Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jane thjesht kujtime.....

+6
Labja
Oni
WebMaster
An0nim
Ariel
Anakonda
10 posters

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 31 May 2012 - 21:39

First topic message reminder :

Adoleshenca.....

Mosha e pjekurise,e zgjuarsise,e pasionit dhe e dashurise.Sa moshe e bukur,po aq delikate,nje moshe e rendesishme ne jeten e njeriut.Mesa duket zoti adoleshentet i ndan ne baze te interesit dhe te sjelljes.

Jeta.....
Kisha lindur per te vuajtur,kisha lindur per te qare,per te pas gjak dhe lot te sinqerte ne dy syte e mi.Kisha lindur per te ndihmuar te tjeret;dhe un kur te kisha nevoj per ta,te me kthenin shpinen.Kisha lindur per te tiu dorezuar fatit aq shpejt dhe per tu bere lojtarja e saj kryesore.Apo kisha lindur per te lar mekatet e te tjereve?Kisha lindur per te ndryshuar nga ajo qe kam qene dikur,kisha lindur per te shpresuar se nje dite rrezet e diellit do te ma largonin erresiren e perjetshme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Nov 2012 - 4:17

"Te dua shum(tpanjohurit)
e di te duket absurde qe un si pun cuni te nis e te shkruj nje leter dashurie do te te duket absurde i dashur...ose ti do te lash syt mir se do kujtosh se po te bejn syt ose po tallem un....sesht asnjera nga kta tdyja por esht vetem nje e vertet e trisht i dashur qe na mundon ne tdyve esht thjesht nje ndjenj shpirti qe ne tdy njdejm per njeri tjetrin....shum her tshihja ne endrra e ne realitet rrinim te larget...edhe zemren ty ta dhuroj vetem te te shoh nje her te buzeqeshesh me ato dhembet rrezellitese me at buzqeshjen e embel qe cdo sy femre te shikon....qaj un qaj per ty se mka marr malli te flasish serish me mua sic benim deri ndark von......un nuk i urrej meshkujt askend nuk urrrej sepse fjalet e tua te embla me z;buten nga nje vajz e keqe me ben ne nje vajz te mire nga nje duhanxhie me ben nje njeri qe 5 km larg i dallohet e qeshura e syve e kjo fal teje...e di shpirt se nuk di tshkruaj aq mir nje leter e sidomos dikujt qe e don me shpirt dikujt qe tdridhet zemra kur e shikon ne rrug...dikujt qe sa ti degjosh emrin te ben ta puthesh ne buz madje edhe ne sy te te gjithve...shpresoj thysh ne forum e ta lexosh ket shkrim pasi un tdu shum tdu me tvertet(tpanjohurit)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Nov 2012 - 4:20

"Jan kujtime shpirti"
shum her te imagjinoj sikur tkam pran te imagjinoj sikur jeton me mu timagjinoj sikur me prek me ato duart e medhenj sikur me shtrengon pran vetes sikur buza jote puth trupin tim...sikur e gjith bota ime je ti.....po shum her harroj se kta jan mendimet qe i themi ne cdo her kur kemi mall per njeri tjetrin se nrealitet jemi larg edhe pse mdo e pse te dua serish sjemi dot bashk...vall mthuj shpirt kur do vij dita qe do jemi dy vall mthuj kur do vij kur ti tjesh me mu e un me ty vall jet mthuj cka mendon vec nje fjal thuj tpakten ta di se je gjall

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 0:39

TE THON CTE DUN PER MU...UN JOM SHTETI NVETI LOL

shoh shum goca qe zejn shoqri trrezikshme siesi te bien ne sy siesi te ken shum miqsi siesi te jen tnjofme naper qytet...mu me thon terejten asniher smka pelqy me pas shoqni gjithmon mka pelqy vetmia e akoma mpelqen...bezdia ime me u bo e njofme prej dikujt tjeter bezdia ime me u bo gangstere pa qen....bezdia ime kur e paragjykojn tjetrin pa e njof...kshu mka ndodh e mu ,me shum njerz akoma pa mnjoft mqujn goc tkeqe ose njeri me drrasa mangujt...mprapa kur folin me mu e ndryshojn krejt opinionin...nejse un jom shtet nvete smerrem as me thashetheme as si marr lllafet e askujt per baz se smhyjn npun jo per gja kom boll hallet e mia jo ma me u marr me budalliqet e botes...ah se harrova nuk kom koh me dhon autografe ca personave qe ma majn emrin tim dit e nat pa pushim ngoj lol

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 5:46

"E URREJ JETEN E DUA VDEKJEN"

e urrrej jeten e urrej jeten se jeta esht loj e felliqur e urrej jeten sepse ktu jetoj lloj lloj njerezish e urrej jeten e urrej dashurin,i urrej te gjith e urrej driten e urrej buzqeshjen e urrej dike i urrrej te gjith asnjo sdu me pa me sy...e dua vdekjen e dua errsiren e dua naten e dua errsiren e dua vdekjen e dua gjakun qe rrjedh ne syt e te tjerve...e urrej mashtrimin e urrej zhgenjimin e urrrej zemreen e atyre qe dhurojn dashuri...i dua egoistet i dua njerzit pa ndjenj i dua kujtimet e dashuris se mkujtojn ty...e dua muziken urrrej shum gjona po du pak gjona....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 6:53

Te vej ne loj ato qe u duket vetja te zgjuar
teksa po rrija sot ne klase vendosa tju beja nje rreng vajzave te klases(mora letren edhe stilolapsin)e ja fillova nga shoqja bankes time deri tek vajza qe rrin ne banke te fundit filllova mo tu shkrujt per te gjitha fjalet nga me te mirat(po nrealitet qefi ma kishte me i shajt tgjitha po thash tu boj naj rrreng)mbasi e mbarova e lash mbi tavolinen e profesorit edhe un u ula ne banken time sikur nuk kishte ndodhur asgje vjen njona e hap edhe lexon buzeqeshi i ndriti ftyra mo kur lexoji ato fjal edhe tha ua mi kto rrreshta ti i ke shkrujt erj mos u mundo me mrrrejt mu se shkrimi jot osdht./..po ja bera un atyre mo kur e lexuan u shndriti ftyra edhe qeshen madje me than je goca ma e mira klases.....si injorante si debile si asnjona se kuptoi rrrengun si bona pasi desha me i provoku me pa se cdo benin/...e kisha ndermend me ua than se ishte provokim nga ana ime po skom nmend me thon asgjo ishalla osht naj njo e zgjut si un e ta kuptoj qellimin e letres me shpresen se un i kam shoqe tmira kur nrealitet un sdu as me i pa me sy bushtrat....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 6:58

Un jetoj ne endrrat e mia sepse aty realizoj gjithshka,e jo ktu ku gjithshka esht e pamundur
valll e pys veten se ku gabova vall qe spo e marr dot veten ku humba qe spo ja gjej dot fillin jetes,pse me pelqen nata apo se naten von un enderroj edhe cdo gje e realizoj ndersa ne realitet vetem rri e vetmuar edhe qaj me lot te trishte ne enderr jam mbretresha e atij qe du ndersa nrealitet ai as me shy sdon me mshiku,e pata vendos tja filloja cdo gje nga e para por ja qe nuk munda kam pa shum tmerr qe kur kam lind ne ket jet kom pa ma shum lot dhe gjak ne buzet e mia sesa buzeqeshje sic shoh tek moshataret e mia,si ndryshova un kshu tgjith ata qe mshohin thon sa ke ndryshu kishe qef te rrije me mua sepse isha shum ma ndryshe sec jom tashi,ne enderra un i bej te gjitha ndersa ne realitet kom frik edhe guximi im sesht aq i duhur e i nevojshem me realizu gjithshka qe dua une sa mir do ishte qe endrrat e mia ti boja realitet po ce do se shkaqet e pasojat e te tjerve bin cdo dit e ma shum te un....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Nov 2012 - 4:53

Jane thjesht kujtime.....
te flasesh per veten tende te duket shum absurde sidomos te flasish per ato gjona qe te shqetsojn;perkundrazi mu mpelqen te flas per ato gjona qe mpelqejn mpelqen ta jetoj jeten ashtu sic dua vet e jo me pyt te tjeret me pelqen ti ruj kujtimet qoft ne ditar apo edhe ne zemer;pavarsisht se ato kujtime kanm ndodhur koh me pare ato kujtime me godasin ne shpirt madje shum her mka rasisur qe kujtim mas kujtimi te mblidhen edhe jam detyruar ti them ndal mendjes apo mendimeve qe sme len te qet sme len askush te qet qofshin njerzit nrrug apo ato qe mshohin ne shpi;ehhhh kujt ja merrte mendja se kta kujtime ndikojn shum ne jeten e nje personi kujt ja merrte mendja se do urrreja shum njerez(vazhdon)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Nov 2012 - 5:04

Jane thjesht kujtime.....
dikushi me pyti sepse i urrren greket shtanga ne at moment se spo dija cme ju thon shtanga se me erdh turp edhe keqardhje te tregoja at ngjarje te tmerrshme qe ka ndodhur pikerisht 8 vite me para;nejse po e marr mundimin ta shkruj edhe ket kujtim te trisht pavarsisht se mdhemb nzemer kjo ngjarje e trishte;teksa po rrija ne fshat vec kur degjoj nje djal 2-3 vite ma tmadh sa un qe therriste dola jasht edhe i thash nama mu letren{(po i therriste babit tim per ti dhon 1 leter qe ia kishin pru pasi fatkeqsisht ai se ka njohur xhaxhin fare edhe letra erdh ne emer tbabit tim)e mora hyra brenda hapa letren vec kur lexoj ne fund"Me hidherim te thell njoftojm vdekjen e djalit tuaj ARJAN KURTDEDA)O ma thash shih cpashkra shkrujt janit kjo ajo e mori letren e lexzoi e bashk me nusen e cunit xhaxhit fillun tu qajt;edhe pse isha e vogel e un nisa tu qajt pavarsisht se kisha mbi 3-4 vite pa e pa;;;;;nje dit rastesisht mora nje leter posht deres ku shkruhej Anonime e ma drejtoshin mu nat leter dikushi kishte shkrujt qe ai nuk vdiq se gjoja i ka pushu zemra ne pun sic than greket po ai tu dal nga shpia e policet greket ne vend qe te qellonin hajdutet kan qelluar me 3 plumba ne kok ate;qe nga ajo dit e deri sot i urrrej greket me gjith shpirt
ARJANIT
ishe djali ri djal i ri 18 vjec
e le shpin e more rrugen per me shku nkurbet
me lot nena ty tpercjelli tek dera
kur papritur jeta tu pres ne mes e vdekja u tregu e shpejt si era
mora letren e lexova se ti nga ne ishe largu
edhe pse femij i vogel lotet pikonin
vall jani nga z;emra jon si do ta largonim
djal i ri 26 vjec tretesh ti ne at dhe te z;i
cohu e mos rri duke u tretur
cohu se ti duhet tjesh i gjall e jo i vdekur
cohu se nana ty tpret qe nusen nshpi ti cosh
cohu se motren tate te dera huj do ta dergosh
esht e veshtir qe tshkruj se fjalet kan mbaru
pederisa ti ne at menyr tragjike nvarr ke perfundfu
Arjan edhe pse tretesh aq i ri ne dhe
ne shpirtrat tona ti i gjall je.......

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Nov 2012 - 5:13

Jane thjesht kujtime.....
teksa po ecja nje dit rruges papritur para kembeve te mia ndaloi nje makin luksi(tip x5 mduket)u ndal perpara kembeve te mia qe aty doli nje ish shoqja ime e klases edhe mikja ime....ne fillim nuk e njoha madje edhe u habita kur ajo me foli ;por kur tha se jam filanja e takova pavarsisht se kisha ca muj pa e pa mbasi fola e pyta"mfal; po pse je vesh ne ket menyr ke qen si kukull ndersa tashi qenke ber shum e shemtut si kurvat qake vesh"ajo qeshi edhe me prezantoi me te fejumin e vet un sa e p-ash u drodha sesi mngjalli nje energji negative ai u dukte se ishte nja 12 vite ma i madh pavarsisht se ishte i mbajtur asaj nuk i thash gje po vec i thash te trashegoheni se shkoni shum me njeri-tjetrin;ika nga ajo kur me pas shoh cunin qe kam pas dikur fiksim u afru e mfoli,un e pyta me t[paren"cndjeve kur e pe E"asgje mu kthy mu ai e ma ktheu mu"Ado m,a pranosh oferten a jo?iu afrova ja mora cigaren nga dora i futa nja dy te thithme edhe ja ktheva"Kur te desha un ty ti sma fishlleshe deshe Enin tashi si eni mori bossin e tla si trap rrugave te brr ti vje e mkerko mu ku isha para 2 vcitesh ti?mir mir mtha mu se e ti si ajo je;;qewsha e ja ktheva si shof cunat nga leku e nga bukuria po amo e un sjom leck qe tallin trapin burrrelsat me mu"habitem me cunat qe knej i urrej materialistet e knej skan as dy pare mend me e kuptu se kush o materialiste e kush jo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Nov 2012 - 19:34

Jane thjesht kujtime.....(rivale te ktheva nderin)
e pranoj se jam shum naive e pranoj se jam tregu naive me personin e gabum e pranoj se jam e pabes ne ket raste me ty anna e cila me ke lenduar para 3 vitesh por sot erdh koha te lash gabimet,te ktheva nderin pasi"un nuk marr hak por te kthej nderin"si silliesh me mu ashtu do tsillem edhe un me ty;eh jeta qenka fat bushtrash qenka ne anen e kurvave por sot ajo esht ne anen time....jam e poshter e pranoj po amo as tek vetja ime askend nuk toleroj;e di ca ket pun duhet ta kisha ber me vite me para jo para 2 javesh;jam e lumtur e lumtur edhe i lutem zotit qe kjo lumturi te zgjas pergjithnje;isha un ajo anonimja qe mora fotot e dikurshme bku ti e turi jeni puth para lagjes time isha un anonimja per te cilen ti po flisje ate dit isha un ajo qe kisha shkrujt 1000 tzeza per ty isha un ajo sepse e ke meritu jom un ajo un un pra un para syve te tu bera sikur me vinte keq por thell nzemer po festoja se te ktheva nderin isha un ajo qe afrova olen anna me ishin tat e bona per hakmarrrja"sepse ne verioret kemi 1 zakon dum te qe na respekton jemi tembel e thijshem ama ndashni jena trrezikshem"para syve te tu bona sikur me erdhi keq po nga pas sa dola nga shpia jote po therrisja me tmadhe"o zot o zot flm per kohen qe me dhe flm qe mdhe koh me e bo ket pun"edhe shi po binte ashtu e lagme nshpi po qeshja me tmadhe pavarsisht se te tjert po thonin cka kjo si bon kshu jam jam jam shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm e lumtur anna mbi kurrrizin tat honney

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 2:29

Ai aksident me del cdo nat ne enderr
si esht kjo pun qe aksidentin qe kam ber 9 vite ma para mdel cdo nat ne enderr si esht e mundur qe ky aksident mosht bo makthi im i tmerrshem si esht e mundur qe asnje cast se heq nga mendja aksidentin qe kam ber 9 vite ma para me 3 prill 2013 behen 9 vite qe ai aksident desh mka marr jetren ai aksident i mallkum spo mlen rehat askujt si kom fol per aksidentin sepse do tme qujn injorante apo te semur mendore;edhe pse po shkruj serish smlejn kta lot qe kam nsy me e sahkrujt ma mir ishte kushrina ajo qe mshtyu drejt makines e makina me ngriti ne ajer deri ne kat te 3 nje zot e di sesi shpetoi ne fillim rash me turi e u cava e dhembballt e mija ne tok ateher u rrzova e u cava nkok detyrova e kam ndenj 3 mujt e veres ne tr ne spital gjithmon kushrina ma ka nzi jeten asnje se di njerzve u kam then qe gjoja mra tfikt e pandaj mplasi makina jo se esht e kunderta

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 0:19

Jane thjesht kujtime.....(mshohin si me qen kriminele)
ika sot nshkoll tu hy der ntshkolles gjith mi kishin ngul syt.....saqe a thu si me qen kriminele un tu ec ata tu pa vec kur njana tu pa ma nfund iu kercnova a je tu mi heq ata sy se terdha e ti hoqa vendit ej zot si me qen kriminele ma nfund njana nklas mtha mu ti bjen shum nsy......nato nerva ju ktheva apo bij nsy un apo ti si shkon e u lutesh atyne futbollistve tshkodres me te qeras aty e mbylli e sfoli mo .....ej zot me mall me dal krejt tu pa vec kur thot njani.....rti mthot mu kur tbohesh 20 vjece ke per tu bo shum sexy se ke tipare shum tmira ke ftyr engjelli e ke me i cmend cunat;ti a sun shofis dashnoren tate po mshef mu a ske me ca me u marr tjeter ej zot mshofin si me qon kriminele jo thjesht 1 goc e thjeshte

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 21:39

un per ty bej shum gjana se ti je jeta ime....
cdo njeri ka nje pik te dobet qofte nje person apo nje karakteristik qe te tjeter nuk e durojn dot;edhe un kaam nje pik te dobet qe esht velllai im i vogel;edhe mizen nuk duroj tma preke velllain sepse esht drita syve tmi,,,un per te kam bo shum gjona:sepse sa e do motra vlllain as vlllai se don motren"nejse per te jam ber e kriminele thera cunin e tezes se ma rrrafi;vjet ne ket koh un pata dal me nja dy vajza lagjeje mbasi skishim cme bo hajd dalim edhe dolem;kthehem pas dy oresh ishte ora 7;30 e pasdites ose me sakte e darkes pasi tashi dita mbaron me shpejt;vetem kur shoh velllain tim te vogel qe ishte tu qa i shkova afer cke si qan e pyta?mra mami per qef tdonaldit se ai mngacmoi e mrapa i tha mamit qe cuni yt mbje....mu mbyshen syt me lot edhe me vete mendova per hak se esht i vogel e jetim ma rrrafin se esht i pambrojtur ma rrrafin;;e pushova i thash ca lek per ta marr me tmira edhe ju afrova cunin tezes krejt nerva e pyta:cke si mngacmo cunin pse i re?per sport mtha ouuuu ju pergjigja un per sport ,po e qeshi e mir i thsash se edhe un po tci tam nhu e ateher do them per qef trash ou ik e mha k....ateher u acarova nxora thiken nga xhepi e ja ngula ne bark te shof ma ska bir none si mngacmo cunin se i vras e ja futa vrapit...mbas 1 jave kom shku nshpi e qew ateher ska shance me e prek mo kush vlllain edhe me mamin zihem per ta;;;;e kom shpirt e per ta boj gjithshka....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sun 18 Nov 2012 - 2:57

urom vdekjen sesa lamtumiren.....
vall si do tja bej un ty....val si don ti me ik nga un vall si don me ik nga lagja valll si don me ik ti nga un qe jemi rrit qe tvogla bashk e si motra ishim;vall si don ti me ik vall kush do mi japi mu ato kshilla vall kush do rrij me mu vall kush do luj me mu,vall kush do i talli ata qe tallshim ne te dyja;vall si ik kshu ti vall si do ikesh ne tr ti ke then qe tr e ke urry po ashtu edhe njerzit qe rrin aty vall mos je gje dyftyrshe se spo tkuptoj vall si je btu ik kshu ti prit tpkaten edhe 1 vit te thash te ikim bashk te dyja por ti sdon vall urom vdekjen sesa mthu lamtumir...kom genjy kur kom thon se skom shoqe kom genjy sepse ti ke qewn ajo qe ke kerku me u largu nga un ti ke qen ajo qe je ber shoqe me ato qe dikur i urreje si un ti ke qen ajo qe je tall me mu mas shpine....ti je monster ti je bushter ti duikesh e urt ti dukesh e qet por ti je mashtruse ti je interesaxhie shyqyr pra nese don me shku udha mbar qoft e kurr mos kujto se ke pas 1 moter nburrel me emrin jetmira....kurr sepse edhe nese te shoh ne rrug do bej sikur ste njoh lamtumir edhe nese vdes mos hajde tme vesh dotren nball se sesht nevoja me mbajt tpanjohur ne varrin tim....mashtruse moj lamtumireeeee

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 22 Nov 2012 - 9:24

nuk harrohet kur shoqja pare
hmmmmm te flas per tkaluaren ndjehem shum keq pasi aty kam kujtime qofshin te dhimbshme apo te bukura....sot do shkruj per dike qe ndodhet diku laarg esht pak si larg nga un....pavarsisht se te gjith qe na shihnin bashk na xhelozonin ehhh kujt ja merrte mendja se vajzen te cilen e rraha para lagjes do behej si un qoft nga pamja apo edhe nga sjellja;eh kjo jet jet e mjer cdo bejm edhe do grindemi jeta i ka kto;;;e mban mend kur erdhe nlagje w fillove tu mngre zonin qe te thash kjo esht lagja ime rregullat i bej ti ndash rri ose zhduku po me kalimin e kohes u bere si un preve flokt shkurt u vishje ne ngjyr te zi,vec kishe nje ndryshim nga un se ishe pak ma e imet ne fytyr se un se te dobta ishim te dyja....eh moj tila moj tila moj llakatare mka marr malli me tpa surratin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 22 Nov 2012 - 9:34

jet e padrejt
un e tila shkonim cdo dit ne periferi te qytetit,nga lagja e re me kalu kohen...nje dit teksa lidha atleten me ra syri se diokush po na shifte ajo mtha qeke hutu ose ke halucinacione se spo na sheh njeri e un ju ktheva moj nje po na sheh po se o cun a goc nje zot e di....nejse un e ajo u nisem drejt atij vendi i ram deres mbasi i ram mbi 4-5 her del nje goc e gjat sa ne perball nesh vec un u shtanga kur ngriti koken nen moj nen sa e bukur ishte un i qesha ndersa tila u be serjoze.....nejse na ftoi brend a me lot qaj kur e kujtoj ende at vend shtepi pa dritre pa dyer frynte er un u dretha e tera edhe si me shaka i thash hera par qe kom qen nje vil te till ajo vec pohoi;o zot o zot dit per dit shkonim tek ajo madje luanim te trija pasi ishim ne klas te 6 deri ne klas te 9 pasi fatkeqesisht zoti vendosi tja nderprej jeten e ta marr para kohe per nboten tjeter...u gez;ova se ajo e kishte ditlindjen me mu e per sa koh ishte me ne e festoi ditlindjen me mu...un edhe tila e nfihmuam te shkruante te lexonte,i dhuronim rroba jo tperdorura por ato rroba qe si kisha vesh naj her oh zot sa mu dhimbste ajo vajz,,,,me net te tera kemi flet tek ajo pavarsisht se ishte ftoht e gjora jetonte me tre atin e paralizuar ndersa nena i kishte vdek me njew fmi ne bark...ishte shum shum e vujtur...nje dit mu mbush mendja me shku drejt e te bashkia i hyna kryetarit krejt nerva ca lesh pushteti ke ti kur ajo po vdes per cop tbukes ti tall trapin nlek tpopullit....po o zot te nesermen teksa un e tila po iknim sertish tek ajo vum re ca kk se ishin ca polic e ambulanca sikur ta dija se i kishte ndodh dicka innes nuk prita me por po ecja si e marrr 1 polic mkapi nga krahu esht e ndalume kur hyna brenda ate e gjeta te vdekur ska mundsi po bertisja o zot o zot cben kshu a ka zot a jo a ka zot a jo a ka z;ot o zot po e mbaja koken e saj ne prehrin tim te nesermen erdhen gjoja ato tbashkis per varrim ku shkoni ju ku shkoni ju ku shkoni ju kjo vdiq nga inati se vdiq ajo un e tilla vrrafem per vdekje gocen e kryetarit e bem per spital
Best Friend Forever(Anna Tila e Jetmira)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 29 Nov 2012 - 6:33

e di nen jam bo poete e ndjenjave tmia]
jom bo non se arsyja ishte dashuria
e di moj jeta ime qeshum kom gabu
e di moj zemer perderisa njeriun e gabum kom dashuru
nuk shkoj mir me njeri as ne shkoll e as nmiqsi
nan moj mbejn lesss edhe nshkoll kshu mqujn prandajj rrifgem edhe marr palajmrime
mfal non mos mgodit se me mallkoi zoti perderisa mla jetime]non moj po i bie shkurt se kom koh
po mos u mer;zit se edhe vrasese po tjeem
gjithnje nzemer ty do te tkemmmm

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 29 Nov 2012 - 19:15

jom skizofrene per poezi
jom spat per dashni
jom bo e keqe un e kuptoj
jom njeri qe ata qe mdun dyfish i respektoj
jom nga ato njerz qe vetvetja qendroj
jom njeri qe komn ndjenja edhe dashuroj
kur flas keq njerzit mendojn se jam e shemtuar
por kur mshohin gjith cunat rrin duke menduar
ska mundsi tjesh ajo goca gangstere qe rrin e shan
m,e thon tdrejten njonin per atyne de komn xhan
ne shpirt te fshehur e mbaj dashurin
ka ardh koha qe e lumtur ta vazhdoj rinin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 29 Nov 2012 - 19:19

cuni mamit
u dashurova pas nje djali
esht larg edhe per ta mka morr malli
poo si tja boja hallit
se ai kingu kishte qen cuni mamit
rrrija posh dritares se vet i fishlleja te dilnim jasht po ai ankohej
e gjithnje naper takime vonohej
hapa nje dit nje fb edhe shokut tvet i bera ftes
i thoja mendjes duhet me ba kthesss
ne mardhenie e vuna me ta nsatus
e nga inati e shkrujtja mpelqen shum por mos te ta maj mendja se do tlus
aaaaaahaaaah nga xheloia po qante me lot
i thoshte shokuyt ndrroje bre mo se me ty se shoh dot
aha kshu u ndodh cunave tmamit
ehe dashnia bo tveten
se kom imagjinu qe naj her pa ta me e kalu jetennnn

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 29 Nov 2012 - 19:25

story of mi life

kom bo gjana tpashpjegushme
kom bo gabime tpapranushme
kom bo shum keq e kom jetu jeten time
ia nisa shum heret me ato gabime
e harrova vetveten per 1 djal
e shihja ne anderrr [po sma mbante ti thoja asni fjal
e kam dash edhe pse zemren e ndalova
qe asnje mashkull te mos dua
ndaj me urrejn djemt mua
e di se do m paragjykoni
kur kto fraza do ti lexoni
kom qen ne klas te 8 kur nfshat kom shku
me cunin e halles edhe me cunin exhajes kom qendru
nat momenti cuni xhajes del jashta se e mori njona ntel;efon
ndersa cuni halles mu afru se gjoja tek loja po mndihmon
un po rrija e po qendroja
se cpoo bente ai spo e shikoja
u afru e desh me mperdhunu
bertita me tmadhe e po qaja
kur erdhi kushrini edhe ia boni turinjt gjak
e vendosa qe at dit qe ndaj cunave do marr hak
e urrrej veten
e urrrej jeten
i urrrej syt e mi
perderisa cunat dun me mpas tveten
e urrrej veten e urrrej jeten
te urrej o jeta ime
e urrrej zotin perderisa nmla jetimeeee

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga SpOrTiStI Fri 30 Nov 2012 - 6:34

Anakonda shkruajti:jom skizofrene per poezi
jom spat per dashni
jom bo e keqe un e kuptoj
jom njeri qe ata qe mdun dyfish i respektoj
jom nga ato njerz qe vetvetja qendroj
jom njeri qe komn ndjenja edhe dashuroj
kur flas keq njerzit mendojn se jam e shemtuar
por kur mshohin gjith cunat rrin duke menduar
ska mundsi tjesh ajo goca gangstere qe rrin e shan
m,e thon tdrejten njonin per atyne de komn xhan
ne shpirt te fshehur e mbaj dashurin
ka ardh koha qe e lumtur ta vazhdoj rinin

E bukur kjo ... juhjjjjj
SpOrTiStI
SpOrTiStI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/06/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Oni Thu 24 Jan 2013 - 12:48

Vitet qe kaluam bashke...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 23:10

---Ata qe me duan jane te vetmit persona qe kane pasur privilegjin te
zene vend te rendesishem ne jeten time...jane ata persona qe i kam dhene
mundesine te me njohin...jane ata persona te cilet kane lene gjurme te
pashlyera qe as koha dhe as largesia nuk do mund ti perjashtoje nga
kujtimet e bukura te jetes time.Keta njerez nuk ishin te jashtezakonshem
por me thjeshtesine dhe spontanitetin e tyre merituan dhe dashuri.Kam
mesuar te rrezatoj miresi dhe te fal ata qe me kane lenduar sepse mendoj
se hakmarrja sjell vetem vuajtje...Nese dikush te ben te vuash tregoi
se nuk mund ta ulesh veten ne te njejtin nivel dhe tja shperblesh ne te njejten monedhe...Lere kohen te denoje mekataret....te zhduke te
pavleret...te fale te penduarit...te lartesoje figuren e te
denjeve...!!!
Asnjehere nuk eshte vone per te reflektuar edhe per te ndryshuar opinionin

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 23:10

Genjej kur them qe te urrej,genjej kur them qe per ty asgje nuk ndjej
... Genjej kur them qe s'me meriton,genjej kur them qe koha plaget
sheron ... Genjej kur them qe ne enderr me s'te shoh,genjej kur them qe
ne rruge do bej sikur s'te njoh ... Genjej kur them kur them qe nje me
t'mire se ty do gjej,genjej kur them qe koken me pas s'do ta kthej ...
Genjej kur them qe s'dua zerin ta degjoj,genjej kur them qe s'dua te
takoj ... Mund te genjej gjithe boten por vec nje Zot dhe veten time nuk
e genjej dot ... Genjeshtra me e embel per ty dhe per mua eshte qe nuk
te dua .

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:11

.. Qaj qaj sa mundohem te qesh mrz kur mbjen nmendje se gjendesh ndheun e zi me kostwmin e vdekjes vesh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:12

QDOKUSH
MEKATON NKET JET TBUKURPO MEKATI IM ESHT QE SINQERITETIN PO MA MARRIN
PER DOBSI PO FAJIN E KE VEQ TI VETJA IME TI NUK JE KLATILE JE ENDJESHME
PO DO VIJ NJE DIT QE DO BESH KATILE E TE TANVE DO UA BOSH ME HILE RSP
PER AT QE MKAN INAT ME PAFSHIN TQESH QDO NAT KLM

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:12

JETA
ESHT SHUM E BUKUR PO SDINI JU ME E JETU PO ASHTU EDHE UN E BUKUR JAM
EDHE PSE SHUMICA ATYNE QE MRRININ AFER MKAN LENDU JAN THJESHT FJAL JAN
THJESHT KUJTIME BRAVO MSHKATRRUN U JAP DUARTTROKITJE E URIME SDO QAJ I
BERA VETES NJE PREMTIM SKA ME E PAS KUSH SHONCIN ME LENDU SHPIRTIN
TIM.......MALLKU QOFT AJO DIT QE LINDAA NKET TOK KOTI PO AMA I BEKUM
ESHT MA I MADHI ESHT VET ZOTIIIII

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:15

Nuk munda te beja dot asgje...
ngrihem ulem serish tflej gjum sepse ty ne endrra te shoh shum ndaj dua te fle te mos i hap syt kurr me premtove dashuri por jo kan qen thjesht premtime me thoje shum her se doja shum qenien time por jo sa u semura un ti te tjertra shko e sonte e heshtur e trisht vall pse mdenoi zoti mfali nje dashuri tbrisht?pse nuk te mbajta po te largova pse drteqin sbera gjithshka kur me shpirt te dashurova nuk bera asgje veq te lash te lir sikur do fejoheshim normal nuk e mban mend pse ta mbash mend po timi shpirt ke gjona tjera nmendje ndaj sflet dot esht e keqja ime qe mbas teje harxhova kohen kot lamtumir

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:20

eh sa e merzitme kam qen keto koh shum fati nuk ka qen me mua dita-dites ndjej mungesen e babit qe edhe pse behen 5 vite se ka vdek mu mduket sikur ka ndodh dje kjo ndjej edhe mungesen e atij tradhtarit qe pamvarsisht te gjithave ende e du ndersa tashi vendosa pse te qaj e shkuara esht e kaluar pse jam melankolike e jo katile?nrm me mir veq per vete se mos i bie ndermend atij per mu jo nrm qe jo ndeza nje cigare e me lotet qe pikojn rri e heshtur rri e qaj madje as nuk pres te hyj me nfb siq hynim dikur e flisnim derisa bateria mos tbehej me per ket bot ose nuk pres me qe ai tjet serish pjes e jetes sime deshi lamtumiren do ja jap sa per shanc tdyt nuk kanuk e tradhtova ndersa ai po un e mbajta premtimin ndersa ai jo nuk e tradhtova un jo ndersa ai po beri gabim e at pagim me lot do e paguj ndersa un jo fare do shoh terezin time e pse thon se koh tbukra vijn nuk pres me e kur tvdes nparajs do iki se ferrin e kam ktu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:23

nuk merzitem se tek syt e mi ka erresir as nuk dua tket drit jam shum mir kshu si jam perkundrazi mpelqwn te shoh dhomen e erret e tshoh nje shkendij qe ndizet nga fundi dhomes ndizet nga shkrepsja per te ndez un nje cigare as nuk shpresoj tket serish lumturi le ta marrin sinqeritetin per dobsi le te tallen kta se un sdi tprovoj ne dashuri le te tallen mua sme intereson le te tallen jan ata qe tallen me veten jo me mu se si tradhtive si hipokrive si vrasjave qdo gjoje kom mbijetu e do vazhdoj jeta kte ka i forti qesh ndersa i miri rri veq tu qa

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Jun 2013 - 18:07

teksa ecja me biciklet e ber uj ndjers mu kujtuan fjalet e atyre tdyjave ti je shum e shendosh ndaj cunat spo ta varinn...ose me sakt cunat duan gocat qe lyhen e ngjyhen jo gocat qe rrijn nbiciklet e vishen si cun harom...e po qeshnin ndersa mu me iku fytyra e kisha gati me qa po nje zot e di sesi e mbajta vetten vec u afrova i pash ne syt keni shum tdrejt sepse un vec un rri me ju tdyja madje kan fillu me mprgoju e mu se rrij me ju tdyja.....I dhash bicikletes me shpejti vec kur vura re se kisha arrit nkongrazht e kisha len qytetin pas o zot isha bo kuq e veten spo e njihja madje qeshja me vetten....un i lash bllof ato tdyja se ajo qe mthoshte je shendosh un isha ma e dobet....u matem un 52kg anna 55kg ndersa beg ishte 49kg epo o pak me e gjet se un ajo....hmmmm sa mvjen me qesh nkto momente

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jane thjesht kujtime..... - Faqe 5 Empty Re: Jane thjesht kujtime.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi