Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

+18
bobi 10
Leo_uk
Ajo goca
dajti modh
CuN@BosS/
Aristogata
Bukuria shpirterore
Erisa
jona
Shaban Cakolli
Next
juxhin
mela
alketa
[DJ^TRINITY]
Vellai
WebMaster
marsida
22 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jan 2009 - 2:34

First topic message reminder :

A dini te gatuani ,dhe cila gjelle ju pelqen?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Erisa Tue 10 Feb 2009 - 3:54

Vezet e zjera i bej te mira :gezim:
Erisa
Erisa
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Munich, Germany
Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31

http://hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 10 Feb 2009 - 9:41

ahhahahhahahaha vezzzzzzzzzzz bolll po dishe mojjjj ti lart meje,,, ato i ben edhe gjyshi im
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga WebMaster Mon 4 May 2009 - 12:27

PO ME PELQEN SHUME TE GATUAJ KUR JAM NE SHPI GATUAJ
Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 30l12rc Pytje & Përgjigje Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Bukuria shpirterore Mon 4 May 2009 - 19:16

ma merr mendja se di deri diku se nuk mund te them se di te gjitha se dija nuk ka skaj juhjjjjj por shum specialitete i di edhe te huaja dhe me intereson prap te di me shum
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 47

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Mon 4 May 2009 - 19:28

me pask mar mallli ta shof hapsirennn, te gatuaj edhe nji here vez kjooo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Wed 6 May 2009 - 22:03

di te gatuajj , me ka mesuar nena, por kam jetuar edhe vet, jam mesuarrrr jam kushinier i mir
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 8:38

guzhina eshte diçka e rendesishme sepse duhet te jesh i kujdesshem
une per vete vetem veze di te gatuaj mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 8:39

me pelqen shum te gatuaj sidomos embelsirat
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 7 May 2009 - 8:40

me pelqen shume te gatuaj sidomos vezet e skuqme 😢
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 8:41

di te gatuaj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 8:42

mua me pelqen me shume te ha se te gatuaj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 8:44

di ti bej 2 vesss, 3 nuk di
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga dajti modh Fri 5 Feb 2010 - 14:12

di te gatuaj ..
por me pelqen ..tav kosi ..ose byrek me qumesht..keto te dyja sdi me i bo Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Affraid Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Affraid
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Fri 5 Feb 2010 - 14:17

di te gatuaj,vetem ne embelsirat sme vjen ndoresh,dhe me pelqen tava e kosit me kofsha pule
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Ajo goca Fri 5 Nov 2010 - 22:40

jo sdi [smile_1] mua edhe uuji me digjet lene mo me be noj gje tjeter [smile_1]
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Leo_uk Mon 22 Nov 2010 - 11:38

di te gatuaj, se kam problem aspak gatimin.. kur eshte ndonje feste ftoj miqte e mi dhe gatuaj per te gjithe, me pelqen kur jam ne guzhine duke gatuar me nje got ver ne dore.. gjysem tap dhe duke qesh. [smile_1]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga bobi 10 Mon 22 Nov 2010 - 11:46

Vizitor shkruajti:mua me pelqen me shume te ha se te gatuaj
postimi me i bukur Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 729582


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Ariel Tue 23 Nov 2010 - 0:19

Liber guzhine mo ...kam 20 vjet qe gatuaj [smile_1] [smile_1]


Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Ajo goca Fri 26 Nov 2010 - 21:00

ncuq sdi fare geeegge
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 20:08

Nuk ia thom,por duhet te mesoj se perndryshe ngela ne dere.Edhe ujin ne zjarr e djek.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 0:31

Sa per gatim sja kam problem por kur gatua shum ndy kuzhinen ahahha se dua e gjitha te jet prefekt pre te gatimi deri te dekoracioni

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 26 Feb 2012 - 5:03

Detyrimisht me mesoi puna pasi ne shtepi gatuaj vete...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Oct 2014 - 0:31

sja  them aspak

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? - Faqe 3 Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi