Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete?! - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete?! - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush e gjen kete?!

+16
Darius
Prada
ZeQo
dajti modh
Albert
bobi 10
LaDescarada
Aristogata
WebMaster
CuN@BosS/
Ariel
Golden
leta
Leo_uk
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
20 posters

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 2:10

First topic message reminder :

Ne kete teme qe sapo hapa tani, keni mundesin qe te postoni ndonje Gjaegjez apo Kuiz tuajin
qe te tjeret t'i pergjigjen me pergjigjen e sakte qe duhet.
Nese nuk keni ndonje te tille, atehere behuni juve ai qe do te jape pergjigjen e duhur ne pyetjen
e drejtuar nga dikush tjeter.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 17 Jan 2011 - 11:10

Ariel shkruajti:
Leo_uk shkruajti:
Ermelinda shkruajti:
Ariel shkruajti:
Ec tani kush e bon me shpejt,.
Me kater 5 nxirrni numrin 30.

Me duket se keshtu del fiks mome..shpresoj mireseerdheet
..qe ti mbyll gojen Leos..se me lodhi duke me thene femije i keq!

(5:5 +5)*5=30

po nuk merr vesh ti o goc, pse po te vjen keq ? celebrate005 celebrate005

esht kshu 5x(5:5+5) = 30 mireseerdheet mireseerdheet
e keni gjet...
po eshte dhe ky variant 55 - (5x5)= 30
mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet

LEOOOO..plasssss... mireseerdheet fitovaaaa
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 17 Jan 2011 - 11:44

Nuk ke fituar joooooooooooooo... :poezi12589645:

Pergjigja eshte ndryshe... 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 23 Jan 2011 - 12:33

-Cfar ngrihet ku nis te bjere shiu?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Mon 24 Jan 2011 - 10:01

niveli i ujrave ne toke...aty ku bie.


Kush e gjen kete?! - Faqe 6 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Mon 24 Jan 2011 - 10:05

Miri shkruajti:-Cfar ngrihet ku nis te bjere shiu?!
ngrihet cadra besoj...........
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Darius Mon 24 Jan 2011 - 10:08

le*** jashte e le** mbrenda ngrije kemben e fute mbrenda [smile_1] [smile_1]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Lolita Mon 24 Jan 2011 - 10:09

papucja romeo mireseerdheet
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Darius Mon 24 Jan 2011 - 10:10

Lolita shkruajti:papucja romeo mireseerdheet
jesss mireseerdheet
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Lolita Mon 24 Jan 2011 - 10:13

Romeo shkruajti:
Lolita shkruajti:papucja romeo mireseerdheet
jesss mireseerdheet

000000000 000000000 000000000 000000000 000000000 000000000 hahaha hahaha hahaha hahaha
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Mon 24 Jan 2011 - 10:13

sa me shume qe ngrihet ..
aq me shume zvogelohet..
......................................... [smile_1]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Lolita Mon 24 Jan 2011 - 10:14

ale ale neper male ecen fort e shkel ngadale 00027003

gjejeni
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Darius Mon 24 Jan 2011 - 10:16

dajti modh shkruajti:sa me shume qe ngrihet ..
aq me shume zvogelohet..
......................................... [smile_1]
mos eshte dielli 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Mon 24 Jan 2011 - 10:20

Romeo shkruajti:
dajti modh shkruajti:sa me shume qe ngrihet ..
aq me shume zvogelohet..
......................................... [smile_1]
mos eshte dielli 00027003
.. jo nuk eshte dielli....pastaj dielli nuk zvogelohet aq shume .............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Lolita Mon 24 Jan 2011 - 10:22

mos esht aeroplani dajti? mireseerdheet
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 24 Jan 2011 - 10:32

dajti modh shkruajti:
Miri shkruajti:-Cfar ngrihet ku nis te bjere shiu?!
ngrihet cadra besoj...........

Bravo Dajti, e gjete.
Cadra ngrihet kur bie shi...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Dardania Mon 24 Jan 2011 - 10:37

nje Katund me Kuaj te Bardh?
Dardania
Dardania
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin
Postime Postime : 1134
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga dajti modh Mon 24 Jan 2011 - 10:50

Lolita shkruajti:mos esht aeroplani dajti? mireseerdheet
. po lolita aeroplani eshte .. :| 000000000
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 24 Jan 2011 - 11:09

Dardania1 shkruajti:nje Katund me Kuaj te Bardh?

Goja me dhembet...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 24 Jan 2011 - 11:09

Lolita shkruajti:ale ale neper male ecen fort e shkel ngadale Kush e gjen kete?! - Faqe 6 61998

gjejeni

Debora...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 8:58

Pse mbath kali patkoj?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Star Angel Tue 6 Mar 2012 - 2:21

Poeti Dhimbjes shkruajti:Hajt po e nis une i pari me nje gjaegjez te thjesht.


-Ceshte nje gje qe bie ne uje e nuk mbytet, bie ne shkemb e nuk vritet?!
hija?
Star Angel
Star Angel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel Albania
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2012
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Star Angel Tue 6 Mar 2012 - 2:22

e sinqerta shkruajti:Pse mbath kali patkoj?
ska besim tek kepucaret
Star Angel
Star Angel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel Albania
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2012
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Star Angel Tue 6 Mar 2012 - 2:24

dajti modh shkruajti:sa me shume qe ngrihet ..
aq me shume zvogelohet..
......................................... [smile_1]
mos esht hija kjo
Star Angel
Star Angel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel Albania
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2012
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Star Angel Tue 6 Mar 2012 - 2:27

perse i mbyll gjeli syte kur kendon???
Star Angel
Star Angel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel Albania
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2012
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 21 Mar 2012 - 14:06

Star Angel shkruajti:perse i mbyll gjeli syte kur kendon???

Ngaqe e ka mesuar kengen permendesh.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 21 Mar 2012 - 14:15

Gjejeni kete:
-Dhembe ka, por goje ska!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 6 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi