Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

+36
Gjeto Gjetani
Anakonda
il conte
Arabela
pishtimi
Alisa
chaos
Golden
esmerina
Prada
Maksi
Selda
Єямєℓiиdå
Leo_uk
dajti modh
kasperi
Katniss
Amazone
Albert
Darius
**Jeta**
Ariel
stralli
bobi 10
iliriana
[M!mO]
MaKaVeLi
Ajo goca
Emona
Sergio
Alberti
albushi
pexha
aLbinna.
Shaban Cakolli
WebMaster
40 posters

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Sep 2010 - 5:10

First topic message reminder :

Ju uroj sa me shpejt me nje bashkim unik ne bote qe Shqiperi Kosove te behet nje rrespekte nga ana ime e gjith stafi i keti forumi
trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Fri 4 Mar 2011 - 11:46, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga il conte Sat 22 Oct 2011 - 7:33ju pershendes
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Emona Wed 26 Oct 2011 - 11:00

[TePuC] [TePuC] Gjithandje Kosovar/e ka ju kom...Ju Pershendes.[TePuC] [TePuC] [TePuC]


[TePuC] [TePuC] Shqiptar/e,Nga Maqedonia..Ju Pershedes [TePuC] [TePuC]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga dajti modh Wed 26 Oct 2011 - 11:06

pershendetje me kete kenge
[TePuC] [TePuC] [TePuC]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Emona Wed 26 Oct 2011 - 11:08

Shkurta.. [TePuC] sa bukur kendonn, Faliminderitttttttttt[TePuC]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Nov 2011 - 1:57GEZUAR TE GJITHVE MYSLYMANVE KURBAN BAJRAMIN
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Tue 22 Nov 2011 - 11:06

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Nov 2011 - 0:56Gezuar Pavarsine e Shqiperise Etnike te gjithve Motra e vellezer kudo qe jeni ane mban Botes
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Thu 2 Feb 2012 - 5:19

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vSlOL1R0vN4
Pet te gjithe djemte dhe vajzat e Kosoves,dhe shpresoj qe Shqiperia dhe Kosova te bashkohen.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 3:32


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 3:32


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Tue 14 Feb 2012 - 5:52


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Emona Tue 14 Feb 2012 - 6:04

Rrofsh Moj e sinqerta, te pershendesim nga Kosova ne ty....[smile_1]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Fri 24 Feb 2012 - 18:21

Jam bije e Kosoves.

Ketu jam,ketu do te mbes,
ketu linda,ketu do te vdes
jam bija e kosoves,
nuk mundem te ndryshoje
edhe po te mundem kurre nuk do te te lejoj.

Po qe jam bije e kosoves,
sturprohem asnjehere,
kur mendoj per kosove,
krenaria me merr,
nuk mundem te ndryshoj
por deshira me lindi per te gjithe te punoje.

KOSOVA.
Kosove e dashur,
Kosove krenare,
shpalle pavaresine pa u trembur fare,
gjaku i deshmoreve i derdhur per liri,
ishte cmim i madh per te shtrenjten pavaresi.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Wed 29 Feb 2012 - 14:12Ju pershendes te gjithve kudo qe ndodhen 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Gjeto Gjetani Wed 29 Feb 2012 - 23:20

Te falenderoj perzemersisht e respektuara fondatore....gjithashtu nje pershendetje te ngrohte dhe shpirterore nga une....
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 19:02


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Sat 10 Mar 2012 - 8:41Ju pershendes te gjithve kudo qe ndodhin 432965 432965 432965 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:12


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:12


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 18:54

Shpresoj qe shpejti shqiperia dhe kosova te bashkohen nje dite.Per inat te inatcoreve keshtu na pafshin(grekeve,e serbeve) :h.u.g.o: :429293:
Ja se cfare ju bejme ne inatcoreve, :456654: :armati17:

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 5:00

Kosova nje emer,nje shtet nje komb qe4 shum lufte ka provuar,shum vuajtje ka perjetuar.Kosova o shtet i pavarur i tregove botes,se i munde armiqte,kosov e mjere moj kosova jone ne te duam te bashkuar se je shteti yne

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Mon 2 Apr 2012 - 5:04

Ju pershendes edhe un te gjithve kudo qe jeni 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 3:48


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Apr 2012 - 11:14

Ju pershendes duke ju uroj shendet edhe mbarsi ne jete kudo qe jeni 432965 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Mon 30 Apr 2012 - 17:30


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Fri 11 May 2012 - 4:16


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 11 May 2012 - 10:38JU PERSHENDES TE GJITHVE KUDO QE JENI NESE E DEGJONI KETE KENGE QOFTE GJITHMONE ME JU EDHE SJELLTE MBARSI NE FAMILJET TONA 3293509517 3293509517 3293509517
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Fri 11 May 2012 - 16:26


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Mon 10 Sep 2012 - 2:10

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3152301721 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3152301721 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3152301721 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3152301721Ju pershendes te gjithve kudo qe jeni Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3152301721 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3152301721 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3152301721 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3152301721
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Wed 12 Sep 2012 - 23:53

mirdita tgjithve;e shpresoj tja kaloni sa ma bukur....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Samuela Tue 18 Sep 2012 - 7:52

Persh vendasat e mij Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 2018018551
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Tue 18 Sep 2012 - 8:00

Per te gjith kosovart....Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 2375602834 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3230360020 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 1678665501 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 3119055172 i meritojn jo per gja...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga bekimi Thu 20 Sep 2012 - 2:44

pershendetje juve

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Sep 2012 - 4:17

pershendetje tgjithve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Tue 9 Oct 2012 - 18:33

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Images?q=tbn:ANd9GcTwMsG4q6tdQXYAJIpaRX3UgcXSEViuSyCrvEqCpRdu0kbuw0fjmlAWExHH
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 628092-bigthumbnail
Tgjith kosovarve ju uroj tkalojn nje dit sa me te bukur edhe sidomos nen shoqerin e njerzve te zemres...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Sat 13 Oct 2012 - 6:50Ju pershendes te gjithve kudo qe jeni Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Oct 2012 - 18:44

Pavarsia na erdhi

Po gëzohet plaku
Gëzohet fëmija,
E zhgënjyer mbeti
Shtriga plak Serbia. Feston kombi ynë
feston shqiptaria,
pas shum shekuj pritje
na erdhi Pavarsia.

Krenohu me bijt e tu
O’Kosovë heroine
bijt e tu më të mirë
të bënë sot të lirë.

Sa trima na vdiqën
të tjerët na i vranë,
që të jeshë krenare
Ata dëshmorë ranë. [b][i]Dëshmorë ra
burërisht më i pari,
trim mbi trima
Adem Jashari.

E gjithë bota pyesnin
ga e muar frymëzimin
mos harioni shokë
Isa Boletinin. [b][i]Bajram Curi plaku
Shotën trimëreshë,
për krah sajë Azem Galia
në këmbë e tan malsia.

Përpara u printe
vet Ahmet Delia,
kalorës më i miri
qe Shpend Dragobia. [b][i]Krenohet sot Kosova
krenohet shqiptaria
të rojë kombi ynë i lashtë
t’i rojë me shekuj
Kosovës pavarsia.

Po kremton Kosova
pranë sajë Maqedonoia,
Hoti plava ,Gucia
presheva dhe Çamëria. [b][i]Të punojmë e të mësojm
Se punët po shkojn mbar
ta bëjmë realitet
bashkimin gjithkombëtar.

Urime pavarsia
O’Kosova nënë,
E festofshim këtë ditë,
Sa të ketë diell e hënë.
[/i][/b][/i][/b][/i][/b][/i][/b]Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Flamuri-kosovarPërshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Flamuri%20i%20kosoves%20Kopie

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Oct 2012 - 0:02

Mos u tut Kosove Kreshnike

Per njate Zot qe s’ka t’marue
Per njat zjarr qe m’djege ne gji
Per n’kjofte puna me luftue
Per ty Kosove, bahem fli.

Se kur besen e pat dhane
Shqiptari nje fis ka shue
Per n’kjofte puna t’desim tane
Nuk lam’ kend’, ty me t’pushtue.Sot o kur na zot me t’dalun
Hapni syte! Ju, paria
Kush tradheton Ahtisarin
Nuk ka vorr per eshtnat tia.

Kujt‘ n’bes nuk i kam shkelun
Por kend' s’la per me m’sundue
Qyshe prej sot, Kosove jam veshun
N’krahin tand’ per me luftue.

Une e dij se ujku I vjeter
N’grahma t’fundit ulerineSot ka ndrue l’kure tjeter
Tuj perdore diplomacine.

Here me dhune e her’ me fjale
Porsi dhelpra edhe rrusht’e
Tash qi boja I ka dale
Don me vesh, pallto n’Gusht’e

Bini pra ju trima t'sodit
Per njat' toke qe kem gjakue
Mitrovica qysh prej motitVec shqiptart' e kan sundue.

Bini pra ujkut te vjeter
Kend' mos t’lame me na perzi
Kush mendon n’doj zgjidhje tjeter......
E ka emnin vec tradh’ti.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 2:06


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Samuela Wed 14 Nov 2012 - 7:08

Persh vendasa Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 2018018551
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 4 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi