Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 8 e 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

First topic message reminder :

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Dec 2011 - 6:53

Mesova se ..Jeta eshte nje sfide ku behet si loje edhe si loje ku mundesh te fitosh edhe te humbasesh .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 7:03

Mesova-Me vone e harrova fare (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Next Thu 1 Dec 2011 - 8:31

Mesova se sado te perkujdesesh per te tjeret,s’eshte e thene te ta kthejne po njelloj perkujdesjen.
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Next Thu 1 Dec 2011 - 9:48

Kam mesuar qe s’duhet te jesh aq i eger per te zbuluar ndonje sekret sepse mund te te ndryshoje jeten pergjithmone
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 1 Dec 2011 - 9:54

Kam mesuar se

Mesova se..

Dy temat u bashkuan.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Next Thu 1 Dec 2011 - 9:55

Kam mesuar qe nje njeri dhe pse nuk te do ne menyren qe ti kerkon nuk do te thote qe nuk te do me maksimumin e tij
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 1 Dec 2011 - 10:00

Nganjehere duhet te jetojme momente te veshtira ne jete.

Te perqafosh dike, kur ke vete nevoje per nje perqafim.
Te mbash lotet, per ti dhene kurajo dikujt tjeter.
Te degjosh ankesat e dikujt, kur ne ato momente deshiron aq shum te degjohesh.
Te jesh arsyeja e buzeqeshjes te dikujt, kur buzeqeshja jote ka humbur.

Jeta nuk eshte ta jetosh vetem per vete. Ndonjeher nje copez te saj duhet ta jetosh edhe per te tjeret.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Next Thu 1 Dec 2011 - 10:03

Kam mesuar qe duhet te largohesh nga njerezit e zemres me fjale dashurie pasi mund te jete hera e fundit qe i shikon.

Kam mesuar qe mund te vazhdosh shume me perpara edhe kur thua qe s’mundesh me.

Kam mesuar qe jemi pergjegjes per ate qe bejme,pavaresisht si ndjehemi
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 10:15

Kam mesuar te mos perseris gabime te njejta,shpik gjithmon te reja (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Next Thu 1 Dec 2011 - 10:29

Kam mesuar qe kur jam i nevrikosur kam te drejte te jem i nevrikosur por nuk kam te drejte te jem i pashpirte
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 10:37

...se miresia ndeshkohet e ligeshtia lavderohet!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Next Thu 1 Dec 2011 - 10:42

kam mesuar se..femija meson te ecen me hapat e para mir vetem ateher kur te dy prinderit e mbajn ne duar..nje nga nje ane dhe njeri ne tjtren dor
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 10:44

Kam mesuar qe nga njerezit nuk duhet te presesh asgje,keshtu nese bejne diçka ndihesh me mire sesa kur prisje shume gjera.

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Next Thu 1 Dec 2011 - 10:49

Kam mesuar qe ndonjehere personat qe mendoje se do gezonin nga mundja juaj,jane ato qe mund t’ju ndihmojne te ngriheni serish
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 11:02

Kam mesuar se kur njerezit kane nevoje kujtohen per ty,ne te kundert do jesh nje person me shume ne listen e njohjeve.

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Next Thu 1 Dec 2011 - 11:14

Kam mesuar se anna ka mar shum perkujdes mesimesh..
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 11:16

Kam mesuar qe nuk kam mesuar asgje! geeegge

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 1 Dec 2011 - 11:17

Qe the ti qe sthe asigjo [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 11:24

,,se ky thote asgjene qe kam then une (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shkembi Thu 1 Dec 2011 - 12:25

qe te dy spaskan thon asi gjo Kam Mesuar Se... - Faqe 8 426788 Kam Mesuar Se... - Faqe 8 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 12:27

..se ti fole sa per te dy ne tash Kam Mesuar Se... - Faqe 8 426788
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Fri 2 Dec 2011 - 5:37

...Pak gjona,po mesoji gjdo dite dicka te re. 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 21:20

Kam mesuar se jo gjithmone ia vlen te jem e sinqerte dhe te jem e bute,mbasi perfitojne nga miresia ime duke me bere te vuaj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Darius Wed 7 Dec 2011 - 13:05

Kam mësuar që asnjënjeri nuk është perfekt
Derisa dashurohesh

Kam mësuar se jeta është e vështirë
Por mvarsisht, për disa më shumë

Kam mësuar se mundësitë nuk duhen humbur kurrë
Ato që le ti, mund ti marë dikush tjetër

Kam mësuar se kur mban mëri
Lumturia shkon troket në një tjetër portë

Kam mësuar që duhet të përdorësh gjithmonë fjalë të ëmbla
Që të mund të gëlltisësh të këqijat

Kam mësuar që një buzëqeshje është një mënyrë ekonomike
Për të rregulluar paraqitjen tënde

Kam mësuar se nuk mund të zgjedh se si ndihem
Por mund të bëj gjithmonë diçka

Kam mësuar se kur fëmija yt i sapo lindur mban gishtin tënd në grushtin e tij
Të ka mbështjellë për të tërë jetën

Kam mësuar se të gjithë duan të jetojnë në majen e malit
Por e gjithë lumturia ndodhet në mënyrën e rrezikshme që zbret

Kam mësuar se duhet të kënaqemi me udhëtimin
Dhe jo të mendojmë vetëm për arritjen

Kam mësuar se duhet të japësh këshilla vetëm në 2 rrethana…
Kur të kërkohen ose kur nga ato mvaret jeta…

Dhe në fund kam mësuar se sa më pak kohë shpenzoj aq më shumë arrij të bëj gjëra të cilat i dua pa masë!
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 17 Dec 2011 - 8:13

Kam mesuar se te njohesh veten eshte gjeja me e veshtire dhe per shume nga ne e paarritshme..

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sat 17 Dec 2011 - 8:30

sdo me dalin me floket
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Sat 17 Dec 2011 - 9:04

Kam mesuar te jem menefregiste celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shkembi Sat 17 Dec 2011 - 9:10

se jeta eshte plot me te papritura

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sat 17 Dec 2011 - 9:12

e kam mesuar mesimin tim dhe une,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Sat 17 Dec 2011 - 9:19

perfektesine shume here ta marrin per dobesi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 6 Jan 2012 - 19:57

Mesova se jeta eshte nje premtim qe me zor mbahet.
Mesova se per dashuri te gjithe e flasin ne gjuhe te ndryshme por rralle e kuptojne se c'do te thote vertet.
Mesova se vetmia eshte brenda teje, edhe pse je i rrethuar nga shume njerez.
Mesova se frika eshte konstante, por jo fituese.
Mesova se e verteta eshte e shkurter, subjektive.
Mesova se dhimbja eshte nje mbrese, edhe n.q.se zemra e perforcon.
Mesova se genjeshtrat, nuk jane asgje tjeter vec nje e vertete e shemtuar qe ne nuk duam ta dime, dhimbje qe duam ti shmangim.
Mesova se lumturine nuk e gjejme, por e ndertojme..Kam mesuar se ne jete cdo gje eshte e vertete dhe cdo gje e rreme, cdo gje e drejte, cdo gje e gabuar. Ate qe kam thene me pare eshte e vertete , shume e vertete, vetem per mua, sepse cdo person eshte nje bote larg, kam mijera pergjigje per nje pyetje qe mund te besh.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Sat 7 Jan 2012 - 11:24

,,,,,,,,,,,Pas nje zeri te larte fshihet nje zemer lepuri[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Sat 7 Jan 2012 - 11:25

Kam mesuar te jem menefregiste celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 7 Jan 2012 - 11:28

se po te zura .. pale po te kapa ta h.. (tongueout) Kam Mesuar Se... - Faqe 8 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Sat 7 Jan 2012 - 11:30

Mos te ma ndjei per asnje qe bejne bla bla per mua vetem fama me shtohet hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga **Jeta** Mon 9 Jan 2012 - 9:02

Kam mesuar se:Cfar ta mbjellim do ta korrim....[You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Mon 9 Jan 2012 - 9:52

se bota esh mbush me tuqe e buqe,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Mon 9 Jan 2012 - 10:02

se qumeshtit po ti hedhesh fare kosi behet kos
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Mon 9 Jan 2012 - 10:07

****************

''Kur s'ka hapesire merzitie ne shpirt do te thoje qe je i lumtur''
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Fri 27 Jan 2012 - 11:24

*************

Sot Shqiptaret permenden hebrejte me rastin e dites se Holokausit.

Kam mesuar se Hiteleri njeren nder strategjite e tija ish per formimin e nje shteti Hebre i cili u formua pas nje Gjermanie te kapitulluar(rrenuar)

Kam mesuar qe numri i Hebrenjve te masakruar ne ato vite eshte numer i rreme,edhe ajo e te masakruar e djegur ka qene shume me pak,edhe ka qenne nje popull i thjeshte(asesi jo ata kapo te asaj kohe)

Kam mesuar qe ne Izrael eshte nje muze qe tregon vetem per ato familje Shqiptare te cilet kontribuan ne ndihme te tyre,edhe ne ate muze gjenden te gjitha dhuratat e dhena hebrenjve nga ato familje,edhe secila dhurate(sende,ene guzhine,veshmbathje etj) mban emrin e dhuruesit.

Kam mesuar se jane populli me inteligjent ne bote.

Kam mesuar,,,,,,akoma asgje!!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 8 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi