Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje larg.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje larg.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atje larg..

+27
era85
Emona
Anakonda
Erii
CuN@BosS/
Maksi
enis
dajti modh
Docteur
T_o_n_i
kasperi
Selda
Darius
Lolita
Arabela
bobi 10
Prada
Poeti Dhimbjes
Lot i derdhur
Hera
LaDescarada
Aristogata
V-I-P
**Jeta**
WebMaster
Neta E
Alberti
31 posters

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Atje larg..

Mesazh nga Alberti Tue 29 Jun 2010 - 1:30

First topic message reminder :

ajte larg sot.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Hera Mon 5 Jul 2010 - 5:02

ska lufte vetem paqe
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Jul 2010 - 5:39

atje lerg asht shtepia e ime
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Hera Mon 5 Jul 2010 - 5:52

atje larg e paska shtepine e ku po rrika ky tash ...
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Jul 2010 - 6:21

atje lerg ky rrin tash ne nji qytet ne austri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 5 Jul 2010 - 6:58

a tje lar esht nji njeri :puthje:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Jul 2010 - 6:59

eshte ky shoku ime haha se na la ne Milano ne haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 5 Jul 2010 - 7:00

atje lar esht kjo motrushja jeme ..
pa merak motrushe se ne gusht o vi prap
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Jul 2010 - 8:27

atje larg qe fati yne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Alberti Tue 6 Jul 2010 - 10:43

Neser do nisem.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Jul 2010 - 1:08

atje larg njoha vetmine
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Thu 8 Jul 2010 - 11:57

Atje larg ike ti.....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Jul 2010 - 20:21

NE JUG TE SHQIPERISE IKA UN DHE ATJE LARG JE TI
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Jul 2010 - 23:33

atje larg je ti e nderura
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 2:04

atje larg me qendro me mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Alberti Fri 9 Jul 2010 - 7:04

Te miqt e mi.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Lot i derdhur Fri 9 Jul 2010 - 7:10

atje larg te ......
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Jul 2010 - 7:11

atje larg je ti yllo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Lot i derdhur Fri 9 Jul 2010 - 7:12

atje lar je ti shoqja jeme 😢 😢
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Alberti Fri 9 Jul 2010 - 7:13

...ka edhe gjera te bukura. [You must be registered and logged in to see this image.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Lot i derdhur Fri 9 Jul 2010 - 7:15

atje lar esht edhe kjo ari qe esht si....... :5454787:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Aristogata Fri 9 Jul 2010 - 7:16

atje larg eshte loti i derdhur qe e kam shum shum shum xhan :5454787:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Alberti Fri 9 Jul 2010 - 7:16

Atje larg po iku, ju pershendess. [You must be registered and logged in to see this image.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 7:54

KALOVA SHUM MIRE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 7:59

atje larg nuk flasin shqip Atje larg.. - Faqe 2 Icon_razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 8:01

je ti .................
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 8:20

atje larg me erdhi nje mp Atje larg.. - Faqe 2 Icon_scratch
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 9:34

atje larg asht njona
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga LaDescarada Fri 9 Jul 2010 - 10:07

atje larg dikush qan e dikush qesh
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Jul 2010 - 10:08

atje larg dikush vuan dikush jo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 10:35

atje larg asht shtepia e ime Atje larg.. - Faqe 2 Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Feb 2011 - 13:56

Atje larg eshte xhole qe me ka mor malli mua lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 26 Feb 2011 - 13:17

Atje larg...

Atje larg ne ato troje.
Ku dikur u lane me gjak.
Po dua aq shume te kthehem.
Ndaj malli po me djeg s'i flake.

© Saimiri... Shkurt - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga LaDescarada Sun 6 Mar 2011 - 0:02

dikush po ma bon me dor
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Prada Sun 6 Mar 2011 - 1:19

esht ladeskerada
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga LaDescarada Sun 6 Mar 2011 - 1:58

atje prada nuk jep pergjigje
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Apr 2011 - 4:14

Atje larg je ti xxx
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga bobi 10 Tue 12 Apr 2011 - 6:55

Atje larg je ti,edhe larg jam e une,por sa afer jemi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

s'ka distance aspak.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Arabela Tue 12 Apr 2011 - 7:01

atje larg ha,pi dhe jeton ti jeten tende :485636: :508548: :508548:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Lolita Tue 12 Apr 2011 - 8:26

jeton ai
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Darius Tue 12 Apr 2011 - 8:33

atje lart jeton ti engjell 👼 :485636:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 2 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi