Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te therras edhe ti.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te therras edhe ti.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te therras edhe ti..

+66
Oni
serxho kasa
Ailin
Princ
mister.albania
Arian 123
Lazdrane
Malsori
Xhan
Samuela
Sasha
EMI
il conte
Next
Labja
Anakonda
Space
enis
spongebob
Durrsaku
Erii
Docteur
Dita
aleksander matrin
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Arabela
Darius
Selda
Gata
AlBora
xhoni_bravo
Yulia
Yll Qielli
klodian
dajti modh
Maksi
Amazone
Gjeto Gjetani
EpiKada
CuN@BosS/
Albert
kasperi
bobi 10
Poeti Dhimbjes
Melaqja
my name
Dua
Gjarperesha
Roksana
/:UserCode"
Gangsta
**Jeta**
leta
V-I-P
WebMaster
pleshti
Emona
Doktori
Tonii
Aristogata
Neta E
Shaban Cakolli
Lolita
LaDescarada
Alberti
70 posters

Faqja 2 e 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Wed 10 Mar 2010 - 1:10

First topic message reminder :

The therras e ti s`me pergjegjesh!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga LaDescarada Mon 15 Mar 2010 - 9:52

hiq spo reagon
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga pleshti Mon 15 Mar 2010 - 9:53

as ta nin fare
pleshti
pleshti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : duke gjurmu klean nat e dit
Postime Postime : 107
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2010
Hobi Hobi : president hahaha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Mon 15 Mar 2010 - 9:53

nuk vjen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga WebMaster Mon 15 Mar 2010 - 9:54

mendoj se ketu jam
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Mon 15 Mar 2010 - 11:19

E ti nuk vjen
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Mon 15 Mar 2010 - 11:19

dhe ti nuk je
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Mar 2010 - 11:20

eti humbeshh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Mon 15 Mar 2010 - 11:21

Se ktu jame [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Mar 2010 - 11:22

eti nuk vjenn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Mon 15 Mar 2010 - 11:23

Se dua t'vij tek ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga V-I-P Mon 15 Mar 2010 - 11:27

ze dua te :5454787: se me ka mor malli [You must be registered and logged in to see this image.]
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Mar 2010 - 11:27

e ti askund sje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Mon 15 Mar 2010 - 11:28

Por s'me degjon
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga leta Mon 15 Mar 2010 - 11:28

E ti nuk me pergjigjesh...


Edituar për herë të fundit nga leta në Mon 15 Mar 2010 - 11:30, edituar 1 herë gjithsej
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Mar 2010 - 11:28

po ti ikeeeeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Mar 2010 - 11:29

sdo tia dish
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Mon 15 Mar 2010 - 11:29

Po ktu jame
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga **Jeta** Mon 15 Mar 2010 - 11:50

E ti si duket ne gjum... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Mon 15 Mar 2010 - 11:50

nuk pergjigjesh
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Doktori Mon 15 Mar 2010 - 11:53

je larrgggg
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Mon 15 Mar 2010 - 11:54

po te therras ku je ne kte nat vec te te shoh kam etje dhe mall
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Mar 2010 - 11:56

e ti nje sy qorr e nje vesh shurdh bre
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Mon 15 Mar 2010 - 12:52

dhe ti zhdukesh
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Gangsta Tue 16 Mar 2010 - 1:44

te therras e ti sme flet :(
Gangsta
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Tue 16 Mar 2010 - 2:25

Te therras e ti spo me pergjegjesh!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Tue 16 Mar 2010 - 2:28

e ti sma var
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Tue 16 Mar 2010 - 3:23

E ti s'me thua asnje fjale
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga /:UserCode" Tue 16 Mar 2010 - 3:27

TE therras ti ma mbyll tel..:P
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga V-I-P Tue 16 Mar 2010 - 3:27

e ti nuk me pergjigjesh [You must be registered and logged in to see this image.]
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Tue 16 Mar 2010 - 3:29

Ti do vish
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga /:UserCode" Tue 16 Mar 2010 - 3:32

Te therras e ti..Sme pergjigjesh..;)
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Tue 16 Mar 2010 - 4:02

Tani do't pergjigjem [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Alberti Tue 16 Mar 2010 - 4:17

Te therras e ti do dalesh

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Wed 17 Mar 2010 - 1:23

E ti vetem hesht
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Sat 20 Mar 2010 - 2:11

e ti nuk flet
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Sat 20 Mar 2010 - 9:07

E ty s'ma vare
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Aristogata Sat 20 Mar 2010 - 9:07

dhe ti nuk vjen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Sat 20 Mar 2010 - 9:10

te therras por skam kend te therras se sdii ................. ta hapesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Neta E Sat 20 Mar 2010 - 9:15

E ti je shume larg meje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Vizitor Sat 20 Mar 2010 - 9:16

ti je afer meja si shpejti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te therras edhe ti.. - Faqe 2 Empty Re: Te therras edhe ti..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi