Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me qan zemra.....

+48
Malsori
Xhan
fioll
EMI
dajti modh
Labja
Maksi
An0nim
Shkembi
Sasha
Anakonda
Space
Aяtємιѕα
Emona
Prada
Arabela
Selda
Smeralda
kasperi
T_o_n_i
Gjeto Gjetani
genaro gattuso
**Jeta**
Tonii
Gentta
Darius
Amazone
stralli
bobi 10
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
LaDescarada
Ardii
Anonim
Erika
Vig-ana
Princesha e forumit
Loti i vuajtur
WebMaster
fidani
ERMAL
Alberti
OLAS
my name
Vellai
Aristogata
Neta E
52 posters

Faqja 7 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Nov 2009 - 4:15

First topic message reminder :

Me qan zemra sepse me mungon ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Jan 2011 - 6:52

per ata si e ndrojn venbanimin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Wed 26 Jan 2011 - 10:21

Kur mundohem te kuptoj por ne ate moment qe filloj te kuptoj me mbulon heshtja


Edituar për herë të fundit nga Durrsake në Wed 26 Jan 2011 - 10:23, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Wed 26 Jan 2011 - 10:23

merzitje shume merzitje shume merzitje shume merzitje shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Wed 26 Jan 2011 - 10:24

me qan zemra gjitmon per prindit e dashur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Thu 27 Jan 2011 - 12:50

..per askend.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Mar 2011 - 22:01

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 23:45

me qan zemra per ate qe ndodhi por spata faj une merzitje shume
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Arabela Sat 12 Mar 2011 - 0:06

me qan zemra merzitje shume por kjo eshte jeta
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Selda Sat 12 Mar 2011 - 0:07

me qan zemra dhe fort biles por po hesht asht ma mire
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Prada Sat 12 Mar 2011 - 0:09

selda qaj me lot mos mbaj ne veten se veq mashum e lendon zemren
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Selda Sat 12 Mar 2011 - 0:10

me qan zemra se sbana gja te keqe prada po do me kaloje ti e din jam njeri i qeshun une dhe do e kaloj
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Prada Sat 12 Mar 2011 - 0:15

edi edi qe ti mund gjdo dhimbje prandaj te kam xhan aaaa
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Selda Sat 12 Mar 2011 - 0:18

me qan zemra per ate qe me shkrun para pak minutash dhe sdi sesi me u sjelle por do tan are qi baj cdo here eci perpara ka dhe ma mire
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Emona Sat 12 Mar 2011 - 0:39

Me Qan Zemra...Kur me mungon Tii...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Mar 2011 - 3:19

Me qan zemra...

Me qan zemra e nuk kam aspak qetsi.
Per ditet e mia qe po me ikin, ne mergim.
Me qan zemra dhe plaget vec me shtohen.
Ketu ne toke te huaj, ku nuk gjej sherim.

© Saimiri... Mars - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Mar 2011 - 3:20

me qan zemra kur sme kupton dikush
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Emona Sun 18 Dec 2011 - 6:49

Kalon ne arkiv.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 18 Dec 2011 - 6:55

Kur ben si kalam

pse ori ne arkiv,e bukur tema
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Emona Sun 18 Dec 2011 - 6:58

Nuk ishte tem Aktive e pa postushem ...e riktheva pasi ju Pelqen.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Space Mon 19 Dec 2011 - 20:55

kur me ty sjam
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 7:04

Me qan zemra se e di se sonte ndodhesh prane dikujt tjeter.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 7 Apr 2012 - 13:41

Me qan zemra, me pikon gjak, larg teje merguar, tretem ne merak.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Anakonda Sat 7 Apr 2012 - 17:01

Me qan zemra,sepse dashuria e saj ndodhet larg.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 17:13

PER DASHURIN TIME;I CILI MESA DUKET NUK DON TIA DIJE PER MUA
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Apr 2012 - 6:52

Per fatkeqesin e te tjereve
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Emona Wed 18 Apr 2012 - 11:47

...s'me qan zemra mua s'kom hiq. :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Apr 2012 - 11:48

Per Darius :qajjjjjj: Te kam xhan ore shejton [TePuC]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Shkembi Wed 18 Apr 2012 - 12:35

...per dike,qe se ka menjen ke une :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Anakonda Wed 18 Apr 2012 - 16:36

kur shoh femije te vegjel qe lypin rrugeve te qytetit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Arabela Thu 19 Apr 2012 - 0:49

Emona shkruajti:...s'me qan zemra mua s'kom hiq. [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga An0nim Thu 19 Apr 2012 - 0:52

Me Qan Zemra --------> Njerez Te Dobet !!! [@@@@@@]
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Anakonda Thu 19 Apr 2012 - 4:59

kur mendoj se djali qe dua qendron pran dikujt tjeter.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Maksi Thu 19 Apr 2012 - 8:05

per ty
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Labja Thu 19 Apr 2012 - 9:15

per veten time
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Thu 19 Apr 2012 - 10:05

S`qan zemra juhjjjjj

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Thu 19 Apr 2012 - 10:08

Per humbjen e familjareve te mi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Labja Thu 19 Apr 2012 - 20:58

per asgje juhjjjjj
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Thu 19 Apr 2012 - 21:38

Per mungesen e babit tim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Anakonda Thu 19 Apr 2012 - 23:48

kur shoh lot ne syte e te tjereve..........

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Labja Fri 20 Apr 2012 - 3:48

Reta shkruajti:per asgje juhjjjjj
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 7 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi