Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me qan zemra.....

+48
Malsori
Xhan
fioll
EMI
dajti modh
Labja
Maksi
An0nim
Shkembi
Sasha
Anakonda
Space
Aяtємιѕα
Emona
Prada
Arabela
Selda
Smeralda
kasperi
T_o_n_i
Gjeto Gjetani
genaro gattuso
**Jeta**
Tonii
Gentta
Darius
Amazone
stralli
bobi 10
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
LaDescarada
Ardii
Anonim
Erika
Vig-ana
Princesha e forumit
Loti i vuajtur
WebMaster
fidani
ERMAL
Alberti
OLAS
my name
Vellai
Aristogata
Neta E
52 posters

Faqja 5 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Nov 2009 - 4:15

First topic message reminder :

Me qan zemra sepse me mungon ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 5 Dec 2010 - 1:49

kur kujtoj sjelljen tende te pameshirshme hooohoo hooohoo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Sun 5 Dec 2010 - 1:50

Kur kujtoj nje person qe per mua kishte vlere shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 5 Dec 2010 - 23:18

kur mendoj se sa thelle ne gjynah kam hyre me ty dhe se do i paguaj :rainn:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga stralli Sun 5 Dec 2010 - 23:20

......kur dashurinë e fishkëm si një lule....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 5 Dec 2010 - 23:24

kur ja veme fajin vetes sepse nuk e kemi ne fajin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga stralli Sun 5 Dec 2010 - 23:28

....kur zemrat tona ishin si kristali,por fajin e ndarjes sonë e kishin shpirtkëqinjtë.... :sa inattttt:

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sun 5 Dec 2010 - 23:35

kur mendoj qe u takuam vone ne mesnate dhe nuk na u dha asnje shans
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Mon 13 Dec 2010 - 7:11

Kur ti hesht
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 13 Dec 2010 - 7:15

kur ti vuan
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Amazone Tue 14 Dec 2010 - 22:16

kur ......zemra qan
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga stralli Tue 14 Dec 2010 - 22:21

....kur shoh lotin në syrin tënd.....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Tue 14 Dec 2010 - 22:50

kur e ve re shume mire qe dicka sme pelqen dhe ti prape vazhdon plot inat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga stralli Tue 14 Dec 2010 - 23:50

....jo veç zemra por edhe shpirti më dhemb kur me dikë keqkuptohemi....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Darius Wed 15 Dec 2010 - 3:22

me dhemb ne zemer kur nuk te kam afer
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga stralli Wed 15 Dec 2010 - 4:37

..... kur ti e dashur zemrimin e shndërron në urrejtje....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Gentta Wed 15 Dec 2010 - 4:39

kur ti me zhgenjen

Gentta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : dd
Postime Postime : 414
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2010
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : ad

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga stralli Wed 15 Dec 2010 - 4:42

....kur ti me sjelljen tënde në shpirt më vret....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Gentta Wed 15 Dec 2010 - 4:43

kur me lendon

Gentta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : dd
Postime Postime : 414
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2010
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : ad

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 15 Dec 2010 - 4:45

... me mbajte me faj, atehere kur skisha asnje faj.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga stralli Wed 15 Dec 2010 - 4:45

.....kur ti ledhtimin tim e mohon.....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Gentta Wed 15 Dec 2010 - 4:46

kur dashurin time ti e di dhe me lendon

Gentta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : dd
Postime Postime : 414
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2010
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : ad

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga stralli Wed 15 Dec 2010 - 4:49

.....kur nuk e kuptova dhe të lëndova...

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Gentta Wed 15 Dec 2010 - 4:55

ti do arrish te me zhgenjesh

Gentta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : dd
Postime Postime : 414
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2010
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : ad

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Amazone Wed 15 Dec 2010 - 9:14

kur ti......humb
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Wed 15 Dec 2010 - 9:19

kur ste njof ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga bobi 10 Wed 15 Dec 2010 - 10:19

[You must be registered and logged in to see this link.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Dec 2010 - 10:21kjo kenge i thote te gjitha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Tonii Wed 15 Dec 2010 - 10:30

me dhembi zemra kur pash nje plak ne rrug te lagur nga shiu e te vetmua qe capitej neper asfalt :70900:
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Dec 2010 - 10:32

Me dhemb zemra kur sot kam pare nje aksident ku humben jeten dy persona ne autostrade
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga **Jeta** Wed 15 Dec 2010 - 10:33

Kur nuk jemi ne gjendje ti ndihmojm skamnoret ne ket dimer shum te ftoht..... :qajjjjjj:
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga stralli Thu 16 Dec 2010 - 2:45

.....kur fjalët tua të hidhura i kujtoj....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Wed 22 Dec 2010 - 14:57

Me dhemb emra kur un mendoj merzitje shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga genaro gattuso Wed 22 Dec 2010 - 15:14

me dhemb zemra kurr lexoj sms qe me dergove sot merzitje shume
genaro gattuso
genaro gattuso
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 673
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Wed 22 Dec 2010 - 15:16

Me dhemb zemra kur shikoj lot sepse e di se cfar don te thone tytepuuth
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Amazone Thu 23 Dec 2010 - 0:04

me dhemb zemra .....kur ti ke dhimbje dhe une nuk mund te te lehtesoj ate dhimbje
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Gjeto Gjetani Thu 23 Dec 2010 - 0:09

edhe mua me dhemb zemra kur njerzit kane dhimbje
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Sun 26 Dec 2010 - 7:09

Me dhemb zemra kur sme kupton
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga T_o_n_i Sun 26 Dec 2010 - 7:12

jam larg teje
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga WebMaster Sun 26 Dec 2010 - 7:15

Me dhemb zemra kur sje ketu tytepuuth
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga T_o_n_i Sun 26 Dec 2010 - 7:15

me dhemb zemra qe sjam cdo dite me ju
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... - Faqe 5 Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi