Dashuri pergjithmone 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga xhoni_bravo Sun 22 Aug 2010 - 9:31

oh vertet flm moj anna se nuk dija ta perktheja 00027003
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sergio Sat 28 Aug 2010 - 0:40

a mundi tju pergjigjini te gjitha pyetjeve ju ?
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Aqka Sat 28 Aug 2010 - 0:54

Po veq pytni heheh
Aqka
Aqka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'xhungel
Postime Postime : 105
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : me myt mizaa

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Aug 2010 - 0:59

Sergio shkruajti:a mundi tju pergjigjini te gjitha pyetjeve ju ?


pse kush na pengon??

Xhoni pa lek shoku perkthimi mos e merr per borxh [smile_1] [smile_1]

askush amo a jeni ne gjendje mu pergjgjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga xhoni_bravo Sat 28 Aug 2010 - 1:03

flm moj anushe 00027003
ti anna ngjan ndopak me kucedren [smile_1]
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Aug 2010 - 1:37

xhoni_bravo shkruajti:flm moj anushe 00027003
ti anna ngjan ndopak me kucedren [smile_1]

jam rrace e pa zbuluar ende une,veshtire te gjesh origjinalen time ne kete bote prankster67
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga /:UserCode" Sat 28 Aug 2010 - 1:54

Ne Momentin kur ta zini te dashurin tuaj me nje tjeter duke u puthur qfar do veproni..?
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Aqka Sat 28 Aug 2010 - 1:57

qka i kisha bo i kisha thon jo vazhdoni hahahahahhahahahah pam pam
Aqka
Aqka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'xhungel
Postime Postime : 105
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : me myt mizaa

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga /:UserCode" Sat 28 Aug 2010 - 2:00

ne qoft se ajo goca tu kish kundervu qka do i kishe ber ti pam pam..?:P
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Aqka Sat 28 Aug 2010 - 2:02

e kisha grith ahuahuahuahauhauahah
jo more skish mujt me mu kundervy se deri ateher un isha dal prej ati vendi:P
Aqka
Aqka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'xhungel
Postime Postime : 105
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : me myt mizaa

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga /:UserCode" Sat 28 Aug 2010 - 2:05

Po qoft se ajo do te kish kerkuar falje te thoshte kshtu " Zonjusha X une nuk e dija qe personi X kalonte dhe me ty kerkoj falje.. " qfar do i kishe then ti a do ta rrafesh..:P
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Aqka Sat 28 Aug 2010 - 2:06

i kisha thon a po a ani ait pra vazhdoo de se spom intereson ahhahaha zot o zot qfar pytjesh ahahha
Aqka
Aqka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'xhungel
Postime Postime : 105
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : me myt mizaa

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga /:UserCode" Sat 28 Aug 2010 - 2:07

po te Lutej ne gjunje qe ta falesh .. si do veproje..:P

a mos nuk esht kjo tema per pytje te vajzave..:P
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Aqka Sat 28 Aug 2010 - 2:13

Po bre ja kisha fal qka po di un sme ka ndodh kjo halla kjo
popo mir je ti bash ntemen e duhur
Aqka
Aqka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'xhungel
Postime Postime : 105
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : me myt mizaa

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga /:UserCode" Sat 28 Aug 2010 - 2:16

Bukur ...
Pytja tjeter
Po qoft se do kalosh me nje djal edhe pas 2 vjetve te tregoj per emrin e vertet d.m.th qe te ka genjyer per emrin qfar do i thoje..?
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 5 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi