Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

+65
Lazdrane
Princ
bekimi
Neta E
Xhan
GocaOgel
Arian 123
An0nim
il conte
Anakonda
eGo0sTyle
mixer
mona
Aяtємιѕα
Erii
enis
Eliana
Maksi
Durrsaku
Leo_uk
dajti modh
Daku
Docteur
Arabela
EpiKada
Selda
Ajo goca
enigma
Gata
Yll Qielli
T_o_n_i
Katniss
Prada
Tonii
Amazone
Lolita
Єямєℓiиdå
Anila
**Jeta**
Golden
Shamikuqja
albushi
Naki
Darius
Aqka
Moza
Emona
LaDescarada
Sergio
Binni
/:UserCode"
Ambra
aLbinna.
pexha
Shaban Cakolli
kasperi
xhoni_bravo
Vellai
WebMaster
genaro gattuso
Ardii
Ariel
Hera
Aristogata
Poeti Dhimbjes
69 posters

Faqja 8 e 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 0:10

First topic message reminder :

Ne kete teme, do te zbatojme nje tjeter rregull, nga se ne shumicen e temave te kete forum.
Kjo eshte nje teme Pyetje - Pergjigje ku:
Te drejten per te bere pyetje e kane vetem anetaret djem, dhe te drejten per te dhene pergjigje e kane vetem anetaret vajza.
Eshte shume e thjeshte, dhe nuk asgje per te mos u moskuptuar, ndaj ju lutem respektoni rregullin e temes, sepse postimet pa vlere, do te fshihen menjehere.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga aLbinna. Sat 30 Oct 2010 - 11:57

X-pIM GoLd shkruajti:Pershendetje vajza! [You must be registered and logged in to see this image.]

A jeni ksajde a jo? [You must be registered and logged in to see this image.] Si kaluat sot?


popo knejj [smile_1]


mireee flmmm , po e juu :o :|
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Golden Sat 30 Oct 2010 - 12:02

aLbinna. shkruajti:
X-pIM GoLd shkruajti:Pershendetje vajza! [You must be registered and logged in to see this image.]

A jeni ksajde a jo? [You must be registered and logged in to see this image.] Si kaluat sot?


popo knejj [You must be registered and logged in to see this image.]


mireee flmmm , po e juu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Une mire e djemte tjere nuk e di [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Hmmm cka me ju pyet bree se nuk po di [You must be registered and logged in to see this image.]

Po ju puci nga nje here nqs me vjen ndermend ndonje pyetje e bej [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 30

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga aLbinna. Sat 30 Oct 2010 - 12:03

X-pIM GoLd shkruajti:
aLbinna. shkruajti:
X-pIM GoLd shkruajti:Pershendetje vajza! [You must be registered and logged in to see this image.]

A jeni ksajde a jo? [You must be registered and logged in to see this image.] Si kaluat sot?


popo knejj [You must be registered and logged in to see this image.]


mireee flmmm , po e juu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Une mire e djemte tjere nuk e di [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Hmmm cka me ju pyet bree se nuk po di [You must be registered and logged in to see this image.]

Po ju puci nga nje here nqs me vjen ndermend ndonje pyetje e bej [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


ahahahhah

tkejj do jemi per tu pergjigjur :5454787: :5454787:
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 30 Oct 2010 - 12:10

goca cfare mendoni se keni ju armet me te forta per ta bere nje mashkull per veteh :o
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Sat 30 Oct 2010 - 12:11

[You must be registered and logged in to see this image.] Sensualitetin


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Sat 30 Oct 2010 - 23:16

vajza deri ne sa ora keni deshire me flejte
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Sun 31 Oct 2010 - 5:37

Tironci shkruajti:goca cfare mendoni se keni ju armet me te forta per ta bere nje mashkull per veteh :o

Eh ne te shkretat :o ---tolerancen, perkujdesin, fjalet e embla, buzeqeshjen e pandare... dhe padyshim guzhinen e shijshme. :o


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Sun 31 Oct 2010 - 5:37

kasperi shkruajti:vajza deri ne sa ora keni deshire me flejte

Dembelet flene deri vone... :o


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga aLbinna. Sun 31 Oct 2010 - 11:07

Tironci shkruajti:goca cfare mendoni se keni ju armet me te forta per ta bere nje mashkull per veteh :o

cdo gjee [smile_1]
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 6 Nov 2010 - 13:29

-Sa kohe harxhoni ju gjate nje dite para pasqyres?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Sun 7 Nov 2010 - 7:16

Saimiri shkruajti:-Sa kohe harxhoni ju gjate nje dite para pasqyres?!

max 20 min i kam te miat ne mengjes... prankster67 prankster67
kur dal as 5 min ...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Sun 7 Nov 2010 - 7:30

vajza a ju nguci sot ndokush a jo,ndonje djale [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Sun 7 Nov 2010 - 9:18

Deri tani asigjo prankster67 [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Binni Sun 7 Nov 2010 - 9:20

Cila Nga Gocat ka Pas Me Shum Se 5 Lidhje Dashurieee :serenataa:
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Nov 2010 - 9:36

Binni shkruajti:Cila Nga Gocat ka Pas Me Shum Se 5 Lidhje Dashurieee Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 577173


une i kam pas 0 ....te hyn ne pune kjo ty Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 957171
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Binni Sun 7 Nov 2010 - 9:39

Arjana shkruajti:
Binni shkruajti:Cila Nga Gocat ka Pas Me Shum Se 5 Lidhje Dashurieee [You must be registered and logged in to see this image.]


une i kam pas 0 ....te hyn ne pune kjo ty [You must be registered and logged in to see this image.]

Pse Genjen Mo Kishe Ele Ti Njoh sa me kujtohet ahahahaha
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Nov 2010 - 9:42

po, te kam pasur ty tani mu kujtua e mua Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Nov 2010 - 7:55

Vajza?... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Nov 2010 - 8:03

culla nga gocat kan simpati per djemt ne forum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Anila Mon 15 Nov 2010 - 8:06

sipmati per asnjerin..respekte per disa...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Nov 2010 - 8:13

simpati jo rrespekt po anila a mendo se nje dit do te simpatizosh nej djal ne forum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Anila Mon 15 Nov 2010 - 8:15

ndoshta dhe munde te ndodhe...por se besoj...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sergio Fri 19 Nov 2010 - 22:05

Qa ju bene pershtypje Te djemt ?
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Sat 20 Nov 2010 - 8:36

Sergio shkruajti:Qa ju bene pershtypje Te djemt ?

:scratch: Mua Sjelljet ,Karakteri Dhe Pamja Fizike! [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 22 Nov 2010 - 12:53

EmoNa shkruajti:
Sergio shkruajti:Qa ju bene pershtypje Te djemt ?

:scratch: Mua Sjelljet ,Karakteri Dhe Pamja Fizike! [You must be registered and logged in to see this image.]

Karakteri...nga menyra komunikimin e kutpoj per 5min se cfar tipi eshte..ja vlen sja vlen.. mireseerdheet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Darius Mon 22 Nov 2010 - 12:57

kot me u pyet cfare shikoni tek nje djale mhmmmm1
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 22 Nov 2010 - 13:05

*Kleo* shkruajti:kot me u pyet cfare shikoni tek nje djale mhmmmm1

Une shikoj gjuhen e trupit si fillim..gjestet se pse nga aty e njeh a eshte genjeshtar apo dic tj.. mireseerdheet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Nov 2010 - 13:08

[smile_1] [smile_1] [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 29 Nov 2010 - 4:17

Ca ke mer Tironc? mireseerdheet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga xhoni_bravo Mon 29 Nov 2010 - 4:31

pse femrat e kan qafen me te gjat se cunat 00027003
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Wed 1 Dec 2010 - 4:01

xhoni_bravo shkruajti:pse femrat e kan qafen me te gjat se cunat 00027003

hahahahahahahahahaaaa se shofin me larg se cunat [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 5 Dec 2010 - 14:08

-A do te vendosnit te kaloni jeten me nje djale, vetem e vetem se eshte me pozite te madhe apo pushtet, dhe i pasur njekohesisht, duke mos menduar keshtu pasurine e shpirterore dhe llogjike qe ai nuk i ka?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 6 Dec 2010 - 0:37

Saimiri shkruajti:-A do te vendosnit te kaloni jeten me nje djale, vetem e vetem se eshte me pozite te madhe apo pushtet, dhe i pasur njekohesisht, duke mos menduar keshtu pasurine e shpirterore dhe llogjike qe ai nuk i ka?!

Une per veti jo..do doja mendje te shendosh e xhep bosh vallai..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga xhoni_bravo Mon 6 Dec 2010 - 1:18

Ariel shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:pse femrat e kan qafen me te gjat se cunat 00027003

hahahahahahahahahaaaa se shofin me larg se cunat [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]

une kujtova se han me shum se cunat flm per sqarimin Gigigii
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Fri 10 Dec 2010 - 12:17

cish hane mo...te ngrenshin qent e lagjes ty jarebi [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
dreq celebrate015


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Ariel Fri 10 Dec 2010 - 12:18

Saimiri shkruajti:-A do te vendosnit te kaloni jeten me nje djale, vetem e vetem se eshte me pozite te madhe apo pushtet, dhe i pasur njekohesisht, duke mos menduar keshtu pasurine e shpirterore dhe llogjike qe ai nuk i ka?!

asiher n'bote..


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Dec 2010 - 5:29

Ariel shkruajti:
Saimiri shkruajti:-A do te vendosnit te kaloni jeten me nje djale, vetem e vetem se eshte me pozite te madhe apo pushtet, dhe i pasur njekohesisht, duke mos menduar keshtu pasurine e shpirterore dhe llogjike qe ai nuk i ka?!

asiher n'bote..
mire e ke mireseerdheet te ta permend gjithe kohes pastaj,,,une keshtu,,une ashu [smile_1] [smile_1] 00027003 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga xhoni_bravo Sat 11 Dec 2010 - 7:14

Ariel shkruajti:cish hane mo...te ngrenshin qent e lagjes ty jarebi [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
dreq celebrate015

se di eshte gje qe hahet i skuqur me duket aahhaaha
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Sat 18 Dec 2010 - 10:42

cilen moshe e preferoni martesen te vajzat dhe te djemt rrespekte
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Lolita Sat 18 Dec 2010 - 10:44

te vajzat 23 (pasi te mbarojn shkollen e lart dhe te jen te formuara ne jet)

djemt 25 ose 26 (qe te jen te pjekur ne mendime ) mireseerdheet
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ? - Faqe 8 Empty Re: Djemt pyesin - Vajzat përgjigjen ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi