Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje larg.. - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje larg.. - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atje larg..

+27
era85
Emona
Anakonda
Erii
CuN@BosS/
Maksi
enis
dajti modh
Docteur
T_o_n_i
kasperi
Selda
Darius
Lolita
Arabela
bobi 10
Prada
Poeti Dhimbjes
Lot i derdhur
Hera
LaDescarada
Aristogata
V-I-P
**Jeta**
WebMaster
Neta E
Alberti
31 posters

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Atje larg..

Mesazh nga Alberti Tue 29 Jun 2010 - 1:30

First topic message reminder :

ajte larg sot.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Emona Thu 8 Mar 2012 - 12:06

....porosis kafen

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Shkembi Thu 8 Mar 2012 - 12:29

...dhe une e pi me kenaqesi

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 8 Mar 2012 - 12:38

.....ku je ti ....lashtesia eshte Pellazgjike.........
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Shkembi Thu 8 Mar 2012 - 12:40

jo vetem lashtesia,por dhe gjuha me e vjeter ne bote,prej nga rjedhin gjuhet e tjera

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Mar 2012 - 18:38

Atje larg,shoh njerez qe qajn nga dhimbjet e luftes.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Jun 2012 - 7:31

Atje Larg me pret dikush ,,,
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Arabela Fri 29 Jun 2012 - 7:49

i.l.u i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Maksi Fri 29 Jun 2012 - 8:03

Mbeten enddrrat dhe lotet e mia
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Arabela Fri 29 Jun 2012 - 8:08

[You must be registered and logged in to see this link.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga tipi engjellor Sat 30 Jun 2012 - 2:57

eshte edhe arabela...........
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Anakonda Sat 30 Jun 2012 - 5:44

shoh dike qe kerkon ndihme

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 5 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi