Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

+36
Gjeto Gjetani
Anakonda
il conte
Arabela
pishtimi
Alisa
chaos
Golden
esmerina
Prada
Maksi
Selda
Єямєℓiиdå
Leo_uk
dajti modh
kasperi
Katniss
Amazone
Albert
Darius
**Jeta**
Ariel
stralli
bobi 10
iliriana
[M!mO]
MaKaVeLi
Ajo goca
Emona
Sergio
Alberti
albushi
pexha
aLbinna.
Shaban Cakolli
WebMaster
40 posters

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Sep 2010 - 5:10

First topic message reminder :

Ju uroj sa me shpejt me nje bashkim unik ne bote qe Shqiperi Kosove te behet nje rrespekte nga ana ime e gjith stafi i keti forumi
trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Fri 4 Mar 2011 - 11:46, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga dajti modh Wed 16 Feb 2011 - 6:58

pershendetje .. une dua me ju pershendet me pamvaresine ne NEW YORK .po sdi me e vene ketu .,, mbase me ndimon dikush ooooooo ooooooo
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Mar 2011 - 16:05

Përshëndetje vëllezër e motra, gjithmonë të bashkuar.

:puthje: :puthje: :puthje: :puthje: :puthje:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Mar 2011 - 11:47Ju pershendes te gjithve ane e mban europes te gjithve tytepuuth tytepuuth tytepuuth tytepuuth
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Leo_uk Fri 4 Mar 2011 - 11:54

Ku jeni bre? qka keni ba?
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Alberti Sat 5 Mar 2011 - 1:57

Faleminderit per pershendetjet e juaja, dhe ju pershendes shumeee.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 5 Mar 2011 - 3:18

Leo_uk shkruajti:Ku jeni bre? qka keni ba?

He bre e ti kur u msove me fol qishtu si na... 00027003

Ju pershendes gjaku im.. tytepuuth
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Leo_uk Sat 5 Mar 2011 - 22:46

qka po thu ti ermelinda, hic spo t'kuptoj .. qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Emona Sat 5 Mar 2011 - 22:57

Kush Na Ka Pershedet Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758 ...


Flm T'Gjithveeeeeeeeeee Ju Persh shum shum.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Leo_uk Sat 5 Mar 2011 - 22:57

pse po shkrun pa lidhje ti emaona.. ? qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Emona Sat 5 Mar 2011 - 23:02

Leo_uk shkruajti:pse po shkrun pa lidhje ti emaona.. ? Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758 Kush breeeeeeee?

Kqyre mir e Qka kom shkru Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 61998

Edhe Se kom Emaona PO Emona!Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 51319

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Leo_uk Sat 5 Mar 2011 - 23:06

EmoNa shkruajti:
Leo_uk shkruajti:pse po shkrun pa lidhje ti emaona.. ? Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758 Kush breeeeeeee?

Kqyre mir e Qka kom shkru Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 61998

Edhe Se kom Emaona PO Emona!Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 51319

Po kshu po shkrujm nga katundi yne, emaona.. qesh qesh qesh

Pse a bena gabim aaa? 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Emona Sat 5 Mar 2011 - 23:26

Leo_uk shkruajti:
EmoNa shkruajti:
Leo_uk shkruajti:pse po shkrun pa lidhje ti emaona.. ? Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758 Kush breeeeeeee?

Kqyre mir e Qka kom shkru Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 61998

Edhe Se kom Emaona PO Emona!Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 51319

Po kshu po shkrujm nga katundi yne, emaona.. Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758

Pse a bena gabim aaa? Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 61998

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 398758 Cili Katund bre Po shkrun tii?

Gabim bere dee ne Nickun tim Emona e kom Jo emaona Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 61998

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Mar 2011 - 23:27

qyre bre kto keka fillua muhabeti bre loqki se e bonet temen lemsh vallai 00027003
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Selda Sat 5 Mar 2011 - 23:46

nje pershendetje miqesore dhe nga une Selda per motra e vlleznit tone kosovar lule
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Sun 17 Apr 2011 - 8:27

Pershendetje te gjithve edhe qofshi mire kudo qe jeni 432965 432965 432965 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Ajo goca Fri 22 Apr 2011 - 21:11

kosovare hello
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Apr 2011 - 2:00Ju pershendes nga zemra te gjithve kudo qe ndodheni 432965 432965 432965 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Maksi Mon 25 Apr 2011 - 2:04


pershendes te gjithe kosovaret me kte tallava dhe i ftoj te vallzojme bashke respekte per te gjithe
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Apr 2011 - 7:11Ju pershendes nga zemra te gjithve 432965 432965 432965 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Prada Fri 29 Apr 2011 - 7:34

pershendetje nga kosova per vllezrit e motrat nga shqiprija maqedonija tegjith kah shken këmba e me gjak shqiptari
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Mon 2 May 2011 - 3:16

diten e mir dhe ju deshiroj nje dit e kanshme emanuelita dhe EPI
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Jul 2011 - 0:10

Pershendetje nga une ku jeni more 432965 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Maksi Wed 6 Jul 2011 - 0:42

pershendetje KOSOVARE, KUSHTRIM, JETA, BINNI, PRADA, LETA ,KASPER ,,.........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga esmerina Thu 4 Aug 2011 - 0:51

Pershendetje per gjithe motrat e vllezerit tane ne cdo cep te botes
esmerina
esmerina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 361
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Emona Thu 4 Aug 2011 - 0:58

Maks ,Flm yllEsmira Flm

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Alberti Thu 4 Aug 2011 - 2:31

Pershendetje !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Emona Thu 25 Aug 2011 - 2:48

Flm te gjithve.

Pershedetje vllezrit dhe motrat Kosovar. [TePuC] [TePuC]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Golden Thu 25 Aug 2011 - 2:49

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3189159776

Persh.. dhe nga une!

Pershendetje edhe per sqiptaret ne Macedoni! Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 650269930

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Katniss Thu 25 Aug 2011 - 2:51

Pershendetje edhe nga une..

Dhe flm Golden [smile_1]:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga chaos Mon 29 Aug 2011 - 7:05

Klea@Love shkruajti:
pershendetja ime shkon per te gjith shqiptaret vellezrit dhe motrat nga mema shqiperi dhe viset tjera shqipetare te mbetrura jasht saj !ishalla zoti dot thot bashkimin e gjith shqiptareve ne nje shtet te vetem !aasgje me shum sdua ne jete se sa bashkimin ne nje shtet te vetem te mbar shqiptarise!

per klean nje puthje te madhe me Zemer !!!
chaos
chaos
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Kosova -Albania
Postime Postime : 101
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/08/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Hacking / programin / Webmastering

http://www.klealove.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Aug 2011 - 7:07

Flm yllo te lumte dora per shkrimin qe bere te falenderoj nga zemra [TePuC]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Alisa Mon 29 Aug 2011 - 21:49

Pershendetje e nga une per ju kudo qe ndodheni.
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga pishtimi Tue 20 Sep 2011 - 14:49

Ju pershendesim.....
pishtimi
pishtimi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : RKS
Postime Postime : 146
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Sat 1 Oct 2011 - 11:50Ju pershendes te gjithve kudo qe jeni motra edhe vellezer [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga pishtimi Mon 3 Oct 2011 - 0:18

Ju pershendes edhe une juve te gjitheve.....
pishtimi
pishtimi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : RKS
Postime Postime : 146
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Arabela Mon 3 Oct 2011 - 0:23

pershendetje dhe nga une ,,,,po si esh gjendja andej per momentin pishtim??,ne kufi e kam fjalen,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga pishtimi Mon 3 Oct 2011 - 0:35

Arabela shkruajti:pershendetje dhe nga une ,,,,po si esh gjendja andej per momentin pishtim??,ne kufi e kam fjalen,,

Po une jetoj ne qytetin e Gjakoves...cili qytet qe kufizohet me Kukesin... e Mitrovica eshte ne kufi me sebin...
kjo i bije skaj me skaj te Kosoves e kam shume larg une Mitrovicen...
por kam disa shoke te Mitrovices qe jetojne atje e i pyes kohe pas kohe e me thone qe jeta ne Mitrovic vazhdon nje jet normale e e qete si gjithe qytetet tjera (ketej nga shqiptaret) vetem probleme ka nga ana e serbeve qe krijojne sebet probleme... edhe une nuk kam informata me shume se ju edhe une veq qfar degjoj ne lajme asgje me shume...
pishtimi
pishtimi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : RKS
Postime Postime : 146
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Arabela Mon 3 Oct 2011 - 0:39

nuk rrine dot pa ngacmuar serbet,,,se vater zjarri duan te zgjojne,,,por keta tonet duhet te dine tu pergjigjen me mend dhe jo te bien pre e tyre,,,uroj qe cdo gje te veje mire,,,,se shqiptare jemi gjithe,,,hallet e juaja jane tonat,,dhe e kunderta,,,Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3325905132 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3325905132 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3325905132
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga pishtimi Mon 3 Oct 2011 - 0:45

Arabela shkruajti:nuk rrine dot pa ngacmuar serbet,,,se vater zjarri duan te zgjojne,,,por keta tonet duhet te dine tu pergjigjen me mend dhe jo te bien pre e tyre,,,uroj qe cdo gje te veje mire,,,,se shqiptare jemi gjithe,,,hallet e juaja jane tonat,,dhe e kunderta,,,Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3325905132 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3325905132 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3325905132
Ke plotesisht drejt edhe pajtohem me ty sepse kur vij ne Shqiperi me duket vetja sikur jam ne shpepin time...
Me ka marr malli per Durresin edhe Trianen heren e fundit kur kam qen kishte ndryshuar shume Durresi edhe Tirana me pelqyen shume me kan lene pa fjale....bukurit edhe ndryshimet pozitive...shpresoj qe te ecen ende me shume perpara...se po ecet ju perpara ecim edhe neve bashk me juve....ju edhe neve jemi nje....
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 555339
pishtimi
pishtimi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : RKS
Postime Postime : 146
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Arabela Mon 3 Oct 2011 - 0:49

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3189159776
pishtimi shkruajti:
Arabela shkruajti:nuk rrine dot pa ngacmuar serbet,,,se vater zjarri duan te zgjojne,,,por keta tonet duhet te dine tu pergjigjen me mend dhe jo te bien pre e tyre,,,uroj qe cdo gje te veje mire,,,,se shqiptare jemi gjithe,,,hallet e juaja jane tonat,,dhe e kunderta,,,Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3325905132 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3325905132 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3325905132
Ke plotesisht drejt edhe pajtohem me ty sepse kur vij ne Shqiperi me duket vetja sikur jam ne shpepin time...
Me ka marr malli per Durresin edhe Trianen heren e fundit kur kam qen kishte ndryshuar shume Durresi edhe Tirana me pelqyen shume me kan lene pa fjale....bukurit edhe ndryshimet pozitive...shpresoj qe te ecen ende me shume perpara...se po ecet ju perpara ecim edhe neve bashk me juve....ju edhe neve jemi nje....
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 555339
po pra,,,se neve filluam pasaportat biometrike,,kur ja filluat dhe ju pastaj,,Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 3189159776 ,,,jemi apo sjemi nje??Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 51319 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 51319
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 3 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi