Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete?! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete?! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush e gjen kete?!

+16
Darius
Prada
ZeQo
dajti modh
Albert
bobi 10
LaDescarada
Aristogata
WebMaster
CuN@BosS/
Ariel
Golden
leta
Leo_uk
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
20 posters

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 2:10

First topic message reminder :

Ne kete teme qe sapo hapa tani, keni mundesin qe te postoni ndonje Gjaegjez apo Kuiz tuajin
qe te tjeret t'i pergjigjen me pergjigjen e sakte qe duhet.
Nese nuk keni ndonje te tille, atehere behuni juve ai qe do te jape pergjigjen e duhur ne pyetjen
e drejtuar nga dikush tjeter.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Aristogata Tue 28 Dec 2010 - 13:23

kush e gjen kete:

cfar ka DETI ne fund ? mireseerdheet


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 28 Dec 2010 - 13:25

Moter e vella..mendoj une Ariel.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 28 Dec 2010 - 13:27

Aristogata shkruajti:kush e gjen kete:

cfar ka DETI ne fund ? Kush e gjen kete?! - Faqe 2 729582

Uje...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 28 Dec 2010 - 13:27

Gjejeni kete tani?

Kujt i ngjason gjysma e Henes?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Aristogata Tue 28 Dec 2010 - 13:28

Saimiri shkruajti:Gjejeni kete tani?

Kujt i ngjason gjysma e Henes?!

gjysmes tjeter mireseerdheet


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Aristogata Tue 28 Dec 2010 - 13:28

Saimiri shkruajti:
Aristogata shkruajti:kush e gjen kete:

cfar ka DETI ne fund ? Kush e gjen kete?! - Faqe 2 729582

Uje...

jojo


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 28 Dec 2010 - 13:29

Aristogata shkruajti:
Saimiri shkruajti:
Aristogata shkruajti:kush e gjen kete:

cfar ka DETI ne fund ? Kush e gjen kete?! - Faqe 2 729582

Uje...

jojo

Kripe...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 28 Dec 2010 - 13:29

Aristogata shkruajti:
Saimiri shkruajti:Gjejeni kete tani?

Kujt i ngjason gjysma e Henes?!

gjysmes tjeter Kush e gjen kete?! - Faqe 2 729582

Bravo, e gjete... Kush e gjen kete?! - Faqe 2 729582
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Aristogata Tue 28 Dec 2010 - 13:30

joo geeegge


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Tue 28 Dec 2010 - 13:30

shtratin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 28 Dec 2010 - 13:44

Kush eshte vjerra e burrit apo gruas tuaj?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 28 Dec 2010 - 13:47

Nena jone
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 28 Dec 2010 - 13:55

Ermelinda shkruajti:Nena jone

Bravo, pergjigje e sakte...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 28 Dec 2010 - 14:06

Kush e gjen kete

E lehtë si pendël por e rendë për ta mbajtur?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 28 Dec 2010 - 14:14

e hudhim macen ne nje pus ! si del macja?


Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30c1zl3
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
Kush e gjen kete?! - Faqe 2 0152352001263750485
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Tue 28 Dec 2010 - 22:44

Aristogata shkruajti:kush e gjen kete:

cfar ka DETI ne fund ? mireseerdheet

Ka I ne fund .... mireseerdheet

Cfare fitoj une qe e gjeta Arisi? celebrate005
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Tue 28 Dec 2010 - 22:44

Cun Boss shkruajti:e hudhim macen ne nje pus ! si del macja?

e lagur... mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Tue 28 Dec 2010 - 22:47

Ermelinda shkruajti:Kush e gjen kete

E lehtë si pendël por e rendë për ta mbajtur?

Emri... mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Tue 28 Dec 2010 - 22:50

Ariel shkruajti:
Leo_uk shkruajti:
Ariel shkruajti:Ca bon kinezi kur bi shi... 00027003 [smile_1]

E len te bie.. mireseerdheet

Arielo jena shkoll e vjeter ne te dy.. 00027003hahahahahahahahahaaaaa Labooo [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
e dija qe kush do ta gjente ishim nji brez [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]

do te therras Labo tani mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet

Po ket e mban mende?

Pse bie shi?
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Wed 29 Dec 2010 - 5:29

Se ska shkalle me zbrit hahahahahaah [smile_1] [smile_1] [smile_1]


Kush e gjen kete?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Wed 29 Dec 2010 - 5:31

Ermelinda shkruajti:Moter e vella..mendoj une Ariel.

Yess e gjete mireseerdheet


Kush e gjen kete?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Wed 29 Dec 2010 - 8:04

e mbake mende eee ... [smile_1]

Po ket tjetren e di kush?

Kush pi duhan me shume se nje kinez?
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga LaDescarada Thu 30 Dec 2010 - 3:57

Leo_uk shkruajti:e mbake mende eee ... [smile_1]

Po ket tjetren e di kush?

Kush pi duhan me shume se nje kinez?

turku 00027003
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 30 Dec 2010 - 21:29

Leo_uk shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Kush e gjen kete

E lehtë si pendël por e rendë për ta mbajtur?

Emri... mireseerdheet

Jo
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 1 Jan 2011 - 16:22

Ermelinda shkruajti:Kush e gjen kete

E lehtë si pendël por e rendë për ta mbajtur?

Mos eshte gje Premtimi...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 1 Jan 2011 - 16:24

Gjejeni kete tani:

-Njeriu e ben dhe njeriut i'a shet.
Njeriu qe e perdor, as nuk e shikon, as nuk e degjon dhe as nuk e ndjen?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 2 Jan 2011 - 0:52

Saimiri shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Kush e gjen kete

E lehtë si pendël por e rendë për ta mbajtur?

Mos eshte gje Premtimi...

Jo eshte...FJALA.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga WebMaster Sun 2 Jan 2011 - 0:55

Mos eshte Emri Ermelinda sepse un e di qe eshte emri
Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga WebMaster Sun 2 Jan 2011 - 0:56

Kush e gjen kete

I zi dhe i bardhë, zihen në një valë. Ç'është?
Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 2 Jan 2011 - 0:57

Dikush a mund ta gjej kete

Ne toke s'eshte fare, hena e ka nga pas, i mjer xha Iliaz, qe se ka as para e as pas......c'fare eshte?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Golden Sun 2 Jan 2011 - 13:04

Ermelinda shkruajti:Dikush a mund ta gjej kete

Ne toke s'eshte fare, hena e ka nga pas, i mjer xha Iliaz, qe se ka as para e as pas......c'fare eshte?

hahahahahahahahhah germa A ?

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 2 Jan 2011 - 13:22

Te lumte..X-Pim
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 13:25

tju them edhe una nje gjeagjes [smile_1] po mos ma merrni per ters [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 13:31

plakat e vjetra,e kane neveri..
grate e martume e kane merzi..
gocat e reja e kane zili..
fillon me ,,K... mbaron me ...I
.................................................
[smile_1] [smile_1] [smile_1] celebrate005 ...K...I celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga bobi 10 Sun 2 Jan 2011 - 13:34

Tironci shkruajti:tju them edhe una nje gjeagjes [smile_1] po mos ma merrni per ters [smile_1]
hahahahhahahahahhahahahahahha


tironco

je i madh


se kam lexu gjeagjezen 00027003 ,por e mendoj ku e e ke fjalen


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 13:35

lexoje ere aty e ke ..tamon per kete ore eshte [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga WebMaster Sun 2 Jan 2011 - 13:35

ncncnc ore Tironc do te kepus vallai [smile_1]
Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete?! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga bobi 10 Sun 2 Jan 2011 - 13:36

Tironci shkruajti:lexoje ere aty e ke ..tamon per kete ore eshte [smile_1]
ku eshte more [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 13:37

Klea@Love shkruajti:ncncnc ore Tironc do te kepus vallai [smile_1]
[smile_1] [smile_1] [smile_1] ve mendjen ne pune vec atje e ke mendjen ti eri druq [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 13:37

Tironci shkruajti:plakat e vjetra,e kane neveri..
grate e martume e kane merzi..
gocat e reja e kane zili..
fillon me ,,K... mbaron me ...I
.................................................
[smile_1] [smile_1] [smile_1] celebrate005 ...K...I celebrate005
..
ja ere e solla prap [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! - Faqe 2 Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi