Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete?! - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete?! - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush e gjen kete?!

+16
Darius
Prada
ZeQo
dajti modh
Albert
bobi 10
LaDescarada
Aristogata
WebMaster
CuN@BosS/
Ariel
Golden
leta
Leo_uk
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
20 posters

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 2:10

First topic message reminder :

Ne kete teme qe sapo hapa tani, keni mundesin qe te postoni ndonje Gjaegjez apo Kuiz tuajin
qe te tjeret t'i pergjigjen me pergjigjen e sakte qe duhet.
Nese nuk keni ndonje te tille, atehere behuni juve ai qe do te jape pergjigjen e duhur ne pyetjen
e drejtuar nga dikush tjeter.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 16 Jan 2011 - 11:38

Ariel shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Ja edhe ket se sdi mo..

Schvarzeneger e ka te gjate, Madona nuk ka fare, papa e ka po nuk e perdor? mireseerdheet

Mbiemrin mireseerdheet

Nuk eshte JO.. celebrate005 celebrate005
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Sun 16 Jan 2011 - 11:38

Saimiri shkruajti:O Arielo mos kopjo pra se do marrim 4 qe te dy njeheresh...

Ste kopjova ri..po u perplasem rruges hahahahaa ne te njejtin minute e postuam.


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 16 Jan 2011 - 11:39

Ariel shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Ec tani kush e bon me shpejt,.
Me kater 5 nxirrni numrin 30. .


5+5+5+15 = 30

The ke gjet 00027003
Vetem kater 5 thashe. Jo numra te tjere.

5 shumezim 5 edhe 5 = 30 mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Sun 16 Jan 2011 - 11:40

Leo_uk shkruajti:
Ariel shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Ja edhe ket se sdi mo..

Schvarzeneger e ka te gjate, Madona nuk ka fare, papa e ka po nuk e perdor? mireseerdheet

Mbiemrin mireseerdheet

Nuk eshte JO.. celebrate005 celebrate005

Hahahahahahahahahahahaaaaa. Ngordhsh ishallah Se ,mbiemri eshte. [smile_1] [smile_1] [smile_1]


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 16 Jan 2011 - 11:40

Ariel shkruajti:
Saimiri shkruajti:O Arielo mos kopjo pra se do marrim 4 qe te dy njeheresh...

Ste kopjova ri..po u perplasem rruges hahahahaa ne te njejtin minute e postuam.

Po kujdes pra nje cik kur ecen rruges me vrap, sepse na thyve turinjt... hahahaha
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga ZeQo Sun 16 Jan 2011 - 11:41

Arel a msuse e matematikes je bo a
ZeQo
ZeQo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 141
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2010
Mosha Mosha : 110

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Sun 16 Jan 2011 - 11:41

Leo_uk shkruajti:
Ariel shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Ec tani kush e bon me shpejt,.
Me kater 5 nxirrni numrin 30. .


5+5+5+15 = 30

The ke gjet 00027003
Vetem kater 5 thashe. Jo numra te tjere.

5 shumezim 5 edhe 5 = 30 mireseerdheet

Jo, ke perdorur vetem tre.


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Sun 16 Jan 2011 - 11:43

ZeQo shkruajti:Arel a msuse e matematikes je bo a

Xha Zeq mo ku je...po ku je mor bac se na i thave syt fare... mireseerdheet


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Sun 16 Jan 2011 - 11:45

Saimiri shkruajti:
Ariel shkruajti:
Saimiri shkruajti:O Arielo mos kopjo pra se do marrim 4 qe te dy njeheresh...

Ste kopjova ri..po u perplasem rruges hahahahaa ne te njejtin minute e postuam.

Po kujdes pra nje cik kur ecen rruges me vrap, sepse na thyve turinjt... hahahaha
Po ca tboj ri, jam msu tu i bo punet vrap e vrap. [smile_1]


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 16 Jan 2011 - 11:46

Po ngadalsoje pra paksa vrapin, sepse ne punet e shpejta te perzihet shejtani thone pleqte... hahahaha
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 16 Jan 2011 - 11:50

Kush e gjen kete?

Varet dhe s'keputet ne vrime te grave futet ?? [smile_1] [smile_1]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Sun 16 Jan 2011 - 11:51

Vathet mi dreq hahahahahahahaaaa


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 16 Jan 2011 - 11:55

Po ket tjetren kush e gjen?

buza ime tek buza jote
gishti im tek vrima jote ..... mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 16 Jan 2011 - 11:56

Leo_uk shkruajti:Po ket tjetren kush e gjen?

buza ime tek buza jote
gishti im tek vrima jote ..... mireseerdheet

Filxhani kafes eshte ky mireseerdheet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 16 Jan 2011 - 11:57

Sikur e djeshmja te ishte neser do i biente te ishte e Ejte.
Kush me thote se cfare dite ka qene kur dikush e ka thene kete fraze?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 16 Jan 2011 - 11:58

As nuk hahet as nuk pihet
Lëpihet dhe ne bire shtihet

mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Prada Sun 16 Jan 2011 - 11:59

Saimiri shkruajti:Sikur e djeshmja te ishte neser do i biente te ishte e Ejte.
Kush me thote se cfare dite ka qene kur dikush e ka thene kete fraze?!

e prëmte
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Sun 16 Jan 2011 - 11:59

je farewww peri ne gjilpere mireseerdheet
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Sun 16 Jan 2011 - 12:00

Filxhoni hahahaha. [smile_1]

Jam me ipad dhe me vjen pergjigja me vonese merzitje shume [smile_1]


Edituar për herë të fundit nga Ariel në Sun 16 Jan 2011 - 12:01, edituar 1 herë gjithsej


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 16 Jan 2011 - 12:00

Prada shkruajti:
Saimiri shkruajti:Sikur e djeshmja te ishte neser do i biente te ishte e Ejte.
Kush me thote se cfare dite ka qene kur dikush e ka thene kete fraze?!

e prëmte

Jo, nuk eshte e Premte.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 16 Jan 2011 - 12:01

Ermelinda shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Po ket tjetren kush e gjen?

buza ime tek buza jote
gishti im tek vrima jote ..... mireseerdheet

Filxhani kafes eshte ky mireseerdheet

shyqyr qe gjete nje dhe ti... Megjithese, mund te jete edhe tjeter.. 00027003 [smile_1]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Sun 16 Jan 2011 - 12:02

Saimiri shkruajti:
Prada shkruajti:
Saimiri shkruajti:Sikur e djeshmja te ishte neser do i biente te ishte e Ejte.
Kush me thote se cfare dite ka qene kur dikush e ka thene kete fraze?!

e prëmte

Jo, nuk eshte e Premte.
.. merkure lol
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 16 Jan 2011 - 12:02

As e Merkure nuk i bie te jete...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 16 Jan 2011 - 12:03

Plotsoni kto vargjet me poshte:

Si u ndjeve kur te eshte shpuar?

A ke qare kur eshte larguar?

Se ai leng te kishte hyre

Ai vend të ishte fryre

Kete gje do ta provosh

Sa here ------ ta ------- ????
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Sun 16 Jan 2011 - 12:04

Leo_uk shkruajti:Plotsoni kto vargjet me poshte:

Si u ndjeve kur te eshte shpuar?

A ke qare kur eshte larguar?

Se ai leng te kishte hyre

Ai vend të ishte fryre

Kete gje do ta provosh

Sa here ------ ta ------- ????
..
bleten ta ngacmosh [smile_1] [smile_1]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 16 Jan 2011 - 12:05

dajti modh shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Plotsoni kto vargjet me poshte:

Si u ndjeve kur te eshte shpuar?

A ke qare kur eshte larguar?

Se ai leng te kishte hyre

Ai vend të ishte fryre

Kete gje do ta provosh

Sa here ------ ta ------- ????
..
bleten ta ngacmosh [smile_1] [smile_1]

mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Sun 16 Jan 2011 - 12:05

ta them nje troc una [smile_1] [smile_1]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Prada Sun 16 Jan 2011 - 12:07

Saimiri shkruajti:
Prada shkruajti:
Saimiri shkruajti:Sikur e djeshmja te ishte neser do i biente te ishte e Ejte.
Kush me thote se cfare dite ka qene kur dikush e ka thene kete fraze?!

e prëmte

Jo, nuk eshte e Premte.

dje ka qen e ëjte sod esht e prëmte e djeshmeja te jet neser i bjen e ëjte une keshtu kuptova nese nuk kam kuptuar gabim
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 17 Jan 2011 - 5:08

Ariel shkruajti:
Ec tani kush e bon me shpejt,.
Me kater 5 nxirrni numrin 30.

Me duket se keshtu del fiks mome..shpresoj mireseerdheet
..qe ti mbyll gojen Leos..se me lodhi duke me thene femije i keq!

(5:5 +5)*5=30
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 17 Jan 2011 - 7:02

Ermelinda shkruajti:
Ariel shkruajti:
Ec tani kush e bon me shpejt,.
Me kater 5 nxirrni numrin 30.

Me duket se keshtu del fiks mome..shpresoj mireseerdheet
..qe ti mbyll gojen Leos..se me lodhi duke me thene femije i keq!

(5:5 +5)*5=30

po nuk merr vesh ti o goc, pse po te vjen keq ? celebrate005 celebrate005

esht kshu 5x(5:5+5) = 30 mireseerdheet mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Mon 17 Jan 2011 - 7:57

Leo_uk shkruajti:
Ermelinda shkruajti:
Ariel shkruajti:
Ec tani kush e bon me shpejt,.
Me kater 5 nxirrni numrin 30.

Me duket se keshtu del fiks mome..shpresoj mireseerdheet
..qe ti mbyll gojen Leos..se me lodhi duke me thene femije i keq!

(5:5 +5)*5=30

po nuk merr vesh ti o goc, pse po te vjen keq ? celebrate005 celebrate005

esht kshu 5x(5:5+5) = 30 mireseerdheet mireseerdheet

e keni gjet...
po eshte dhe ky variant 55 - (5x5)= 30
mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Mon 17 Jan 2011 - 8:52

kush e gjen pse ca çunave u pelqejne femrat tip"lope rrace" [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] 00027003 00027003 :lol!: :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 17 Jan 2011 - 8:56

Sorkadhja shkruajti:kush e gjen pse ca çunave u pelqejne femrat tip"lope rrace" Kush e gjen kete?! - Faqe 5 398758 Kush e gjen kete?! - Faqe 5 398758 Kush e gjen kete?! - Faqe 5 398758 Kush e gjen kete?! - Faqe 5 398758 Kush e gjen kete?! - Faqe 5 61998 Kush e gjen kete?! - Faqe 5 61998 :lol!: :lol!:

Hahahahahahaaaaaa.
Hajde gjeagjeze hajde. Kush e gjen kete?! - Faqe 5 398758
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Jan 2011 - 9:15

Sorkadhja shkruajti:kush e gjen pse ca çunave u pelqejne femrat tip"lope rrace" [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] 00027003 00027003 :lol!: :lol!:
amerikonet mireseerdheet
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Mon 17 Jan 2011 - 9:30

dajti modh shkruajti:
Sorkadhja shkruajti:kush e gjen pse ca çunave u pelqejne femrat tip"lope rrace" [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] 00027003 00027003 :lol!: :lol!:
amerikonet mireseerdheet

pse ti amerikon je??? [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Jan 2011 - 9:32

[smile_1] [smile_1] [smile_1] ashtu per gjysem [smile_1] [smile_1]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Mon 17 Jan 2011 - 9:34

dajti modh shkruajti: [smile_1] [smile_1] [smile_1] ashtu per gjysem [smile_1] [smile_1]

posi mireseerdheet avatarin [smile_1] [smile_1] 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Mon 17 Jan 2011 - 10:23

Sorkadhja shkruajti:kush e gjen pse ca çunave u pelqejne femrat tip"lope rrace" [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] 00027003 00027003 :lol!: :lol!:

Ca esht kjo mi... Gjogjagjoze ...
Po se jane velur me zocka te njoma qe te thyhen ne dore. 00027003 [smile_1] [smile_1]


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Albert Mon 17 Jan 2011 - 10:27

ka te drejte Arieli ne ate qe thote se na vdiqen keto vajzat nga 50 kile
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Mon 17 Jan 2011 - 10:34

I ka hyre sindroma top model pra dhe po vdesin ne kembe. 00027003


Kush e gjen kete?! - Faqe 5 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 5 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi