Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me qan zemra.....

+48
Malsori
Xhan
fioll
EMI
dajti modh
Labja
Maksi
An0nim
Shkembi
Sasha
Anakonda
Space
Aяtємιѕα
Emona
Prada
Arabela
Selda
Smeralda
kasperi
T_o_n_i
Gjeto Gjetani
genaro gattuso
**Jeta**
Tonii
Gentta
Darius
Amazone
stralli
bobi 10
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
LaDescarada
Ardii
Anonim
Erika
Vig-ana
Princesha e forumit
Loti i vuajtur
WebMaster
fidani
ERMAL
Alberti
OLAS
my name
Vellai
Aristogata
Neta E
52 posters

Faqja 2 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Nov 2009 - 4:15

First topic message reminder :

Me qan zemra sepse me mungon ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 11:12

me qan zemra kur je larg ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 11:12

me qan zemra per ty vera
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Thu 3 Dec 2009 - 11:25

me qan zemra kur te shoh tek vuan
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 12:44

kushtrimi shkruajti:me qan zemra per ty vera


me qan zemra sepse po i qan kushtrimit per mu,pse keshtu Me qan zemra..... - Faqe 2 Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga fidani Thu 3 Dec 2009 - 12:47

me qan zemra se pse vuan keta:D:P
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Fri 18 Dec 2009 - 12:26

me qan zemra kur shoh si gjithcka mori fund
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Fri 18 Dec 2009 - 12:28

me qan zemra kur ti je larg meje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Dec 2009 - 12:28

me qan zemeren si skom fat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Loti i vuajtur Fri 18 Dec 2009 - 12:29

me qan zemra per ty
Loti i vuajtur
Loti i vuajtur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 16
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Fri 18 Dec 2009 - 12:30

me qan zemra kur kujtoj disa gjera
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Fri 18 Dec 2009 - 12:31

me qan zemra sepse po afrohet 25 shkurti
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Dec 2009 - 12:32

me qan zemren merzija
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Fri 18 Dec 2009 - 12:33

me qan zemra kur shoh dike qe vuan
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga fidani Fri 18 Dec 2009 - 12:45

me qan zemra kur e shoh dik qe vuan per dike qe vuan ai:p huhauha
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Princesha e forumit Fri 18 Dec 2009 - 12:46

me qan zemra edhe mua per ty [You must be registered and logged in to see this image.]
Princesha e forumit
Princesha e forumit
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 235
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga fidani Fri 18 Dec 2009 - 12:50

e sidomos per ket qe i qan zemra per mua juhjjjjj
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Sun 20 Dec 2009 - 11:54

me qan zemra per dicka
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 11:54

me qan zemra kur sje mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vig-ana Sun 20 Dec 2009 - 11:55

me qan zemra ,kur ngacmojn zemren time qe dashuroj
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Sun 20 Dec 2009 - 12:04

me qan zemra per disa fjal
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 12:05

ME QAN ZEMRA QE TE LARGOEMM
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 12:06

Me qan zemra..... - Faqe 2 Icon_sad me qan zemra kur sillesh keshtu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Sun 20 Dec 2009 - 12:06

me qan zemra kur shoh qe erdhi fundi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 12:08

me qan zemre kur shqiptari smer vesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Sun 20 Dec 2009 - 12:08

me qan zemra kur me lendojn
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 12:08

ME QAN ZEMRA QE STE SHIKOJJ
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Sun 20 Dec 2009 - 12:11

me qan zemra kur shoh qe fundi eshte i afert
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 12:12

ME QAN ZEMRAAAM KUR MENDOJ QE TE LARGOEMM
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 12:16

me qan zemra kur sjem te drejt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Sun 20 Dec 2009 - 12:16

me qan zemra per dicka
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga ERMAL Sun 20 Dec 2009 - 12:48

me qan zemra per doniken
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 12:49

sepse e dua shume Me qan zemra..... - Faqe 2 17722
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vig-ana Sun 20 Dec 2009 - 13:00

derisa te vij ketu e ta puth si i cmendur
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 13:27

per ty Me qan zemra..... - Faqe 2 Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga fidani Sun 20 Dec 2009 - 13:37

qe jam vetum
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Dec 2009 - 22:16

kur kujtoj ato vuajtjet e mia gjate muajit mars e deri ne gusht Me qan zemra..... - Faqe 2 141365
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Dec 2009 - 5:53

me qan zemra kur ka njerz si ofendojn te jert
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vellai Mon 21 Dec 2009 - 5:55

me qan zemra te pi nji gode vere me shoke te mire [You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Dec 2009 - 6:00

me qan zemra te pi ni kafe me shoket te mir
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga OLAS Mon 21 Dec 2009 - 6:33

me qan zemra per shoqerine time
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 2 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi