Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje larg.. - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje larg.. - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atje larg..

+27
era85
Emona
Anakonda
Erii
CuN@BosS/
Maksi
enis
dajti modh
Docteur
T_o_n_i
kasperi
Selda
Darius
Lolita
Arabela
bobi 10
Prada
Poeti Dhimbjes
Lot i derdhur
Hera
LaDescarada
Aristogata
V-I-P
**Jeta**
WebMaster
Neta E
Alberti
31 posters

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Atje larg..

Mesazh nga Alberti Tue 29 Jun 2010 - 1:30

First topic message reminder :

ajte larg sot.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Lolita Tue 12 Apr 2011 - 8:44

jeton zhuljeta romeos 724516
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Darius Tue 12 Apr 2011 - 8:50

Lolita shkruajti:jeton zhuljeta romeos 724516
👼 👼 👼 👼 👼 👼 👼
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Arabela Tue 12 Apr 2011 - 8:53

do kthehem nje dite :nuovi_10: :puthje: :puthje:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Selda Tue 12 Apr 2011 - 9:50

atje larg asht jeta jeme
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 0:58

atje larg ne vendlindjen tende me mbeten kujtimet e bukura
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Arabela Wed 13 Apr 2011 - 2:21

atje larg ne kete planet ka gjera qe une akoma nuk i di e nuk i kam pare hophooopi hophooopi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga T_o_n_i Wed 13 Apr 2011 - 6:55

atje larg je ti mes kujtimesh sa te bukura por dhe aq te veshtira
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Selda Wed 13 Apr 2011 - 6:57

atje larg asht anrra jeme
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Arabela Wed 13 Apr 2011 - 7:10

atje larg tek ti ka rene erresira tani hophooopi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga T_o_n_i Wed 13 Apr 2011 - 7:11

atje larg do jesh duke shfletuar copezat e fotove tona
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 6:00

Atje larg eshte gjysma e zemres time
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Docteur Mon 9 May 2011 - 8:36

atje larg jane gjithe kujtimet e mia
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Selda Mon 9 May 2011 - 8:38

atje larg ........asht jeta jeme luletyyyyy
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga dajti modh Mon 9 May 2011 - 9:08

atje larg eshte ylli ime celebrate015
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga enis Mon 9 May 2011 - 9:08

atje large eshte nje budall i madh............
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Maksi Mon 9 May 2011 - 9:13

atje larg doja te isha ne kte moment
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Arabela Mon 9 May 2011 - 9:24

atje larg,,ne nje cep te kesaj te kesaj bote ndodhesh ti luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy Kiss
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Selda Mon 9 May 2011 - 9:27

atje larg ku asht jeta jeme asht dhe shpirti jem itash
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga dajti modh Mon 9 May 2011 - 9:33

atje larg po vendoset drejtesia celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Maksi Mon 9 May 2011 - 9:41

jane ca gjera qe sme pelqekan sonte
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Wed 18 May 2011 - 9:08

Ndodhet xhoel qe me ka marr malli shume merzitje shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Selda Wed 18 May 2011 - 9:11

atje larg ....nodhet gjysma e shpirtit tem
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Docteur Wed 18 May 2011 - 9:17

atje larg je ti rri ketu duke te kujtu plot mall dhe dashuri
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Selda Wed 18 May 2011 - 9:21

atje larg.......je ti qe me rrembeve zemren teme me nji fjale
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Maksi Wed 18 May 2011 - 9:22

zeri jot i embel me jep kurajo te jetoj .......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Selda Wed 18 May 2011 - 9:23

atje larg......je ti jeta jeme qe dhe ngjyre ne jeten teme
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Maksi Wed 18 May 2011 - 9:25

eshte selda qe sna ftoi per nje kafe
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Wed 18 May 2011 - 9:26

Atje larg larg kesaj jete
Atje larg henes larg diellit
ku yjet ndriqojne
Ku endrat tone mbarojne
Duke thene lamtumire
Si gjithmone te mendoj
Jeta ime per mua eshte veshtir
Veshtire per te kujtuar veshtire per te jetuar
zemra ime vuan gjithmone per endren e mbaruar merzitje shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Selda Wed 18 May 2011 - 9:28

Maks shkruajti:eshte selda qe sna ftoi per nje kafe

po ti hajde mor ....ti paguj anijen e une kafen qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga kasperi Wed 18 May 2011 - 9:29

atje largë ku je,nuk me mberrijne duart,se te kisha perqafuar prej ketu ku gjindem :puthje:
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Maksi Wed 18 May 2011 - 9:31

Selda shkruajti:
Maks shkruajti:eshte selda qe sna ftoi per nje kafe

po ti hajde mor ....ti paguj anijen e une kafen qesh
pse keshtu i pret miqte ti qesh qesh qesh pago ti delfinin te paguj un espressot
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga dajti modh Wed 18 May 2011 - 9:32

ka padrejtesi 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Selda Wed 18 May 2011 - 9:32

Maks shkruajti:
Selda shkruajti:
Maks shkruajti:eshte selda qe sna ftoi per nje kafe

po ti hajde mor ....ti paguj anijen e une kafen qesh
pse keshtu i pret miqte ti qesh qesh qesh pago ti delfinin te paguj un espressot


uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa kernac djali qesh mire pra po vi une ne selanik e paguj ti te tana te takon geeegge
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Docteur Sun 3 Jul 2011 - 10:08

atje larg eshte njera qe shume per te me ka mare malli rose53
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 3 Jul 2011 - 10:14

Atje larg...

Atje larg, daullet po biejne.
Po behet dasem me kenge e valle.
E zeri im i humbur, askund me nuk ndihet!
Ne humnerat e kesaj largesie, te madhe!

© Saimiri... Korrik - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 10:34

Atje larg eshte mota ime
lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Jul 2011 - 12:13

Atje larg kam mall per motren time
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 4 Jul 2011 - 12:42

Atje larg ndodhesh ti po sa afrohem cike ti me largohesh :780866:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Jul 2011 - 12:43

Hahahaha ore qyp atje lark je hajde ne vere se do vi edhe ajo qesh celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 4 Jul 2011 - 12:46

atje larg do vi dhe une por e di qe do me largohen kur te afrohem Atje larg.. - Faqe 3 451818
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. - Faqe 3 Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi