Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

+65
Lazdrane
Princ
bekimi
Neta E
Xhan
GocaOgel
Arian 123
An0nim
il conte
Anakonda
eGo0sTyle
mixer
mona
Aяtємιѕα
Erii
enis
Eliana
Maksi
Durrsaku
Leo_uk
dajti modh
Daku
Docteur
Arabela
EpiKada
Selda
Ajo goca
enigma
Gata
Yll Qielli
T_o_n_i
Katniss
Prada
Tonii
Amazone
Lolita
Єямєℓiиdå
Anila
**Jeta**
Golden
Shamikuqja
albushi
Naki
Darius
Aqka
Moza
Emona
LaDescarada
Sergio
Binni
/:UserCode"
Ambra
aLbinna.
pexha
Shaban Cakolli
kasperi
xhoni_bravo
Vellai
WebMaster
genaro gattuso
Ardii
Ariel
Hera
Aristogata
Poeti Dhimbjes
69 posters

Faqja 7 e 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 0:10

First topic message reminder :

Ne kete teme, do te zbatojme nje tjeter rregull, nga se ne shumicen e temave te kete forum.
Kjo eshte nje teme Pyetje - Pergjigje ku:
Te drejten per te bere pyetje e kane vetem anetaret djem, dhe te drejten per te dhene pergjigje e kane vetem anetaret vajza.
Eshte shume e thjeshte, dhe nuk asgje per te mos u moskuptuar, ndaj ju lutem respektoni rregullin e temes, sepse postimet pa vlere, do te fshihen menjehere.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Wed 15 Sep 2010 - 23:51

ahaa,, ju lumte jeni shume fisnike brava

Natyrisht ju pelqen kur ju presin djemte ne takim, por merziteni ndopak se ja beni castin shekull?... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Wed 15 Sep 2010 - 23:54

emona cilli tip i meshkujt te pelqen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Thu 16 Sep 2010 - 0:02

kushtrimi shkruajti:emona cilli tip i meshkujt te pelqen


[You must be registered and logged in to see this image.] Tip Hmm... I thjeshte ,Njeri I Kuptushem ,Sinqert.Dhe i drejtperdrejt

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 24 Sep 2010 - 3:36

-Vajza, do ju pelqente qe djemte tju me shume lule apo cokollata?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 3:52

thjesht nje buzeqeshje per mua,asgje me shumeDjemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 225484
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga albushi Fri 24 Sep 2010 - 3:56

Me shum keni deshire nje ceremoni martesore ne ambient te hapur apo te mbyllur?
albushi
albushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : GJakove
Postime Postime : 306
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Skijatore ne breg te detit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 3:57

po te jete e mundur ne nje lendine do ishte bukur 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vellai Fri 24 Sep 2010 - 4:12

po te jepet mundesia ate qe te ka LENDUAR me shum e vret apo e fal??
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Sat 25 Sep 2010 - 10:59

as e vras...as e fal .... thjesht nuk ekziston :o
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Sep 2010 - 12:06

e fal se skam shpirt te lige....ose e harroj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Wed 29 Sep 2010 - 8:34

me shume kini deshire me pase nje qene apo nje mace
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Aristogata Wed 29 Sep 2010 - 8:35

hmm te dy i dua :o
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Sep 2010 - 8:36

macja me pelqen mua por e qenin e dua :o
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Wed 29 Sep 2010 - 8:39

nese ju qorton i dashuri per nje gabim qe keni bere si do reagonit
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Sep 2010 - 8:42

me gjakftohtesi zgjidhet gjithcka,do tregoja durim me te e do e beja te kuptonte se njerez jemi e gabojme ,e se neser mund te ndodhet e ai ne te njejten situate prandaj mos me qortoje shume por te me kuptoje...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Wed 6 Oct 2010 - 9:40

Jashte temes.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Wed 6 Oct 2010 - 9:46

vajza duani djemt shqiptar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 12 Oct 2010 - 4:40

-Vesi qe do te kishit deshire t'a ndryshonit ne karakterin e njeriut qe dashuroni?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Fri 15 Oct 2010 - 7:50

vajza qfare dhurata kini deshire qe tju sjelle babadimri per vitin e ri :o
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Sun 17 Oct 2010 - 20:41

kasperi shkruajti:vajza qfare dhurata kini deshire qe tju sjelle babadimri per vitin e ri [You must be registered and logged in to see this image.]

Mua Asgje.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Shaban Cakolli Sun 17 Oct 2010 - 21:18

qyy babadimri!!!Pa lidhje
a do pranoje une ta sjell nje dhurate :gocebukur:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Shamikuqja Sun 17 Oct 2010 - 21:19

Po te jesh babadimer pse jo [You must be registered and logged in to see this image.]
Shamikuqja
Shamikuqja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 92
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Shaban Cakolli Sun 17 Oct 2010 - 21:21

nuk ka babadimer askund,kjo eshte e imagjinuar
imagjino se une jam babadimri,me hap porten te sjell dhurata
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Shamikuqja Sun 17 Oct 2010 - 21:23

Po tani po imagjinojme me mire
se sa te hap deren njerit qe nuk njoh [You must be registered and logged in to see this image.]
Shamikuqja
Shamikuqja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 92
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Shaban Cakolli Sun 17 Oct 2010 - 21:24

njihemi dhe shkembejme dhurata
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Fri 29 Oct 2010 - 3:41

kasperi shkruajti:vajza qfare dhurata kini deshire qe tju sjelle babadimri per vitin e ri :o

Nja 5 bileta dhe 10 dite prenotime pushimesh per ne Rio De Janeiro.. ose ne "Atlantis Paradise" ne Dubai ose Bahamas :roll:
Kam nevoje te shplooooodheeeeeemmmmmmm :lutemm: :lutemm: :qajjjjjj: :qajjjjjj: :qajjjjjj:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Golden Fri 29 Oct 2010 - 10:59

Vajza si jeni sonte, a keni fjete mjafte? Ncncccnc qe sa nete kam dashur t'ua prishi gjumin po ju gjumin e rende breee[You must be registered and logged in to see this image.]Nga nje [You must be registered and logged in to see this image.] e keni te gjitha !! [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Oct 2010 - 11:00

[You must be registered and logged in to see this image.] Jam pergjumesh po jam shum mire edhe deri ne mengjes ketu me keni haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga **Jeta** Fri 29 Oct 2010 - 11:01

X-pIM GoLd shkruajti:Vajza si jeni sonte, a keni fjete mjafte? Ncncccnc qe sa nete kam dashur t'ua prishi gjumin po ju gjumin e rende breee[You must be registered and logged in to see this image.]Nga nje [You must be registered and logged in to see this image.] e keni te gjitha !! [You must be registered and logged in to see this image.]


Mir flm ...po ju si jeni,me fjet esht heren edhe pak..... ;) ;) ;)


:5454787: :5454787: Edhe per ty........
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Golden Fri 29 Oct 2010 - 11:02

Klea@Love shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Jam pergjumesh po jam shum mire edhe deri ne mengjes ketu me keni haha
Ahahahahahah[You must be registered and logged in to see this image.] jam mire po pergjumesh [You must be registered and logged in to see this image.]


**Nice qenke mos ta ndien [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Fri 29 Oct 2010 - 11:02

si asht jeta a ka disponim me lexua ne mp
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Golden Fri 29 Oct 2010 - 11:09

**Jeta** shkruajti:
X-pIM GoLd shkruajti:Vajza si jeni sonte, a keni fjete mjafte? Ncncccnc qe sa nete kam dashur t'ua prishi gjumin po ju gjumin e rende breee[You must be registered and logged in to see this image.]Nga nje [You must be registered and logged in to see this image.] e keni te gjitha !! [You must be registered and logged in to see this image.]


Mir flm ...po ju si jeni,me fjet esht heren edhe pak..... ;) ;) ;)


[You must be registered and logged in to see this image.] Edhe per ty........

FLm per [You must be registered and logged in to see this image.]gjithashtu !! *Une shume mire [You must be registered and logged in to see this image.]


Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga **Jeta** Fri 29 Oct 2010 - 11:10

kushtrimi shkruajti:si asht jeta a ka disponim me lexua ne mp


Jetes nuk i ben PM-ja,ende nuk e di arsyen pse nuk ma leshojn PM-n mua,ka nje muaj qe nuk ben..... :evil: :evil: :evil:


Keshtu qe po behem shum nervoz me ket problemin e Pm-s.....Pse nuk me punon.....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sergio Fri 29 Oct 2010 - 21:28

vajza qfar ju pelqen mas shumti tekk djemt
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Oct 2010 - 21:29

Asigjo [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sergio Fri 29 Oct 2010 - 21:30

jo diqka ju pelqen trupi apo qfar tregoni uahua
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Sat 30 Oct 2010 - 2:42

vajza a me mire nje zoge ne dore ,apo pese ne qiell prankster67
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Sat 30 Oct 2010 - 5:48

kasperi shkruajti:vajza a me mire nje zoge ne dore ,apo pese ne qiell prankster67

Nji ne dore o lal, te pakten s'je pa gjo [smile_1] [smile_1] [smile_1]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Sat 30 Oct 2010 - 5:49

Sergio shkruajti:vajza qfar ju pelqen mas shumti tekk djemt

Karakteri... xhentilesa...perkujdesi...

Kurse fizikisht...kuptohet trupi dhe syte... prankster67
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Golden Sat 30 Oct 2010 - 10:08

Pershendetje vajza! [You must be registered and logged in to see this image.]

A jeni ksajde a jo? [You must be registered and logged in to see this image.] Si kaluat sot?

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 7 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi