Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

+72
Robi dashuris
serxho kasa
Princ
bekimi
Lazdrane
Xhan
mister.albania
Sasha
Gon!
LaDescarada
Maksi
Idda
Fata
Star Angel
Space
Eriku
Labja
Shkembi
Besa
Aяtємιѕα
Daku
Emona
Next
Anakonda
zymer
Erti
Dori_sweet
dajti modh
Milingona
Arabela
EMI
Klio
Durrsaku
stralli
Darius
Ambra
Tonii
Anila
Ajo goca
AlBora
[M!mO]
Єямєℓiиdå
bobi 10
Elvira-
Poeti Dhimbjes
kasperi
Bleta
**Jeta**
Anonim
Alberti
fidani
Neta E
bebushi
Lolita
zafina
Roksana
Kavaljeri
SUZI
Lot i derdhur
qershicka
Shaban Cakolli
leona
rifati
gesti
Gjakush Tana
Aristogata
Kotelja
xhoel
clod
CuN@BosS/
anetar
WebMaster
76 posters

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Feb 2009 - 11:36

First topic message reminder :

Shumezo valet e detit me yjet qe jane ne qiell...dhe do te zbulosh sa te dua.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:35

Grate me te vertet ,jane me afer idealit njerzor se burrat.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:35

Me mire me arsye te jesh fatkeq , sesa pa arsye i lumtur.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:37

Thone qe njeru me engjellin nuk martohen dot se njeri eshte ne qiell dhe tjetri eshte ne toke,por une nga ky rregull bera nje perjashtim sot e kam gjetuar engjellin tim....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:38

se do me hyje ne zemer
kurre se mendova
te njoha thjesht me emer
dhe emrin s'ta harrova
se di sa te dua, se di sa me do
se di sa me njeh mua, se di sa te njoh
s'di asgje per ty, asgje s'dua te di
te dua sic te shoh, te dua sic te njoh... te dua se je ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:38

U dashurova pas teje pa u menduar mire..
Shpesh here mendoj se eshte dicka e gabuar..
Por per dicka jam i sigurte.. qe eshte gabimi me i bukur i jetes time.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:39

Dashuria nuk shitet as blihet !!! cmimi i dashurise eshte vete dashuria !!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:39

- "Dashuria e papjekur thotë: "Të dua sepse kam nevojë për ty", dashuria e pjekur thotë:
"Kam nevojë për ty sepse të dua".
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:40

Dashuria është det, gjithkush mund të zhytet, por ai që s'din t’notoj, mund edhe të mbytet!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:40

do ditë pa ty, është si një ditë pa diell. Ç'do mbrëmje pa ty, është si një natë pa yje.
Ç'do orë pa ty, është si një jetë pa ndjenja. Ç'do minut pa ty, është një minut si mos të isha në jetë.
Ç'do sekund pa ty, është si mos t’më rreh zemra.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:41

Dashuria ka tre rrokje...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:42

Dashuria e pėrhershme ėshtė xhevahirė , i cili ka nevojė pėr kuti tė artė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:42

Dashuria eshte kripa e jetes,jeta pa dashuri s'ka shije.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:43

Dashuria ėshtė jeta, ėshtė lumturia qė ia mbush zemrėn, ėshtė atmosfera ku ajo merr frymė si tė dojė, ėshtė himni i amshuar qė ia drejton krijuesit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:43

Dashuria nuk eshte uje qe tretet mbi dhe, por ajo eshte nje zjarr qe te djeg kudo qe je...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:44

Ruaje dashurine e vertete se ajo te vjen njehere ne jete...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:44

Dashuria eshte nje arme qe te vret pa krisme...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:45

Dashuria ka kemb e dhemb sepse mund te te kafshoje dhe te ik.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:46

Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA..
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Thennje te bukura per dashuri ????

Mesazh nga WebMaster Thu 30 Apr 2009 - 4:08

Dshuria lind atje ku gjen ngrohtesi,aty ku ndjenjat bashkejetojne

Mos mendo se ne bote je askushi,
por mendo se per dike je vete bota.

Dashuria nuk shihet ne nje vend dhe nuk kerkohet me syte e trupit.
Nuk ndihen fjalet e saja dhe kur te afrohet ty nuk i ndjen dot hapat e saja...


Dashuria ime per ty do te mbaroj ,ateher kur nje piktor shurdh, do te pikturoj zhurmen qe ben nje petale trendafili ,ndersa bie mbi nje dysheme kristali ...............
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Thu 30 Apr 2009 - 4:08

Asgje nuk vdes...
As buzeqeshja jote qe me jepte drite cdo mengjes ...
As puthjet qe ti falja per mirupafshim cdo perendim...
As momentet qe me ty snjihnin kurre trishtim ...
Asgje smund te vdes
As keto dite pa ty qe peshperisin emrin tend
As kujtimet qe ne kemi lene prapa ne cdo vend
As premtimet se do te ishim bashke pergjithmon
As idea sdua te te humb ,vec ti me kupton
Asgje smund te vdes e vertet
Nese ne zemren time sdo jesh ti,dikush tjeter do jete
Dikush tjeter do te jete ,por jo per te zene vendin tend
do te jete per te me dashur me shpirt ,per te me lene pa mend
Asgje nuk vdes ...Asgje.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Thu 30 Apr 2009 - 4:09

Te Dua Te Dua
Me Shume Se VetVeten
Vetem Per Ty Jam I Gatshem
Me Dhane Edhe JetenTe Dua Nen Dridhjen E Nje Frike,te Dua Nen Syte Plot Me Lot,te Dua Nen Endrat E Prishura,te Dua Dhe Kur Thone Mos


Kurre s'do ta kuptosh

Lulja celi, kur pranvera erdhi
por prilli e vrau me debore
Erdhi maji, por prilli ende s'e kuptoi
qe lulja qe ai thau vec per te lulezoi


Edhe une thura endrra per ty
por endrres i lashe nje kufi
te shkonte larg, larg
por jo me larg se ti
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Thu 30 Apr 2009 - 4:09

Atje do te jem une , i shkrire ne enderr,

perhumbur perjete mes paqes dhe qetesise.

Ne duar dic do me ndrij si nje pishtar,

S'do jete gje tjeter, vec flaka e dashurise

Por mos u deshpero, per mua s'do derdhesh lote,

se une dashurine nga zemra jote e rrembeva,

si Prometeu zjarrin Zeusit perandorak.

Kur te zgjohesh e te kerkosh ne zemren tende,

do te habitesh kur te mos me dashurosh me aspak

Dhe e habitur do te pyesesh veten:

"Dashurine valle kush ma more?"

Une nga parajsa do te pergjigjem

e duke buzeqeshur do ta bej me dore.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Thu 30 Apr 2009 - 4:10

Shi binte ate dite,
Kur te dy bashke u takuam,
Me lot ne sy e me puthje,
Njeri tjetrin perqafuam,
Me shikoje ne sy ne heshtje,
Dhe doren mbeshtete te mua,
Kraharorin time ngadale perkedhele,
Me pershperisje shume here te d-u-a,
Dhe ngadale syte e tu po lotonin,
Te pyeta, valle cpo ndodh me ty?
Me ngasherim ngadale me the:
Se do ndaheshe nga kjo bote nga un!!!!!
Me the se shume me ke dashur,
Me the se per ty kam qene jeta vete,
Me the se kurre sme ke tradhetuar,
Me the se gjithmon per mua ke menduar,
Nga syte e mi lot po rridhnin,
Si nje shi me rrembim,
Qante e mjera zemer,
Pse kaq I hidhur fati im?
Perse o zot ndodhi keshtu me mua?
Te lutem me thuaj perse?
Perse ti po na ndan?
Perse sna le te jetojme ket jet?
Jo jo te lutem i dashur?
Mos ma thuaj ket fjal te lutem jo?
Te lutem me thuaj qe s?eshte e vertete
Te lutem mos me ler ne vetmi,
Se jetoj dot te lutem pa ty ket jet.
Ngadale prane meje u mbeshtete
Me puthe fort duke qare ti,
Me the mos me harro ....,
Se ne ket bote kam jetuar vetem per ty,
Qava un sa qava,
Me dhimbje u mbulova,
Se ishe ti i vetmi djal,
QE me shpirt un dashuroja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Aristogata Thu 30 Apr 2009 - 4:19

-DASHURIA I MBULON TE GJITHA MEKATET

-KUSH DASHURON SHUM FLET PAK

-TE BIESH NE DASHURI DO TE THOTE TE KRIJOSH NJE FE QE KA BEKIMIN E ZOTIT

-DASHURIA TE VRET ME SHIGJETA TE ARTA
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 30 Apr 2009 - 5:48

Sa me te zjarrta te jene shigjetat e dashurisë, aq me te blerta dhe me lumturi jane plaget!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Aristogata Thu 30 Apr 2009 - 5:49

PARA SE TE DASHUROSH MESO TE ECESH NE BORE PA LENE GJURME
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 30 Apr 2009 - 5:50

Nese do te endesh ne Kopshtin e Adenit, lejo te te rrembej enxhulli qe te vjen ne mesnatë !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Aristogata Thu 30 Apr 2009 - 5:53

DASHURIA ESHTE SKANDAL ME KARAKTER PERSONAL.KUSH ESHTE I DASHURUAR NUK LE SKANDAL PA PROVUAR
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 30 Apr 2009 - 6:00

Dashuria eshte tablloja ku projektohen skenat , ndersa çmenduria pas saj eshte shenjteri!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Aristogata Thu 30 Apr 2009 - 6:03

dashuria eshte zinxhiri qe lidh dy zemra mes frikes edhe guximit
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 30 Apr 2009 - 6:05

Dashuria eshte mbretëria ku e pranon roberinë, dhe ne brendine e atij nenshtrimi gjen prehjen me te bukur!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Aristogata Thu 30 Apr 2009 - 6:07

dashuria eshte parajsa ku dashurojn demonet edhe ferri ku vuajn engjejt
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga gesti Thu 30 Apr 2009 - 6:12

dashuria ben njerzit e lumtir
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 30 Apr 2009 - 6:14

Dashuria eshte parnasi ku jetojne ata qe mbulohen me flake te behen hi, dhe mbesin lule te blerta te perjeteshme ne trashegim!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Aristogata Thu 30 Apr 2009 - 6:18

dashuria eshte varri qe prehen deshmoret e saj duke u ber lapidar i sakrifices qe mban emrin lumturi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 30 Apr 2009 - 6:20

Dashuria eshte forca qe shnderron gjithe luftat ne beteja fitoresh!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Aristogata Thu 30 Apr 2009 - 6:23

DASHURIA KESHTJELLA SHEKULLORE E KRIJUAR NGA ZEMRAT NE TE CILEN MBRETEROJN SHPIRTRAT QE I SHERBEJN DASHURI SI SKLLAV TE PUSHTETIT TE SAJ
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 30 Apr 2009 - 6:26

Dashuria, logu ku vringellima e fjaleve me beri te qaje ne vetmi, dhe te dal me mall te degjoj serish nje fjale qe del nga zeri i saj, dhe nje vetetime buzeqeshje qe paralajmeron stuhine e blerte !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Aristogata Thu 30 Apr 2009 - 6:31

DASHURI.TABLLOJA E PERKRYER NE TE TE CILEN DERGJET PORTRETI I BRISHT I NJE ENDREE E CILA SHTEGTON NETVE SI NJE ENDACAKE EDHE GJEN PREHJE NE ZEMRAT E BRISHTA
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga rifati Thu 30 Apr 2009 - 6:40

du veta eshte gjynaf me dashte nje shpirt
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 2 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi