Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me qan zemra.....

+48
Malsori
Xhan
fioll
EMI
dajti modh
Labja
Maksi
An0nim
Shkembi
Sasha
Anakonda
Space
Aяtємιѕα
Emona
Prada
Arabela
Selda
Smeralda
kasperi
T_o_n_i
Gjeto Gjetani
genaro gattuso
**Jeta**
Tonii
Gentta
Darius
Amazone
stralli
bobi 10
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
LaDescarada
Ardii
Anonim
Erika
Vig-ana
Princesha e forumit
Loti i vuajtur
WebMaster
fidani
ERMAL
Alberti
OLAS
my name
Vellai
Aristogata
Neta E
52 posters

Faqja 4 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Nov 2009 - 4:15

First topic message reminder :

Me qan zemra sepse me mungon ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 30 Jan 2010 - 6:07

kur mungon dite me rradhe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Sat 30 Jan 2010 - 6:11

Me qan zemra yllo!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 30 Jan 2010 - 6:12

per dicka
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Sat 30 Jan 2010 - 6:13

Per askend

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 30 Jan 2010 - 6:13

per njerez si ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Anonim Sat 30 Jan 2010 - 6:13

Per Dike
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Sat 30 Jan 2010 - 6:14

per njonen!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 30 Jan 2010 - 6:20

per asnje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Anonim Sat 30 Jan 2010 - 6:34

per vellain tim
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 30 Jan 2010 - 6:36

per dike se esht i vogel e luajn me te
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Ardii Sat 30 Jan 2010 - 6:46

me qan zemra per tyy
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 30 Jan 2010 - 6:47

nga zemra per te gjith po dhe per motren, klea, belti dita,
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Ardii Sat 30 Jan 2010 - 6:49

me qan zemra  per nje goc 
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 30 Jan 2010 - 7:33

per asnje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Sat 30 Jan 2010 - 12:46

Me qan zemra per ty zemer!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 30 Jan 2010 - 13:20

me qan zemra per nonen time
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Sat 30 Jan 2010 - 23:52

Me qan zemra oj zemer!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga LaDescarada Sun 31 Jan 2010 - 3:37

me qan zemra kur me kujtohet nje rast
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Sun 31 Jan 2010 - 14:47

per tyy

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Me dhemb zemra kur

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 4 Dec 2010 - 13:40

Me dhemb zemra kur ste shikoj ..
Po juve per cfare ju dhemb mireseerdheet


Edituar për herë të fundit nga Cun Boss në Sat 4 Dec 2010 - 14:25, edituar 1 herë gjithsej
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 13:47

Me dhemb zemra...

Me dhemb zemra kur te shoh me sy,
e s'arrij dot trupin tend me dor t'a prek.
Me dhemb zemra, kur te therras me ze,
e ti s'me degjon, sikur une te jem i vdek.

Me dhemb zemra, me dhemb shum e mjera.
Por me kot dhemb, se ti kurre s'do t'a kuptosh.
Me dhemb zemra dhe kurre s'do qetesohet.
Sepse edhe ajo e di, qe kurre s'do t'a pranosh.

© Saimiri...
Londer, dt 5.12.2010
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 4 Dec 2010 - 13:50

Saimiri shkruajti:Me dhemb zemra...

Me dhemb zemra kur te shoh me sy,
e s'arrij dot trupin tend me dor t'a prek.
Me dhemb zemra, kur te therras me ze,
e ti s'me degjon, sikur une te jem i vdek.

Me dhemb zemra, me dhemb shum e mjera.
Por me kot dhemb, se ti kurre s'do t'a kuptosh.
Me dhemb zemra dhe kurre s'do qetesohet.
Sepse edhe ajo e di, qe kurre s'do t'a pranosh.

© Saimiri...
Londer, dt 5.12.2010

sh e bukur..te lumte.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 13:51

Faleminderit, ishte thjesht nje e castit, nga nje frymezim qe me erdhi
prej titullit te temes qe sapo kishte hapur Cun Boss, ndaj e falenderoj
edhe ate me kete rast, se mora frymezim nga fjalet e tija...

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 4 Dec 2010 - 13:57

me dhemb zemra? vetëm i dashuruari e ndjen !

Heshtje asgjë nuk ben ze
Por këtë heshtje
Dashuria ime per ty në zemër e mban!

Heshtje, asgjë nuk dëgjohet
Kujdes se dashuria me dhimbjen
Takohet ....!!
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 13:59

Bravo Cun Boss per keto thurje te lira dhe teper te ndjeshme ne te njejten kohe...

brava brava brava
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 14:00

Me dhemb zemra kur, ti s'me gjendesh prane per t'ma qetesuar...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 4 Dec 2010 - 14:01

Saimiri shkruajti:Bravo Cun Boss per keto thurje te lira dhe teper te ndjeshme ne te njejten kohe...

brava brava brava
bravo edhe per ty saimir dhe ajo ishte e papar e jotja :429293:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 14:02

Faleminderit edhe prej teje, sepse ishin ato fjalet e tua qe kishe
zgjedhur per kete teme, qe me frymezuan...

Respekte.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 4 Dec 2010 - 14:09

...me dhemb zemra...se ti paske degjuar fjalet e tjereve..e besuar....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 14:10

... sa here qe agon mengjesi, dhe s'te kam prane, ashtu sikur ngahera.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 4 Dec 2010 - 14:12

......se ike..dhe e di qe nuk kthehesh......
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 14:17

... kur mendoj qe ende gjysmen e saj po m'a mban peng me pa te drejte.


Edituar për herë të fundit nga Saimiri në Sat 4 Dec 2010 - 14:57, edituar 1 herë gjithsej
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 4 Dec 2010 - 14:24

..kujtoj se gjysma e saj u thye ne agun e brishte te ikjes tende.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 14:58

... e di qe nuk jeton me. :qajjjjjj: :qajjjjjj: :qajjjjjj:
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 4 Dec 2010 - 23:13

,,,kur te dhemb ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga bobi 10 Sat 4 Dec 2010 - 23:16

kur hesht
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 4 Dec 2010 - 23:18

,,kur nuk flas por ngaqese mendoj se nuk do hooohoo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga bobi 10 Sat 4 Dec 2010 - 23:23

kur mendon ashtu qe s'ju perket [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Sun 5 Dec 2010 - 1:36

Kur kujtoj te kaluaren
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 5 Dec 2010 - 1:47

... me biejn nder mend ato momente qe m'a cajn shpirtin dysh.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 4 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi