Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më thuaj....

+36
Ailin
fioll
Neta E
tipi engjellor
Besa
Space
Anakonda
Shkembi
EMI
CuN@BosS/
EpiKada
Golden
Leo_uk
Durrsaku
Erii
Gjeto Gjetani
Aяtємιѕα
Alberti
Єямєℓiиdå
Docteur
leta
LaDescarada
Ajo goca
Maksi
Emona
T_o_n_i
Katniss
WebMaster
Albert
dajti modh
bobi 10
Poeti Dhimbjes
Selda
Darius
Arabela
kasperi
40 posters

Faqja 4 e 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 20:49

First topic message reminder :

Më thuaj me zë dhe qartë ku ishe ne oret e vona
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Wed 11 May 2011 - 9:49

,,,,,,,,,,,,,,,QE pajtohesh. Krejt temat jane kthyer ne chit chat Me thuaj qe eshte e vertete qe pak postime gjej serioze,edhe pse koha qe i perkushtojme forumit eshte kalim kohe,,,,,, Me thuaj pse vetem postime me pese shkronja gjen?????


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga LaDescarada Wed 11 May 2011 - 9:50

me thuaj pse ka aq shum urrejtje ne kete bote
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Docteur Wed 11 May 2011 - 9:51

kurr te paren se marr
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Thu 12 May 2011 - 2:24

me thuaj si dukesh brune apo bjonde
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Thu 12 May 2011 - 2:25

me thuj sa vlerson miqsine ?
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Thu 12 May 2011 - 2:27

shume
me thuaj deri ne sa do qendrosh ne pune
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Thu 12 May 2011 - 2:28

deri ne 8

me thuj si nihesh kyt moment
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Thu 12 May 2011 - 2:36

i lodhur nga puna
me thuaj si e keni kohen
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Thu 12 May 2011 - 5:09

Me thuaj me don ti mua hahaha qesh


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga dajti modh Thu 12 May 2011 - 5:20

dil ne msn ta them Më thuaj.... - Faqe 4 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Sat 14 May 2011 - 9:20

me thuj ......ato qe menon dhe te munojne
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Sat 14 May 2011 - 11:30

[You must be registered and logged in to see this link.] A te pelqen?


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 14 May 2011 - 11:31

Po The Beatles patjeter

Me thuaj....a ke gjume?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Sat 14 May 2011 - 11:32

me thuj si asht koha anej
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 14 May 2011 - 11:36

Mire keto dite si vere

Me thuaj A te pelqen vera e kuqe apo e bardhe?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Tue 17 May 2011 - 1:59

e kuqe

me thuaj ne cilen faqe e don te paren puthjen
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga LaDescarada Fri 20 May 2011 - 0:53

me thuaj qka duhet me u ba qe njerzit ti qelin syt dhe hapin vesht
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 0:58

Te Ndegjonj te vertetne dhe te Ecin Para Ne te ardhmen! :P

Me thuaj Cka te mundon!?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga LaDescarada Fri 20 May 2011 - 1:00

me thuaj kur do te vje ajo dit
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 1:03

Kur te Qel Shelja Baskie Qe thot ne Fja e Popullit qesh

Me thuaj... Pse flasin kur nuk te degjon askush

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga LaDescarada Fri 20 May 2011 - 1:23

huahaua....
se ju pelqen me fol ...:P

me thuaj qka eshte ma mir; me ndegju a me fol:PLaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 1:26

Me ndegju moj hihih.

Me thuaj ... a lodhesh tu fol ? qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga LaDescarada Fri 20 May 2011 - 1:51

jo se nuk flas shum per meu lodh hauahaua

me thuaj qka je tu prit ashtu:D
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Fri 20 May 2011 - 11:19

Me thuaj pse????

Mend s'donte-mend s'kishte-mend shiste [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 20 May 2011 - 20:47

me thuaj ,,pse ka kaq rendesi te provosh dicka me fjale???
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Fri 20 May 2011 - 22:15

me thuj pse njerzit jane kaq jorrealista ?
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 22:52

Sespe kan frik nga raliteti i shmangen te qenurit real.

Me thuaj pse gjdodite e me shum ndryshojn njerzit?


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 20 May 2011 - 22:54

Sepse akoma nuk kan gjet vetveten e tyre qe te ndjehen rehat

Me thuaj...cfare do besh sot mbasdite?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Fri 20 May 2011 - 22:55

iki per athine me nejt nji jave per pune

po ti?
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 22:57

Do dal me shoqet per Shetitje !

Ca do besh sote?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 20 May 2011 - 23:17

Ne pune jam deri mbasdite ne 4

A keni bere planet per veren?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Fri 20 May 2011 - 23:21

c'plan i kuq moj,se mendjen te puna se me duhen leke,,,,,,,,,,

Ku do besh muajin e ,,,,,,,,,,,,


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 20 May 2011 - 23:33

Ne pune... qesh

Me thuaj a po pret me padurim fund muajin?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Fri 20 May 2011 - 23:34

Si ta them,kur s'kam si ta them.

Me beson?


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 20 May 2011 - 23:37

Po..gjithmone.

Me thuaj..a ke pune shume sot?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Fri 20 May 2011 - 23:39

Kam,,,,,

te jem i sinqerte telefoni ne keto ore ka rene me shume se 250 here.

Me vjen ta plas ne toke(none sa shaj shqip para se tu flas embel qesh )

Mos me more ti ne tlf sot? qesh


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Sat 21 May 2011 - 1:27

jo,,,

sa te embel e pi çajin??
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Maksi Sat 21 May 2011 - 1:51

me tre luge kafe
me thoni cfare shije caji pini ?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Sat 21 May 2011 - 1:55

te gjitha por me shume "lekure druri e embel " quhet

zgjedh kafene apo cajin
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Maksi Sat 21 May 2011 - 1:57

per momentin nje caj
me thuaj se ke caj preferoni te ftohte apo te nxehte?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... - Faqe 4 Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi