Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

+65
Lazdrane
Princ
bekimi
Neta E
Xhan
GocaOgel
Arian 123
An0nim
il conte
Anakonda
eGo0sTyle
mixer
mona
Aяtємιѕα
Erii
enis
Eliana
Maksi
Durrsaku
Leo_uk
dajti modh
Daku
Docteur
Arabela
EpiKada
Selda
Ajo goca
enigma
Gata
Yll Qielli
T_o_n_i
Katniss
Prada
Tonii
Amazone
Lolita
Єямєℓiиdå
Anila
**Jeta**
Golden
Shamikuqja
albushi
Naki
Darius
Aqka
Moza
Emona
LaDescarada
Sergio
Binni
/:UserCode"
Ambra
aLbinna.
pexha
Shaban Cakolli
kasperi
xhoni_bravo
Vellai
WebMaster
genaro gattuso
Ardii
Ariel
Hera
Aristogata
Poeti Dhimbjes
69 posters

Faqja 10 e 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 0:10

First topic message reminder :

Ne kete teme, do te zbatojme nje tjeter rregull, nga se ne shumicen e temave te kete forum.
Kjo eshte nje teme Pyetje - Pergjigje ku:
Te drejten per te bere pyetje e kane vetem anetaret djem, dhe te drejten per te dhene pergjigje e kane vetem anetaret vajza.
Eshte shume e thjeshte, dhe nuk asgje per te mos u moskuptuar, ndaj ju lutem respektoni rregullin e temes, sepse postimet pa vlere, do te fshihen menjehere.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Katniss Thu 3 Feb 2011 - 10:09

kasperi shkruajti:
kasperi shkruajti:vajza nje pyetje nga kasperi-qfare profesioni kishit dashur ta kete i dashuri juaj apo bashkshorti flm per pergjigjje
Nuk ka rendesi,kryesorja eshte te jete shpirtmire,te me doje dhe respektoje.Gjerat tjera jane kalimtare.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Feb 2011 - 10:11

si e paramendoni burrin e juaj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Katniss Thu 3 Feb 2011 - 10:14

kushtrimi shkruajti:si e paramendoni burrin e juaj
Ha,pyetje e rende....

Pamja fizike ska edhe aq shume rendesi,mirepo shpresoj qe te kete nje bukuri te rrale shpirterore.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Tonii Sun 6 Feb 2011 - 9:32

cilat do te ishin tri karakteristikat qe do donit ti kishte i dashuri juaj?
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Katniss Sun 6 Feb 2011 - 9:54

Tani per tani me vjen nje gje ne mendje:
1.Respektin
2.Respektin
3.Respektin

Gjerat tjera rrjedhin nga kjo.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga T_o_n_i Wed 9 Feb 2011 - 8:14

gjerat e para qe shikoni tek nje djale tek takoheni per here te pare
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Thu 10 Feb 2011 - 21:40

T_o_n_i shkruajti:gjerat e para qe shikoni tek nje djale tek takoheni per here te pare

Syte... geeegge

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 11 Feb 2011 - 5:12

EmoNa shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:gjerat e para qe shikoni tek nje djale tek takoheni per here te pare

Syte... geeegge

kot su martove me mua moj se te pelqyen eee celebrate005 celebrate005
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Sat 12 Feb 2011 - 1:00

T_o_n_i shkruajti:
EmoNa shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:gjerat e para qe shikoni tek nje djale tek takoheni per here te pare

Syte... [You must be registered and logged in to see this image.]

kot su martove me mua moj se te pelqyen eee [You must be registered and logged in to see this image.]
..Epo Gabovaaaaa em Mashtrove tii me Syte e bukur. [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 13 Feb 2011 - 11:08

-Cfare dhurate prisni neser nga burri apo i dashuri juaj?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 13 Feb 2011 - 11:46

Saimiri shkruajti:-Cfare dhurate prisni neser nga burri apo i dashuri juaj?!

Spo pres..

Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Feb 2011 - 5:18

-Nese i dashuri ju tadhton dhe j'ua tregon te verteten:
Mendoni se jua tregoi te verteten per faktin se eshte penduar?!
Apo mendoni se i trembej faktit se do e zbulonit kete tradhti shume shpejt dhe do e braktisnit?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Prada Sat 26 Feb 2011 - 3:55

perse vajzat gezohen aq shum kur djemt ngajn mas tyre
kur edin qe djemt ngajn edhe mashum mbas topit por ne fund i mshajn shkelum
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Yll Qielli Sat 26 Feb 2011 - 4:03

Prada shkruajti:perse vajzat gezohen aq shum kur djemt ngajn mas tyre
kur edin qe djemt ngajn edhe mashum mbas topit por ne fund i mshajn shkelum
prada qe te harrij te kuptoj kete pyetje cili eshte kuptimi i ketyre fjalve(ngajn)( mshajn shkelum)?
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga T_o_n_i Sat 26 Feb 2011 - 4:06

te bej perkthimin e atyre 2 fjaleve qe i shkruan Prada

ngajn--- vrapojne

mshajn shkelum ------ i bien me shkelm

nese te ndihmova me keto fjale nese si kuptoje
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Yll Qielli Sat 26 Feb 2011 - 4:16

flm T-o-n-i per perkthimin e fjalve
kurse pyetjes do i pergjigjem keshtu

eshte vetia e femres te shof nje mashkull te vrapoj pas saj sepse ndihet e pelqyer e vleresuar per sa i perket fjales ne fund qe meshkujt i bien me shkelem eshte dhe kjo nje veti e meshkujve sic themi me nje shprehje i pim sa i pim lengun dhe pastaj e flakim dhe femra eshte mesuar qe gjithmon nje mashkull vrapon pas saj dhe ne fund i japin shkelmin
u mundova ti pergjigjem me aq sa kuptova na pyetja.
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Prada Sat 26 Feb 2011 - 4:23

emanuelita shkruajti:flm T-o-n-i per perkttttimin e fjalve
kurse pyetjes do i pergjigjem keshtu

eshte vetia e femres te shof nje mashkull te vrapoj pas saj sepse ndihet e pelqyer e vleresuar per sa i perket fjales ne fund qe meshkujt i bien me shkelem eshte dhe kjo nje veti e meshkujve sic themi me nje shprehje i pim sa i pim lengun dhe pastaj e flakim dhe femra eshte mesuar qe gjithmon nje mashkull vrapon pas saj dhe ne fund i japin shkelmin
u mundova ti pergjigjem me aq sa kuptova na pyetja.

sipas ju krejt veprimi i femres mvaret nga deshira enje mashkull se sa jap energji edhe se deri ku deshiron nje mashkull qe te vazhdoj nje femer
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga T_o_n_i Sat 26 Feb 2011 - 4:23

724516 te keqen e pergj qe i dhe
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Yll Qielli Sat 26 Feb 2011 - 4:27

Prada shkruajti:
emanuelita shkruajti:flm T-o-n-i per perkttttimin e fjalve
kurse pyetjes do i pergjigjem keshtu

eshte vetia e femres te shof nje mashkull te vrapoj pas saj sepse ndihet e pelqyer e vleresuar per sa i perket fjales ne fund qe meshkujt i bien me shkelem eshte dhe kjo nje veti e meshkujve sic themi me nje shprehje i pim sa i pim lengun dhe pastaj e flakim dhe femra eshte mesuar qe gjithmon nje mashkull vrapon pas saj dhe ne fund i japin shkelmin
u mundova ti pergjigjem me aq sa kuptova na pyetja.

sipas ju krejt veprimi i femres mvaret nga deshira enje mashkull se sa jap energji edhe se deri ku deshiron nje mashkull qe te vazhdoj nje femer
varet dhe nga lloj i (kafshes) 00027003
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Prada Sat 26 Feb 2011 - 4:38

emanuelita shkruajti:
Prada shkruajti:
emanuelita shkruajti:flm T-o-n-i per perkttttimin e fjalve
kurse pyetjes do i pergjigjem keshtu

eshte vetia e femres te shof nje mashkull te vrapoj pas saj sepse ndihet e pelqyer e vleresuar per sa i perket fjales ne fund qe meshkujt i bien me shkelem eshte dhe kjo nje veti e meshkujve sic themi me nje shprehje i pim sa i pim lengun dhe pastaj e flakim dhe femra eshte mesuar qe gjithmon nje mashkull vrapon pas saj dhe ne fund i japin shkelmin
u mundova ti pergjigjem me aq sa kuptova na pyetja.

sipas ju krejt veprimi i femres mvaret nga deshira enje mashkull se sa jap energji edhe se deri ku deshiron nje mashkull qe te vazhdoj nje femer
varet dhe nga lloj i (kafshes) 00027003

mendoj qe per nje mashkull nuk esht fort problem se qfar kafshe idel perpara se fundi i fundit letjet qfardo kafshe nje shekum e kae ne fund hahahahahhahahahahah
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Yll Qielli Sat 26 Feb 2011 - 4:56

Prada shkruajti:
emanuelita shkruajti:
Prada shkruajti:
emanuelita shkruajti:flm T-o-n-i per perkttttimin e fjalve
kurse pyetjes do i pergjigjem keshtu

eshte vetia e femres te shof nje mashkull te vrapoj pas saj sepse ndihet e pelqyer e vleresuar per sa i perket fjales ne fund qe meshkujt i bien me shkelem eshte dhe kjo nje veti e meshkujve sic themi me nje shprehje i pim sa i pim lengun dhe pastaj e flakim dhe femra eshte mesuar qe gjithmon nje mashkull vrapon pas saj dhe ne fund i japin shkelmin
u mundova ti pergjigjem me aq sa kuptova na pyetja.

sipas ju krejt veprimi i femres mvaret nga deshira enje mashkull se sa jap energji edhe se deri ku deshiron nje mashkull qe te vazhdoj nje femer
varet dhe nga lloj i (kafshes) 00027003

mendoj qe per nje mashkull nuk esht fort problem se qfar kafshe idel perpara se fundi i fundit letjet qfardo kafshe nje shekum e kae ne fund hahahahahhahahahahah
kjo ishte nje shprehja ime ne menyr humoristike besoj se ste mbetet qejfi prada respekt
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Tue 8 Mar 2011 - 10:16

Qfare dhuratash keni marre sote per 8 mars
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Yll Qielli Tue 8 Mar 2011 - 10:47

azgje [You must be registered and logged in to see this image.]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Gata Tue 8 Mar 2011 - 10:50

NJE PUTHJE TE MADHE ,,,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Gata
Gata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne kete perjudhe te jetes sime ,as ne qiell as ne toke ,,mister !!!
Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/03/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 9 Mar 2011 - 4:13

-Vajza; C'fare eshte martesa per ju?
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 9 Mar 2011 - 4:30

burgim i perjetshem [You must be registered and logged in to see this image.]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Gata Wed 9 Mar 2011 - 4:36

nje leter e bARDHE ,,ME DISA GERMA TE ZEZA ,,,
Gata
Gata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne kete perjudhe te jetes sime ,as ne qiell as ne toke ,,mister !!!
Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/03/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Prada Wed 9 Mar 2011 - 4:40

pse vajzat i preferojn djemt qe jan em mjekerr
qfar perparsija kae aji ndaj nje djali qe ekae ftyren e pastert
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 9 Mar 2011 - 4:43

Prada shkruajti:pse vajzat i preferojn djemt qe jan em mjekerr
qfar perparsija kae aji ndaj nje djali qe ekae ftyren e pastert
une persh si kam qejf djemt me mjeker i dua ta ken faqen si pellumb [You must be registered and logged in to see this image.]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Gata Wed 9 Mar 2011 - 4:49

Prada shkruajti:pse vajzat i preferojn djemt qe jan em mjekerr
qfar perparsija kae aji ndaj nje djali qe ekae ftyren e pastert
,,MUA SHUME ME PELQEJNE ,,,UNE TIMIT ,,,I THEM GJITHMON ,,MOS MA HIQE MJEKREN TE GJITHE ,,ME PELQEN ME PAKE MJEKER ,,ASHTU ME NGJANE ME SEKSI ,,,DHE ME BURREROR ,,MENDIMI IME ,PUNE GUSTOJE ESHTE KJO ,,,,
Gata
Gata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne kete perjudhe te jetes sime ,as ne qiell as ne toke ,,mister !!!
Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/03/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 9 Mar 2011 - 4:51

MUA SHUME ME PELQEJNE ,,,UNE TIMIT ,,,I THEM GJITHMON ,,MOS MA HIQE MJEKREN TE GJITHE ,,ME PELQEN ME PAKE MJEKER ,,ASHTU ME NGJANE ME SEKSI ,,,DHE ME BURREROR ,,MENDIMI IME ,PUNE GUSTOJE ESHTE KJO ,,,,[/quote]po kur vete ta puthesh ca puth ti le...... [You must be registered and logged in to see this image.]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Prada Wed 9 Mar 2011 - 4:54

Gata shkruajti:
Prada shkruajti:pse vajzat i preferojn djemt qe jan em mjekerr
qfar perparsija kae aji ndaj nje djali qe ekae ftyren e pastert
,,MUA SHUME ME PELQEJNE ,,,UNE TIMIT ,,,I THEM GJITHMON ,,MOS MA HIQE MJEKREN TE GJITHE ,,ME PELQEN ME PAKE MJEKER ,,ASHTU ME NGJANE ME SEKSI ,,,DHE ME BURREROR ,,MENDIMI IME ,PUNE GUSTOJE ESHTE KJO ,,,,


sa shum ka qef kjo grrithat :shumvap:
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Anila Wed 9 Mar 2011 - 4:56

mjekra ,eshte ajo qe ben mashkullin te duket ...mashkull e jo mahi.. 00027003
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Gata Wed 9 Mar 2011 - 4:59

Prada shkruajti:
Gata shkruajti:
Prada shkruajti:pse vajzat i preferojn djemt qe jan em mjekerr
qfar perparsija kae aji ndaj nje djali qe ekae ftyren e pastert
,,MUA SHUME ME PELQEJNE ,,,UNE TIMIT ,,,I THEM GJITHMON ,,MOS MA HIQE MJEKREN TE GJITHE ,,ME PELQEN ME PAKE MJEKER ,,ASHTU ME NGJANE ME SEKSI ,,,DHE ME BURREROR ,,MENDIMI IME ,PUNE GUSTOJE ESHTE KJO ,,,,


sa shum ka qef kjo grrithat [You must be registered and logged in to see this image.]
CA DO ME THENE KJO ,,,OR MIK I SHTEPIS TENDE [You must be registered and logged in to see this image.]
Gata
Gata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne kete perjudhe te jetes sime ,as ne qiell as ne toke ,,mister !!!
Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/03/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga enigma Thu 17 Mar 2011 - 4:33

Saimiri shkruajti:-Vajza; C'fare eshte martesa per ju?


Vallahi nat vaktin tem thojshin sigurim per grun,medemek masi spunojshim me dek burri perpara penzia me na met neve,e sot kto trejat jon bo mat meqme ene martesen e zojn si burgim nder te burrit.vallohi ene mua jan ka ma mushin memen!
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Fri 25 Mar 2011 - 9:37

vajza sot shume aktive,kush ju ka zgjuar qe jeni me disponim
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ajo goca Tue 29 Mar 2011 - 7:47

askush vete si cdo dite qesh
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga T_o_n_i Tue 29 Mar 2011 - 7:59

i besoni loteve te nje mashkulli
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Mar 2011 - 8:28

a falni ju gocat ..
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Selda Tue 29 Mar 2011 - 8:31

T_o_n_i shkruajti:i besoni loteve te nje mashkulli

ka momente po se mashkulli e ka te veshtire me kja
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 10 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 10 e 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi