Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

+65
Lazdrane
Princ
bekimi
Neta E
Xhan
GocaOgel
Arian 123
An0nim
il conte
Anakonda
eGo0sTyle
mixer
mona
Aяtємιѕα
Erii
enis
Eliana
Maksi
Durrsaku
Leo_uk
dajti modh
Daku
Docteur
Arabela
EpiKada
Selda
Ajo goca
enigma
Gata
Yll Qielli
T_o_n_i
Katniss
Prada
Tonii
Amazone
Lolita
Єямєℓiиdå
Anila
**Jeta**
Golden
Shamikuqja
albushi
Naki
Darius
Aqka
Moza
Emona
LaDescarada
Sergio
Binni
/:UserCode"
Ambra
aLbinna.
pexha
Shaban Cakolli
kasperi
xhoni_bravo
Vellai
WebMaster
genaro gattuso
Ardii
Ariel
Hera
Aristogata
Poeti Dhimbjes
69 posters

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 0:10

First topic message reminder :

Ne kete teme, do te zbatojme nje tjeter rregull, nga se ne shumicen e temave te kete forum.
Kjo eshte nje teme Pyetje - Pergjigje ku:
Te drejten per te bere pyetje e kane vetem anetaret djem, dhe te drejten per te dhene pergjigje e kane vetem anetaret vajza.
Eshte shume e thjeshte, dhe nuk asgje per te mos u moskuptuar, ndaj ju lutem respektoni rregullin e temes, sepse postimet pa vlere, do te fshihen menjehere.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga LaDescarada Sun 23 Dec 2012 - 23:17

Ariel shkruajti:E pse thojn kshu per juve...apo paska hyp tangerlliku modh n'Kosove tani me demokracine hahahah


a din pse ju thojn...sepse kur vin prej gjermanie, zvicre apo kudo prej jashtit, vin se kishe e kan ndor krejt kosoven...sjkurt e shqip: FRYHEN :P eeww ne qytet me vozit kerr ju nihet muzika shqipe full...kishe pe kallim hahah

ps: edhe une e jashtit jam mos me kqkuptoni, thjesht po e them realitetin:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 24 Dec 2012 - 1:05

hajde tani ju goca pergj kesaj pyetjes qe me tundon prej kohesh.....
pse kur shkon ne tualet 1 femer iken e shoqeruar nga 1 goc tjeter ...se se kam kuptu kurre kete levizjen e femrava kur shkojn ne tualet
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Xhan Mon 24 Dec 2012 - 1:16

pergjigjeje nuk ka interesante ne kete pytje tuajen ahahahaha e kem zakon ashtu , por kur jemi me te vogla nen moshen 20 vjec e bejme kete qe edhe mua me ka ndodhen jo nje here po shum here te jem bashk me nje shoqen time aty mbrenda tauletit , kur dojshim pak per tu shminkuar nese pinim cigare e keto , se diqka tjeter nuk ka nese hyn dy femra bashk ne tualet ,,, nese nuk jan n ga ato , po e edin ti mo toni ahahahahahaha
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 24 Dec 2012 - 1:23

prap se kuptoj...do doja 1 pergj tjeter me bindesie ...kjo ishte pergj sa me i rreshkit pyetjes [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Xhan Mon 24 Dec 2012 - 1:26

T_o_n_i shkruajti:prap se kuptoj...do doja 1 pergj tjeter me bindesie ...kjo ishte pergj sa me i rreshkit pyetjes [You must be registered and logged in to see this image.]

ahahahahahahah hihihi hihihi hihihi vallahit jo nuk eshte sa per me i rreshkit pytjes , por kur ishim edhe met vogla se 15 vjet , aty tregonim njera tjetres se si kemi zenen mu rriten e mu bo sikur cogat e mdha , se kurgjo tjeter nuk benim je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 24 Dec 2012 - 1:28

po he 1 here ia tregove....po heren tjeter cfare i tregoje se nuk rritesh cdo dite e nuk ke ndryshime cdo dite
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Xhan Mon 24 Dec 2012 - 1:33

po ti mos mendo per gjdo ti te jem mbrenda bashk me nje shoqe , ne heren tjeter kami treguar se si po zhvillohen gjerat hihihi hihihi jo mue ma shum e ty ma pak hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 24 Dec 2012 - 1:34

ok por prap mirpres ndonje femer tjeter me pergj e pyetjes time se prap e kam te paqart
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Neta E Fri 4 Jan 2013 - 3:03

T_o_n_i shkruajti:hajde tani ju goca pergj kesaj pyetjes qe me tundon prej kohesh.....
pse kur shkon ne tualet 1 femer iken e shoqeruar nga 1 goc tjeter ...se se kam kuptu kurre kete levizjen e femrava kur shkojn ne tualet
Po i pergjigjem une Toni...Varet nga femra,por me shume iken per te vene grim,per te pire cigare,per t'u shikuar ne pasqyr,per te folur ne tel..S'ka gje tjeter pervec ketyre qe i pemdenda,se besoj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 4 Jan 2013 - 3:23

T_o_n_i shkruajti:hajde tani ju goca pergj kesaj pyetjes qe me tundon prej kohesh.....
pse kur shkon ne tualet 1 femer iken e shoqeruar nga 1 goc tjeter ...se se kam kuptu kurre kete levizjen e femrava kur shkojn ne tualet

Une shkoj vetem gjithmone, vec nqs kur jam me shoqerine, ndodh qe dhe dikujt tjeter i pshton per njehere me mua[You must be registered and logged in to see this image.] atehere shkojme te dyja....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Sat 5 Jan 2013 - 8:41

Vajza sa mendoni se jane vajzat te pavarura ne vendimet e tyre ne ditet e sotme.A kane ndonje pengese sot.sa ka arrite emncipimi sote.Jepne Nje vleresim nga numri 1 deri ne 10.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Fri 18 Jan 2013 - 11:14

Nese kane pavarsi ekonomike...mund te them 10.
Nese akoma varen nga prindi...normal qe pa miratimin e prindit nuk ben dot gje....ne konsensus bashke.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Malsori Fri 18 Jan 2013 - 12:04

Goca sa ju pelqejn Serialet edhe nese ndodh nje serial nuk e percjellni a beheni nervoz hihihi
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Fri 18 Jan 2013 - 12:11

Rastis qe shoh nja dy seri ne fillim...nja dy ne mes...dhe te parafundit dhe te fundit nese i kap dhe e kuptoj gjith serialin hihihi skam nerva me i ndjek perdite....se skam dhe mundesi se dal e sjam lidh ne shpi....
Kur jam ne shpi paradite zakonisht shoh dokumentaret shume dhe Fashion Tv dhe World Tv....tani se fundmi dhe Living Tv.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Malsori Fri 18 Jan 2013 - 18:58

Zakonisht Femrat bejn ushqimin se edhe ju ka hije ,pyetja ime ju pelqen me shume ushqimi qe pregaditeni vet apo kur dikush ju sjell ne sofer te gatshme
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 18 Jan 2013 - 23:24

Malsori shkruajti:Zakonisht Femrat bejn ushqimin se edhe ju ka hije ,pyetja ime ju pelqen me shume ushqimi qe pregaditeni vet apo kur dikush ju sjell ne sofer te gatshme

Edhe vet gatuaj per bukuri, po si ushqimi qe gatuan mami im nuk me duket i askujt, as i imi.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Leo_uk Fri 18 Jan 2013 - 23:29

Ariel shkruajti:Rastis qe shoh nja dy seri ne fillim...nja dy ne mes...dhe te parafundit dhe te fundit nese i kap dhe e kuptoj gjith serialin [You must be registered and logged in to see this image.] .

ja marrke shpirtin... serialit mi serialit.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 18 Jan 2013 - 23:31

Malsori shkruajti:Goca sa ju pelqejn Serialet edhe nese ndodh nje serial nuk e percjellni a beheni nervoz [You must be registered and logged in to see this image.]

Nuk i shoh se skam aq kohe, ndoshta mund te shoh nje jese ne muaj.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Leo_uk Fri 18 Jan 2013 - 23:34

Kur ju pelqejn me shume serialet mengjes, dreke apo darke? [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Fri 18 Jan 2013 - 23:51

Leo_uk shkruajti:Kur ju pelqejn me shume serialet mengjes, dreke apo darke? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne darke lali ne darke..se flej me ondrra tbukra hihihi hihihi hihihi
Te ngordht macoku qe ke ne bark jarebi je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Fri 18 Jan 2013 - 23:52

Malsori shkruajti:Zakonisht Femrat bejn ushqimin se edhe ju ka hije ,pyetja ime ju pelqen me shume ushqimi qe pregaditeni vet apo kur dikush ju sjell ne sofer te gatshme
Vete gatuaj shume mire...si gatimet e lokalit...
Pooor kur e ha qyl, aq me shijon... Me shume se gatimet e mia.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga ROLEX Mon 25 Mar 2013 - 3:11

arma ma e forte e juaja...paraqitja e jashtme fizike apo ajo e brendeshme ?
ROLEX
ROLEX
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 82
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2013
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Mar 2013 - 7:41

Be po flas per veten time un kur dua te perdor armen time perdor ate te brendshmen qe kam sepse ajo fizikja nuk besoj se te qon gjekundi ..mendimi im ky
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Malsori Mon 25 Mar 2013 - 8:29

A jeni munduar ta fajsoni dikend edhe kur keni bere nje gabim
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga ROLEX Tue 26 Mar 2013 - 4:31

...si ju pelqen me shume....tja u kerkojne puthjen...apo tja u rrembejne ?
ROLEX
ROLEX
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 82
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2013
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Mar 2013 - 7:39

Hahaha te ma rrembejne dihet ajo pune ndersa ta kerkoj me duket sikur e bej me zor
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Mar 2013 - 7:40

Malsori shkruajti:A jeni munduar ta fajsoni dikend edhe kur keni bere nje gabim

Nuk fajsoj njeri per gabimet e mia
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga ROLEX Thu 4 Apr 2013 - 1:29

cfar eshte ende tabu per femren shqiptare?
ROLEX
ROLEX
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 82
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2013
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 18:07

ROLEX shkruajti:cfar eshte ende tabu per femren shqiptare?
tabu ende per femren shqiptare esht ndershmeria ose me sakt lol virgjeria...pasi tcilen ju o e doni tpaprekshme ose nuk e merrni hiq x nusse

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 17 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi